Najlepšie hry pre deti na telefón a tablet

Existuje množstvo rôznych hier, ktoré si môžu deti stiahnuť do mobilného telefónu. Nie všetky sú pre ne ale vhodné. Buď sú obtiažnejšie alebo obsahujú veľa násilia. Vybrať vhodné hry na mobil pre deti môže byť náročnejšie aj pre dospelých. Android hry pre deti 3 roky určite nebude zaujímať staršie deti. Hry, ktoré ich zaujímajú zas môžu byť platené. Predstavíme vám detské hry na mobil zdarma, ktoré deti určite zabavia.

 

Hry pre deti na mobil

Detské hry na tablet zdarma nemusia byť plné násilia ani to nemusia byť hry na čas. Náučné hry na tablet alebo mobilný telefón deti zabavia a aj sa niečo hravou formou naučia. Hry do mobilu pre deti sa tak určite oplatia. A keďže sú detské hry na android rôzne najlepšie urobíte ak budete vyberať podľa veku dieťaťa.

Zamerajte sa aj na žáner hry. Logické hry pre deti Android staršie deti určite zaujmú, android hry pre najmenších zas môžu malé deti niečo naučiť.

 

Vzdelávacie hry pre deti

Aplikácia Vzdelávacie hry pre deti je hra na mobil pre najmenších. Deti tu musia riešiť niekoľko jednoduchých úloh a zároveň sa niečo naučia. V aplikácii nájdete zvuky zvierat, hádanky s obrázkami, musia nájsť cestu z bludiska alebo sa naučia kresliť objekty. Táto hra do mobilu pre deti zdarma poskytne dosť zábavy a aj vzdelania pre deti predškolského veku.

 

Máša a medveď

Ak hľadáte android hry pre deti do 5 rokov určite by ste nemali vynechať aplikáciu Máša a medveď. Tento názov ukrýva viac detských hier na mobil takže deti budú mať vždy inú hru s rovnakými postavičkami. Hry pre deti na tablet zdarma, do mobilného telefónu alebo aj do PC – túto hru nájdete v rôznych verziách pre rôzne zariadenia.

 

Flow Free

Princíp tejto hry je celkom jednoduchý – spojiť dve bodky rovnakej farby. V kategórii hry pre najmenších na tablet by ste ju ale nenašli. Hra Flow Free je vhodná pre staršie deti. Spájanie dvoch bodiek môže byť vo vyšších úrovniach hry náročnejšie.

 

Toca Kitchen Monster

Detské hry na mobil môžu byť aj zábavné a aj poučné. Presne takou je aplikácia Toca Kitchen Monster. Táto android hra pre deti ich naučí variť. Hlavné postavy v aplikácii sú dve príšerky, ktoré majú stále hlad. Varenie, pečenie, smaženie – je jedno čo pripravíte hlavne aby to príšerkám chutilo.

 

Pou

Najlepšia hra pre deti na Android ak chcete aby sa naučili trochu aj zodpovednosti. V mobilnej hre Pou sa staráte o malého mimozemšťana. Aby bol spokojný musíte sa s ním hrať, obliekať ho, dávať ho spať,…

Pokiaľ hľadáte hry pre deti do mobilu túto hru by ste si mali určite stiahnuť. Starostlivosť o mimozemšťana deti istotne zabaví.

 

Monster Math

Detské hry na mobil zdarma s matematikou – nejde vám to dokopy? V aplikácii Monster Math sa môžu deti nie len zabaviť ale aj zlepšiť v matematike.  Nejde o hru pre najmenších android ale o hru pre staršie, už školopovinné deti.

Hneď ako si hru spustíte musíte v nej vyplniť pár nastavení, v závislosti od toho aké znalosti ohľadom matematiky má vaše dieťa. Následne aplikácia vytvorí príklady presne pre vaše dieťa.

 

Minecraft

Áno, čítate správne, Minecraft sa dá hrať aj na mobilnom telefóne alebo tablete. Pokojne hru tak môžeme zaradiť medzi najlepšie hry na mobil zdarma. Toľko kreativity ako v tejto hre v žiadnej inej hre pre deti na telefón nenájdete. Minecraft – Pocket Edition je hra s množstvom nekonečných svetov, ktorá sa stále vylepšuje.

Vybrať vhodné detské hry na mobil nie je náročné. Dokonca ich nemusíte ani kupovať. Pokiaľ ale hľadáte Android hru bez reklám budete si musieť zakúpiť vyššie verzie hier. Najlepšie hry pre deti na tablet alebo mobil môžete mať aj zadarmo. Či už hľadáte Android hry pre deti 7 rokov alebo rozmýšľate ako zabaviť deti 2 roky určite nájdete vhodnú hru.

Summary
Najlepšie hry pre deti na telefón a tablet
Article Name
Najlepšie hry pre deti na telefón a tablet
Description
Hry pre deti na telefón alebo tablet nemusia byť len plné násilia, náročných hier či pretekov kde sa hrá o čas. Android hry pre deti môžu byť aj vzdelávacie a náučné alebo môžu rozvíjať kreativitu tých najmenších.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Najlepšie logické hry na mobil zadarmo!
DISCORD: Čo to je a ako funguje?