Najlepšia APLIKÁCIA NA SLEDOVANIE TELEFÓNU ZADARMO!

V dnešnej dobe máme v mobilných telefónoch uložené všetko. Pomaly ale isto nahrádzajú počítače, máme v nich rodinné fotky, videa či kontakty na dôležitých ľudí. Strata mobilu isto zabolí každého. Nie len pre hodnotu zariadenia ale aj pre množstvo súborov, kontaktov a fotiek, ktoré si v telefónoch uchovávame. Aplikácia na sledovanie telefónu vám môže nájsť stratený alebo ukradnutý mobilný telefón. Aplikácie do mobilu na sledovanie môžete využiť aj na sledovanie detí.

 

Sledovanie mobilu

Na sledovanie telefónu existuje množstvo aplikácií. V závislosti od funkcií v aplikácii a vašich nárokov si môžete vybrať tú, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Kým niektoré aplikácie vám umožnia len sledovať polohu telefónu pomocou GPS v iných nájdete pokročilejšie funkcie. Nemusíte zostať len pri sledovaní detí cez mobil môžete aj sledovať aktivity na mobile, nahrávať hovory, monitorovať sociálne siete alebo získať vzdialený prístup ku kamere.

Či sa už rozhodnete stiahnuť si aplikáciu na sledovanie telefónneho čísla, alebo aplikáciu na sledovanie polohy záleží len od vás. Aplikácie môžete využiť na sledovanie detí ale môžete získať aj aplikáciu na sledovanie partnera. Ak chcete vedieť ako sledovať mobil manželky, alebo potrebujete zistiť polohu cudzieho telefónu čítajte ďalej.

 

Kde je môj droid? – sledovanie mobilného telefónu

Výborná aplikácia pre sledovanie telefónu. Pomocou GPS vám app Kde je môj droid? prezradí polohu vášho strateného telefónu. Ak vám bol mobil ukradnutý môžete s touto aplikáciou vymazať jeho obsah alebo uzamknúť mobil na diaľku. Zároveň vás aplikácia upozorní ak sa zmení vaša SIM karta alebo telefónne číslo.

Sledovanie mobilu cez GPS je v tejto aplikácii veľmi presné. Aplikáciu sledovanie polohy telefónu môžete využiť aj na sledovanie pohybu detí. Budete tak vedieť vždy kde sa práve nachádzajú. Základná verzia aplikácie je zadarmo. Ak chcete získať viac funkcií musíte si zaplatiť vyššie verziu apky. Získate tak aj vzdialený prístup ku kontaktom a kamere. Aplikácia vám umožní len sledovanie polohy Android. Ak používate iPhone môžete si stiahnuť inú aplikáciu, kompatibilnú s vašim zariadením.

 

Nájdi moje zariadenie – sledovanie mobilu cez Google

V tejto aplikácii sledovania mobilu nájdete hneď tri funkcie, ktoré môžete zadarmo využiť. Prvou je sledovanie polohy telefónu Android. Vďaka tomu zistíte, kde sa mobil nachádza. Ďalšou funkciou je automatické vyzváňanie mobilu ak sa k miestu kde je telefón priblížite. Poslednou funkciou je vymazanie a uzamknutie telefónu.

Aplikácia Nájdi moje zariadenie je na  sledovanie polohy mobilného telefónu výborná. Je ale vhodná len na sledovanie polohy mobilu, nie na sledovanie aktivít na mobile.  

mSpy – sledovanie telefónu partnera

Najlepšia aplikácia na sledovanie telefónu a aktivít. Táto sledovacia aplikácia vám umožní sledovať telefón bez toho aby o tom deti, alebo partner vedeli. Skryté sledovanie telefónu prostredníctvom aplikácie mSpy vám umožní prístup ku všetkej komunikácii na sledovanom telefóne, získate prístup k údajom prehliadača, kontaktom, správam a aj k sociálnym sieťam (WhatsApp, Facebook, Telegram,…). Sledovanie polohy detí je zabezpečené cez GPS.

Na sledovanie druhého telefónu je potrebné získať aj povolenie zo sledovaného mobilu. Neplatí to ale v prípade tejto aplikácie. Či túto aplikáciu použijete si dobre rozmyslite. Sledovanie cudzieho mobilu (hlavne ak chcete sledovať mobil partnera) nie je práve legálne. Sledovanie mobilu na diaľku cez aplikáciu mSpy si môžete zadarmo vyskúšať na jeden mesiac. Následne si aplikáciu musíte zakúpiť.

Túto aplikáciu môžete využiť ak hľadáte program pre iPhone na sledovanie polohy alebo aktivít na mobile. Samozrejme, že nájdete aj verziu pre Android.

Family Locator – aplikácia na sledovanie detí

S touto aplikáciou môžete sledovať polohu mobilných telefónov vašej najbližšej rodiny a zároveň zostať s nimi vždy v kontakte. Nejde len o aplikáciu na sledovanie pohybu jednej osoby ale celej rodiny. Na sledovanie mobilu detí alebo partnera je potrebný aj ich súhlas. Pokiaľ ho nedostanete aplikácia mobil nebude sledovať.

Friend Locator – sledovanie podľa mobilného čísla

Aplikácia Friend Locator je apka na sledovanie telefónu podľa čísla. Čísla, ktoré chcete sledovať si musíte do aplikácie zaregistrovať. Aplikácia tak bude sledovať mobilné čísla, ktoré pozná.

 

Aplikácia na  sledovanie telefónu

Sledovanie mobilu online, sledovanie mobilu podľa čísla, alebo sledovanie polohy,… mobilný telefón môžete sledovať rôznymi spôsobmi. Možno už máte v mobile aplikáciu, ktorú na sledovanie polohy môžete použiť. Väčšina týchto aplikácií vám umožní sledovanie telefónu zadarmo, takže stačí tieto funkcie len využiť.

Google Mapy – sledovanie polohy telefónu

Program na sledovanie telefónu je aj app Google Mapy má v mobilnom telefóne stiahnuté asi každý. Okrem navigácie vám aplikácia umožní aj sledovanie pohybu a polohy telefónu. V aplikácii nájdete aj funkciu sledovanie polohy cieľového zariadenia prostredníctvom funkcie na určovanie polohy v reálnom čase. Či už chcete sledovať polohu iPhone alebo Androidu môžete na to použiť túto aplikáciu.  

WhatsApp – sledovanie cez mobil

Aplikácia WhatsApp sa často používa ako komunikačná aplikácia. Ide ale aj o dobrú aplikáciu pre sledovanie polohy. Ako zistiť polohu telefónu cez WhatsApp? Svoju aktuálnu polohu môžete prostredníctvom aplikácie zdieľať s inými účastníkmi chatu. Aj keď nejde priamo o aplikáciu na sledovanie, môžete ju využiť ak sa máte s niekým stretnúť v cudzom meste. Stačí ak budete zdieľať polohu navzájom a na mapke sa uvidíte. Zdieľanie polohy môžete kedykoľvek zrušiť.

Sledovanie dieťaťa cez mobil je užitočné. Môžete sa tak dozvedieť kde sa vaše dieťa nachádza. Ak očakávate od aplikácie na sledovanie detí viac môžete si stiahnuť aplikácie, ktoré vám umožnia sledovať aj aktivity na inom telefóne. Na sledovanie polohy mobilu využívajú programy GPS, preto je dôležité aby ste apke povolili prístup minimálne k tejto funkcii. Program na sledovanie mobilu môžete využiť aj na sledovanie partnera. V tomto prípade si ale zvážte svoje kroky. Sledovanie mobilu inej osoby je zásah do jej súkromia. Ako by sa páčilo vám, keby niekto sledoval váš mobil bez toho aby ste o tom vedeli?.

Summary
Najlepšia aplikácia na sledovanie telefónu zadarmo!
Article Name
Najlepšia aplikácia na sledovanie telefónu zadarmo!
Description
Aplikácia na sledovanie telefónu vám môže nájsť stratený alebo ukradnutý mobil. Sledovacie aplikácie vám umožnia aj mobil zamknúť alebo vymazať jeho obsah. Môžete sledovať aj aktivitu detí na mobile, ich komunikáciu na soc. sieťach a ich pohyb.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Najlepšia aplikácia na ROZPOZNANIE HÚB ZADARMO!
Najlepšia aplikácia na ROZPOZNÁVANIE RASTLÍN ZADARMO