Najlepšia aplikácia na cvičenie zdarma!

Nemusíte mať osobného trénera ak sa chcete dostať do formy, rozhýbať sa alebo len urobiť niečo pre svoje zdravie. Vhodná aplikácia na cvičenie vám môže splniť všetko čo sme tu spomínali. Mobilných aplikácií na sledovanie športových aktivít nájdete na internete množstvo. Či už hľadáte aplikáciu na cvičenie doma zdarma, alebo aplikáciu na cvičenie zdarma iOS nemusíte sa obávať. Predstavíme vám najlepšie aplikácie na cvičenie zdarma.

 

Najlepšia aplikácia na cvičenie

Chcete vedieť ako cvičiť s gumou? Rozmýšľate ako si zostaviť tréning doma aby bol efektívny a účinný? V najlepšej aplikácii na domáce cvičenie nájdete aj tréningové plány, rady od trénerov či návody ako správne cvičiť. Aplikácie na posilňovanie vám ukážu ako cvičiť s vlastnou váhou, aplikácie na behanie zlepšia vašu kondičku a nájdete tu aj aplikácie na chudnutie. Tie sú zamerané na konkrétne partie tela ale aj na zlepšenie kondičky a vyrysovanie postavy.

 

Fitify: Fitness. Home Workout

Ak budete hľadať aplikáciu na cvičenie zadarmo určite sa vám v prehliadači zobrazí aplikácia Fitify. S touto aplikáciou sa dostanete do formy doma. Nájdete tu cvičenia s vlastnou váhou takže nepotrebujete navštevovať posilňovňu ani kupovať nákladné vybavenie. V app Fitify zadarmo nájdete viac ako 900 cvičení, osobný fitness plán, tréningy zamerané na konkrétnu časť tela, rôzne typy tréningov, strečing, jogu a veľa ďalšieho.

Stačí si len vyhľadať výraz „aplikácia Fitify recenzie“ a sami uvidíte, že ide o najlepšiu aplikáciu na posilňovanie, cvičenie a aj chudnutie.

 

7 Minute Workout

Táto aplikácia na cvičenie doma poteší hlavne ženy, ktoré chcú schudnúť rýchlo. Nájdete tu rôzne typy cvičenia zamerané na chudnutie počas 30 dní. Či už chcete zhodiť zo zadku, brucha alebo len vyrysovať postavu v tejto aplikácii nájdete na to ideálny tréning.

Túto aplikáciu na cvičenie pre ženy si môžete stiahnuť zadarmo. Výhovorky typu „Nemám čas“ tu neplatia. Tréningy v aplikácii na domáce cvičenie trvajú len 7 minút, tie si istotne nájdete.

 

Tréning formou 30 dňovej výzvy

Hľadáte aplikáciu na domáce cvičenie bez vybavenia? Potom skúste Tréning formou 30 dňovej výzvy. Tento program na cvičenie vás postaví pred 30 dňovú výzvu. Budete mať 30 dní na to aby ste ju splnili. Nápomocný vám bude cvičebný plán. V aplikácii nájdete samozrejme aj návody ako robiť cviky správne. Náročnosť tréningov sa postupne zvyšuje a ak robíte všetko správne výsledky do 30 dní uvidíte.

Aplikácia na cvičenie zadarmo v slovenčine je kompatibilná s mobilnými telefónmi s Androidom ale aj s iPhone.

 

Strava

Ak vám spojenie cvičenie aplikácia nejde dokopy asi ste ešte nemali aplikáciu Strava. Táto aplikácia je síce určená predovšetkým na behanie, túry či bicyklovanie ale pomôže vám udržať sa v kondičke či zhodiť pár kíl. Preto sme ju medzi appky na cvičenie pridali. S aplikáciou Strava budete mať prehľad o tom koľko km ste zabehli alebo prešli na bicykli, koľko kalórií ste pri tom spálili a akú nadmorskú výšku ste zdolali.

Ak hľadáte aplikáciu na cvičenie iPhone zdarma stiahnite si app Strava. Samozrejme, že ju nájdete aj vo verzii pre Android.

 

Adidas Running by Runtastic

Ak vás program na cvičenie doma nebaví máme pre vás ďalšiu aplikáciu na behanie. Program cvičenia v tejto aplikácii je nahradený tréningami na behanie so spätnou väzbou od trénera.

S touto aplikáciu na cvičenie do mobilu sa pripojíte ku skupine užívateľov, ktorí vám môžu poradiť alebo vás motivovať v behaní. Aplikáciu Adidas Running by Runtastic si môžete zadarmo stiahnuť do iPhone aj do telefónu s Androidom.

 

Habitica

Aplikácia zadarmo na cvičenie a zároveň RPG hra? Presne túto kombináciu nájdete v aplikácii Habitica. Aj keď nejde priamo o najlepšiu aplikáciu na cvičenie doma ide o apku, ktorá vás formou hry prinúti urobiť niečo pre svoje zdravie. V tomto programe si vytvoríte vlastnú postavu. O jej zdravie sa staráte tým, že plníte body, ktoré ste si stanovili ako je napríklad beh, posilňovanie, každodenné cvičenie, zdravé stravovanie, …. táto aplikácia vám pomôže vybudovať si návyk na cvičenie.

Aké ciele si stanovíte v tejto aplikácii je len na vás.

Summary
Najlepšia aplikácia na cvičenie zadarmo!
Article Name
Najlepšia aplikácia na cvičenie zadarmo!
Description
Aplikácia na cvičenie doma vám môže ušetriť ako čas tak aj financie, ktoré by ste investovali do návštevy posilňovni a fitness centier. V aplikáciách na cvičenie nájdete tréningové plány, rady trénerov a aj motiváciu.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Najlepšia aplikácia na rozpoznávanie hudby zadarmo
Najlepšia aplikácia na ROZPOZNANIE HÚB ZADARMO!