WHATSAPP MESSENGER (mobil app)

WhatsApp Messenger je mobiln├í aplik├ícia na zasielanie spr├ív. Na odosielanie a┬áprij├şmanie spr├ív pou┼ż├şva internetov├ę pripojenie. V├Żmena spr├ív, vide├ş, audio a┬ávideo s├║borov tak ako aj t├íto aplik├ícia je zadarmo.

Najnov┼íia verzia WhatsApp Messenger na stiahnutie zadarmo v├ím okrem posielania spr├ív umo┼żn├ş aj vola┼ą priate─żom, zn├ímym a┬áka┼żd├ęmu koho m├íte v┬ázozname a┬ám├í t├║to aplik├íciu v┬ámobile. S┼ąahuj WhatsApp Messenger a┬ázosta┼ł v┬ákontakte s┬ápriate─żmi a┬árodinou.

 

WhatsApp Messenger download

S┬áapk WhatsApp Messenger ste sa u┼ż isto stretli, alebo ste o┬ánej aspo┼ł po─Źuli. Existuje aj verzia WhatsApp, ktor├í je kompatibiln├í s┬ápo─Ź├şta─Źom. Ke─Ć┼że ale PC nem├íte st├íle pri sebe m├┤┼żete si WhatsApp Messenger stiahnu┼ą zadarmo aj do mobiln├Żch telef├│nov.

S┬átouto aplik├íciou m├┤┼żete nie len posiela┼ą spr├ívy, ale aj fotografie, dokumenty, vide├í, posiela┼ą hlasov├ę spr├ívy a┬áaj telefonova┼ą ├║plne zadarmo. Jedin├ę ─Źo k┬átomu potrebujete je pripojenie na internet. Klikn├║┼ą na WhatsApp Messenger download sa z├şde ka┼żd├ęmu, kto chce zosta┼ą zo zn├ímymi v┬ákontakte nepretr┼żite.

T├íto komunika─Źn├í aplik├ícia na stiahnutie zadarmo sa rad├ş medzi najlep┼íie aplik├ície na svete. Stiahli si ju mili├│ny spokojn├Żch u┼ż├şvate─żov. Aj ke─Ć podobn├Żch programov existuje nieko─żko t├íto je najpou┼ż├şvanej┼íia. Umo┼ż┼łuje volanie a┬áposielanie spr├ív aj do zahrani─Źia bez poplatkov, zadarmo. WhatsApp Messenger zadarmo v├ím u┼íetr├ş zna─Źn├║ ─Źas┼ą financi├ş, ktor├ę by ste vynalo┼żili na posielanie klasick├Żch SMS spr├ív, ─Źi volanie.

 

WhatsApp Android / iPhone

Aplik├íciu WhatsApp zdarma si m├┤┼żete stiahnu┼ą do mobiln├Żch telef├│nov s┬áopera─Źn├Żm syst├ęmom android. Za jej stiahnutie a┬ápou┼ż├şvanie v├┤bec neplat├şte. Ak u┼ż niekto z┬áva┼íich zn├ímych t├║to aplik├íciu m├í mali by ste si aj vy vyh─żada┼ą a┬ástiahnu┼ą WhatsApp Messenger download android.

Ak pou┼ż├şvate iPhone nemus├şte sa tohto programu vzd├íva┼ą. Na internete n├íjdete aj verziu kompatibiln├║ s┬át├Żmto OS. Sta─Ź├ş vyh─żada┼ą v├Żraz WhatsApp Messenger download iPhone.

Jedin├ę za ─Źo by ste pri tejto komunika─Źnej aplik├ícii mohli plati┼ą s├║ d├íta, ktor├ę miniete str├íven├şm na internete. Pokia─ż ale m├íte neobmedzen├ę d├íta tento probl├ęm sa v├ís ur─Źite net├Żka.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia u┼ż├şvate─żov
4.5 based on 11 votes
Názov programu
WhatsApp Messenger
Opera─Źn├Ż syst├ęm
Android
Software Category
Komunikácia
Cena
Free
Str├ínka v├Żrobcu