MAPY GOOGLE (mobil app)

Mapy Google je mobilná aplikácia, s ktorou sa nikdy nestratíte. Nájdete v nej zmapovaných viac ako 220 krajín a polohy miliónov spoločnosti, firiem a zaujímavých miest. Vďaka nej budete vedieť vždy kade ísť.

Najnovšia verzia Mapy Google na stiahnutie zadarmo obsahuje satelitnú navigáciu, nájdete tu aj aktuálne informácie o doprave a vyhnete sa kolónam či uzáverám. Sťahuj Mapy Google ak nechceš tráviť čas v zápchach alebo blúdiť v neznámom meste.

 

Mapy Google download

App Mapy Google nie je len klasická mapa, ktorá vám ukáže cestu z bodu A do bodu B. Ponúkne vám toho oveľa viac. Ukáže vám najbližšie reštaurácie alebo zábavné podniky v okolí. Kliknutím na Mapy Google download získate apku, s ktorou môžete s priateľmi zdielať plán cesty. Dohodnete sa kde sa zastavíte, čo navštívite a aj to kde sa pôjdete najesť. Môžete si aj vybrať miesto kam ísť najbližší víkend na huby.

Aplikácia Mapy Google na stiahnutie zadarmo funguje aj bez nutnosti pripojenia na internet. Cestu vám ukáže vždy. Predpovie vám čas príchodu do cieľa a prepočíta koľko vám to bude trvať autom, pešo alebo na bicykli. Po ceste sa môžete zastaviť na zaujímavých miestach, ktoré sa vám zobrazia v aplikácii.

Mapy Google, alebo Google Mapy zadarmo vám umožnia aj pridávať cesty alebo miesta, ktoré nájdete ale nie sú v mapách zaznamenané.  Užite si z apkou Mapy Google zdarma nezabudnuteľné cesty. Funkcia Live View v tejto apke vám zobrazí cestu pomocou šípky v záberoch z reálneho sveta.

 

Mapy Google Android / iPhone

Pripojenie na internet alebo Wifi nie je podmienkou aby ste mohli Mapy Google zadarmo používať. Stačí si len stiahnuť mapy do mobilu, a cestovať. Nedozviete sa síce o aktuálnych uzáverách či kolónach, ale cestu do cieľa vám ukáže.

Ak hľadáte dobrú, spoľahlivú a lacnú navigáciu do mobilného telefónu stiahnite si Google mapy zadarmo. Môžete ju bez problémov používať v mobiloch s Androidom aj iPhonom. Stačí si len stiahnuť príslušnú verziu.

  • Mapy Google download Android
  • Mapy Google download iPhone

Verziu pre iPhone nájdete v App Store.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
Mapy Google
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu