RUNTASTIC (mobilná app)

Runtastic je mobilná aplikácia určená pre športovcov. Je vhodná pre aktívnych ale aj rekreačných športovcov. Program je zameraný hlavne na beh a prechádzky. Ak dávate prednosť týmto aktivitám táto aplikácia je pre vás.

Najnovšia verzia Runtastic na stiahnutie zadarmo nie je tak komplexná ako iné podobné aplikácie. Nájdete v nej ale množstvo funkcií, ktoré vám poskytnú z behu obrovské množstvo informácií. Sťahuj Runtastic a tvoj beh dostane iný rozmer.

 

Runtastic download

Krokomer v mobile zaznamenáva počet vašich krokov. Ak ale beháte môže byť záznam nepresný. Ak je ale aplikácia zameraná hlavne na beh počítanie krokov bude presnejšie. V kombinácii s chytrými hodinkami tak v app Runtastic zdarma zaznamenáte nie len každý krok ale aj oveľa viac.

Aplikácia Runtastic na stiahnutie zadarmo pracuje s GPS mapami a zaznamenáva ubehnutú trasu. Vďaka aplikácii zistíte akú dlhú vzdialenosť ste ubehli a zistíte aj náročnosť trasy. Môžete tak porovnávať koľko ste ktorý deň zabehli a aká náročná bola vaša trasa.

Jednotlivé trasy, ktoré ste prebehli sa zaznamenávajú. S Runtastic zdarma môžete tak sledovať ako sa zlepšuje vaša kondička. Stačí len porovnať rovnakú trasu z pred pár dní a tú dnešnú. Runtastic apk  si takto vytvára štatistiky vášho tréningu, ktoré zaznamenáva aj v prehľadnom grafe. Na základe záznamov vám aplikácia sama môže naplánovať ďalší tréning. Táto funkcia ale nie je v základnej výbave apky. Ak ju chcete využívať je potrebné si zaplatiť prémiové členstvo.

 

Runtastic Android / iPhone

Ak vás už prestali baviť aplikácie do mobilu ako napríklad Pedometer a pod. môžete mať apku pre športovcov. Aplikácia pre športovcov Runtastic zadarmo funguje výborne v mobiloch s Androidom aj iPhone. Zdarma si môžete v Google Play, alebo App Store nájsť príslušnú verziu.

  • Runtastic download Android
  • Runtastic download iPhone ( tu )

V programe môžete sledovať aj tréningy priateľov a následne výsledky zdieľať a zistiť, kto z vás je najrýchlejší.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Runtastic
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu