NÁJDI MOJE ZARIADENIE GOOGLE (mobil app)

Nájdi moje zariadenie Google je mobilná aplikácia ktorá vám pomôže ak stratíte mobil. Aj keď miesto, kde sa stratený telefón je len približné apka obsahuje funkcie, s ktorými ho nájdete rýchlo a jednoducho.

Najnovšia verzia Nájdi moje zariadenie Google na stiahnutie zadarmo nájde váš stratený mobilný telefón, umožní vám zamknúť ho kým ho nenájdete alebo vymazať jeho obsah. Sťahuj Nájdi moje zariadenie Google a už sa nemusíš obávať o svoj mobil.

 

Nájdi moje zariadenie Google download

Už sa vám podarilo stratiť mobilný telefón? Ak chcete svoj mobil dostať naspäť s app Nájdi moje zariadenie Google zadarmo to bude celkom jednoduché. Je jedno či ste mobil stratili, alebo vám ho ukradli, s týmto programom zistíte kde sa práve nachádza.

Telefón, tablet alebo hodinky (každé zariadenie s Androidom) sa vám zobrazia na prehľadnej mape. Vďaka tomu rýchlo zistíte, kde sa práve zariadenie nachádza. V nájdení vám pomôže aj navigácia, s ktorou sa rýchlo dostane na miesto kde sa mobil nachádza. Aplikácia Nájdi moje zariadenie Google zdarma vám umožní aj zapnúť zvuk na hľadanom zariadení aj napriek tomu, že tam je zvuk vypnutý. Takto ho jednoduchšie nájdete.

Nájdi moje zariadenie Google na stiahnutie zadarmo obsahuje aj ďalšiu užitočnú funkciu. Môžete obsah zariadenie vymazať aj napriek tomu, že k nemu nemáte fyzický prístup. Ak nechcete o svoje údaje prísť môžete mobil, alebo tablet na diaľku uzamknúť.

 

Nájdi moje zariadenie Google Android / iPhone

Kliknúť na odkaz Nájdi moje zariadenie Google download môžete ak používate operačný systém Android – Nájdi moje zariadenie Google download Android. Výraz Nájdi moje zariadenie Google download iPhone by ste na internete vyhľadávali zbytočne. V tomto operačnom systéme aplikácia nefunguje.

Aplikácia nájde všetky zariadenie s rovnakým operačným systémom.  Ak sa vám v apke nezobrazí aktuálna poloha zariadenia určite sa vám zobrazí jeho posledná známa poloha. Ak chcete nájsť stratený mobil, zamknúť alebo vymazať ukradnutý tablet táto aplikácia by vám nemala chýbať.

Nájde táto aplikácia môj stratený telefón? 📱

Áno, aplikácia Nájdi moje zariadenie Google nájde váš mobil. A nie len to. Táto aplikácia nájde akékoľvek zariadenie s androidom, teda aj hodinky alebo tablet . Aby ste zariadenie rýchlejšie našli je možné v ňom zapnúť zvuky. V prípade strateného telefónu môžete naň zavolať a zistíte presne kde sa nachádza.

Ako nájde app Nájdi moje zariadenie Google mobilný telefón? ❓

Aplikácia nájde váš telefón (alebo iné zariadenie) a zobrazí vám jeho polohu na mape. Takto zistíte polohu telefónu s presnosťou na pár metrov. Aplikácia nájde zariadenie prostredníctvom GPS. Ak je zariadenie mimo dosahu zobrazí sa na mape jeho posledná známa poloha.

Čo aplikácia Nájdi moje zariadenie Google dokáže? 👍

Aplikácia je primárne určené na hľadanie zariadení s Androidom. Okrem toho ale môžete prostredníctvom nej mobil vypnúť, zmazať jeho obsah aby sa nik nedostal k vašim údajom alebo zapnúť zvuk (ak máte zvonenie na ticho). Všetky funkcie aplikácie sa vám zídu ak mobil stratíte.

Je aplikácia Nájdi moje zariadenie Google zadarmo?📡

Áno, aplikáciu si môžete stiahnuť a používať zadarmo. Tento program na nájdenie mobilu je kompatibilný len s operačným systémom Android. Ak hľadáte aplikáciu pre iPhone obzrite sa po nejakej vhodnej v App Store.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4 based on 6 votes
Názov programu
Nájdi moje zariadenie Google
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu