TOCA KITCHEN MONSTERS (mobilná hra)

Toca Kitchen Monster je zábavná a roztomilá mobilná hra pre deti. Príprava jedla nebola nikdy zábavnejšie. Varte, pečte, smažte,…. jednoducho nakŕmte hladné príšerky jedlom, ktorá uvaríte.

Najnovšia verzia Toca Kitchen Monsters na stiahnutie zadarmo je výborná mobilná hra pre malých kuchárov. Ak radi experimentujete v kuchyni alebo pomáhate pri varení maminke určite si na svoje prídete aj v tejto hre. Sťahuj Toca Kitchen Monsters.

 

Toca Kitchen Monsters download

App Toca Kitchen Monsters zadarmo je mobilná hra kde sa môžete nie len naučiť variť ale aj zabaviť. Hra je určená hlavne pre deti, ktoré sa môžu v tejto mobilnej aplikácii z jedlom hrať. Hlavnou úlohou v tejto hre je nakŕmiť dve milé príšerky. Dajte ale pozor čo im uvaríte, každá má rada niečo iné.

Hra z jedlom zabaví ako deti tak aj dospelých. Ak chcete vedieť ako dopadne keď opečiete rozmixovanú mrkvu nemusíte to robiť reálne. V tejto hre je všetko možné. V Toca Kitchen Monsters na stiahnutie zadarmo môžete variť, piecť, smažiť, mixovať, používať mikrovlnku atď. Na ochutenie môžete použiť až osem ingrediencií a rôzne ich kombinovať. Snažte sa ale variť čo najchutnejšie. Príšerky v hre Toca Kitchen Monsters zdarma sú dosť prieberčivé. Korenené alebo presolené jedlo hneď vypľujú.

V mobilnej hre Toca Kitchen Monsters zdarma nie sú žiadne pravidlá, nemusíte variť na čas a ani s nikým pretekať. Uvarte to najlepšie čo viete a zároveň sa pri tom dobre zabavte.

 

Toca Kitchen Monsters Android / iPhone

Množstvo mobilných hier je pre telefóny s Androidom. Nájsť dobrú hru do iPhone ale nemusí byť žiadny problém. Jednou z nich je aj Toca Kitchen Monsters, ktorú si môžete stiahnuť do iPhone či iPad-u zadarmo. Stačí ju len vyhľadať v App Store  – Toca Kitchen Monsters download iPhone.

Názov tejto hry vám môže pripomínať názov aplikácie pre Android Toca Life World. Pozor, ide o dve rôzne, ale rovnako skvelé mobilné hry.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Toca Kitchen Monsters
Operačný systém
iPhone, iPad
Software Category
Mobilné app
Cena
Free