MÁŠA A MEDVEĎ (HRA)

Máša a medveď – rozprávka, ktorú rozhodne netreba predstavovať tým najmenším. Ak si ju pozriete spolu so svojimi deťmi zistíte, prečo je taká obľúbená. DVD, PC hry, hračky, torty Máša a medveď sú vo svete tých najmenších teraz „in“.

 

Počítačová hra vhodná aj pre tých najmenších – že taká neexistuje? Asi ste ešte nepočuli o hre Máša a medveď. Populárna hra pre deti, ktorú si môžu zahrať spolu s rodičmi a pritom sa niečo naučiť a aj dozvedieť.

 

Čo je to Máša a medveď?

Medzi obľúbené detské rozprávkové postavičky isto patrí medveď. A práve ním sa inšpirovali tvorcovia rozprávok, videí a hier s názvom Máša a medveď, alebo Medveď a Máša.

V podstate ide o rozprávku, ktorá sa dočkala hernej verzie Máša a medveď hry sú čoraz obľúbenejšie. Každá hra má iný dej ale ich hlavnou úlohou je deti niečomu priučiť. V niektorých treba hľadať medveďa, niekde treba Máši pomôcť počítať alebo skladať puzzle. V každej hre je niečo iné.

 

Máša a medveď rozprávky

Príbehy neposedného dievčatka Máši a jej kamaráta medveďa Míšu si obľúbili ľudia na celom svete. Aj keď sú Máša a medveď rusky hovoriace postavičky rozprávka sa vysiela sa vo viac ako 100 krajinách sveta a je preložená do viac ako 20 – tich jazykov. Obľubujú ju nie len deti, ale aj dospelí.

V každej časti zažijete s Mášou, medveďom a ich priateľmi nové dobrodružstvá. Máša a medveď rozprávka patrí medzi najúspešnejšie animované rozprávky posledných čias. Len na youtube má viac ako 4 milióny zhliadnutí čím sa dostala do prvej päťky najsledovanejších videí.

 

Máša a medveď hra

Či už budete v internetovom prehliadači zadávať výrazy Máša a medveď, Máša a Míša (meno medveďa), alebo Míša a Máša objavia sa vám v ponuke rozprávky, hry, ale aj Máša a medveď video. Celosvetovo známa a veľmi obľúbená rozprávka sa dostala aj do hier na počítač.

Existuje niekoľko desiatok hier, ktoré si môžete bezplatne zahrať na internete, stiahnuť si ich do počítača, alebo nájdete aj verzie vhodné pre mobilné telefóny. Stačí len vyhľadať Máša a medveď android.

Pokiaľ očakávate od hry niečo poučné, niečo zábavné a niečo čo by hravou formou dieťa vzdelávalo určite mu pustite hry Máša a medveď. O nevhodnosti akčných hier plných prestreliek hádam ani netreba hovoriť. Kým Counter Strike je vhodná pre starších, tých najmenších určite zaujme Máša a medveď.

 

Máša a medveď po slovensky

Ako už bolo vyššie spomenuté, rozprávky a aj hry Máša a medveď sú preložené do viac ako 20 – tich jazykov – slovenčinu nevynímajúc. Môžete vidieť Máša a medveď česky, ale aj v slovenčine. Maša a medveď po slovensky (hry a rozprávky) sú ideálnou zábavou aj pre tie najmladšie deti.

Ak vám nejaká časť ušla môžete si vyhľadať a pozrieť Máša a medveď 2018, Máša a medveď 2019. Medved maša a ich priatelia vás pozývajú prežiť s nimi najnovšie dobrodružstvá.

 

Máša a medveď YouTube

Všetky rozprávky nájdete na youtube, Máša a medveď cz dabing alebo v slovenskom jazyku zabavia každého. Či už hľadáte Máša a medveď 2018, alebo len chcete zistiť či sú „Masa a medveď youtube nove časti“ isto ich nájdete na tejto stránke. Krátke cca 7 – 8 minútové rozprávky môžete pokojne deťom pustiť pred spaním.

Jazykovej bariéry sa obávať nemusíte. Ak zadáte do internetového prehliadača výraz Máša a medveď youtube (sk), alebo Máša a medved youtube cesky nájdete všetky časti v jazyku, ktorému budú rozumieť aj tí najmenší.

 

Máša a medveď Vianoce

Ak hľadáte aktuálnu časť Máša a medveď pozrite si časť s názvom Máša a medveď Vianoce a Nový rok o tom ako sa medveď Míša a Máša pripravujú na Vianoce.

Pozrieť si môžete všetky časti rozprávky Máša a medveď online. Napríklad Máša a medveď maľovanie, Máša a medveď ružová kaša, či Máša a medveď kúzelná čiapka.

 

Máša a medveď DVD

Túto rozprávky si môžete kúpiť aj v knižnom vydaní, alebo na DVD. Je len na vás čomu dáte prednosť, tak či tak vaše deti budú mať veľkú radosť, ktorá sa znásobí ak im ako darček k sviatku dáte napríklad tematickú tortu. Máša a medveď torta spolu s knihou či DVD Máša a medveď bude pre deti tým najlepším darčekom.

 

Máša a medveď hračky

O obľúbenosti rozprávky svedčí aj fakt, že okrem DVD, kníh a hier nájdete v kamenných hračkárstvach či e-shopoch hračky s týmito známymi postavičkami. Máša a medveď plyšové hračky, spievajuca babika Máša, omaľovánky, lopta, peračník, mikiny, pyžamá a aj Máša a medveď obliečky.

Tým najväčším najmladším fanúšikov rozprávky Máša a medveď určite urobí radosť Máša a medveď domček, v ktorom okrem týchto dvoch hlavných postáv môžu byť aj ďalšie známe postavy z rozprávky.

 

Máša a medveď na ľade

Rozprávku Máša a medveď si môžete pozrieť aj ako ľadovú revue. Licenciu na vytvorenie tejto show má slovenská spoločnosť. Po dvoch rokoch príprav a skúšania bola show na svete.

Ľadovej revue predchádzal dokumentárny film zo zákulisia jej prípravy. Bol pozvánkou na predstavenie Máša a medveď Bratislava v roku 2016. Máša a medveď film a aj ľadové revue sa tešili veľkej popularite nie len u nás, ale aj v iných krajinách. Diváci si ju mohli pozrieť aj v Českej republike, Chorvátsku, Srbsku, Spojených arabských emirátoch a mnohých ďalších krajinách.

Máša a medveď vstupenky či Máša a medveď lístky na toto predstavenie ste si mohli kúpiť aj tento rok a ak sa vám neušli, tak si ich nenechajte ujsť ďalší rok.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 21 votes
Názov programu
Máša a medvěď
Operačný systém
Android
Software Category
Hry
Cena
FREE