POU (mobilná hra)

Pou je názov milej hry do mobilných telefónov. Nejde len o názov hry. Je to aj meno mimozemšťana, o ktorého sa musíte postarať. Hra je nenáročná na čas a skrátenie dlhých chvíľ.

Najnovšia verzia Pou na stiahnutie zadarmo obsahuje všetko čo potrebujete na poriadnu starostlivosť o mimozemšťana. Ponúka vám aj možnosť ako získať mince na nákup oblečenie a doplnkov (okuliare, klobúky,…)

 

Pou download

Ak hľadáte hry do mobilného telefónu, v ktorých nie je násilie a ani nemusíte splniť úlohu na čas máme pre vás hru Pou zadarmo. V tejto hre do mobilných telefónov sa staráte o roztomilého mimozemšťana, ktorý potrebuje vašu starostlivosť.

Mimozemšťana treba kŕmiť, umývať a aj sa s ním hrať. Popri tom môžete sledovať ako rastie. To ale nie je všetko. Pou na stiahnutie zadarmo obsahuje aj hry, ktoré by ste mali vyhrať aby ste získali zlaté mince. Za ne potom môžete svojmu mimozemšťanovi kúpiť oblečenie, topánky, okuliare,… Môžete si ho obliecť ako chcete.

Kliknutím na odkaz Pou download získate pohodovú hru, ktorá keď vás dostane strávite pri nej veľa času. Nájdete tu laboratórium, v ktorom môžete vyrábať rôzne lektváre a elixíry. V hrách získavate nie len zlaté mince, ale postupujete aj do vyšších a vyšších levelov. Po dosiahnutí danej úrovne sa zvýši ponuka oblečenia či tapiet, ktoré si môžete nakúpiť. Zároveň môžete získavať rôzne bonusy a špeciálne predmety čím sa zážitok z hry zvýši.

 

Pou Android / iPhone

Pou zadarmo je hra vhodná aj pre deti. Nejde v nej o žiadne preteky, či strieľačky. Pokrok v hre záleží len a len od vás osobne a od toho koľko času hre investujete. Mobilná hra je kompatibilná s mobilným telefónom s operačným systémom Android. Môžete si ju stiahnuť z tejto stránky – Pou download Android.

O obľúbenosti hra svedčí aj fakt, že v App Store nájdete aj verziu pre iPhone. Nemusíte hľadať žiadnu alternatívu, môžete si ju stiahnuť aj tu.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
Pou mobilná hra
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app.
Cena
Free
Stránka výrobcu