TRÉNING FORMOU 30 – DŇOVEJ VÝZVY (mobilná app)

Tréning formou 30 – dňovej výzvy je aplikácia, ktorá vám pomôže zhodiť pár kíl, zlepšiť vašu kondičku či urobiť niečo pre svoje zdravie. Ak neviete ako začať s pravidelným cvičením stiahnite si túto aplikáciu. Lepší štart do nového a zdravšieho života nenájdete.

Najnovšia verzia Tréning formou 30 – dňovej výzvy na stiahnutie zadarmo vám pomôže nadobudnúť zvyk na pravidelný tréning. Nájdete tu tréningy, ktoré sú zamerané na celé telo, posilnia vaše svaly a pomôžu vám zhodiť nadbytočnú hmotnosť. Sťahuj Tréning formou 30 – dňovej výzvy a urob niečo pre svoje zdravie.

 

Tréning formou 30 – dňovej výzvy download

Krokomer v mobile, chytré náramky a množstvo ďalších pomôcok, ktoré nám pomáhajú schudnúť nájdete takmer u každého ,kto chce pre svoje zdravie niečo urobiť. Pokiaľ ale nemáte v pláne chodiť do fitness centra môžete si stiahnuť app Tréning formou 30 – dňovej výzvy.

V tejto aplikácii nájdete všetko čo pre zníženie hmotnosti alebo zvýšenie kondičky potrebujete. Pripomenie vám každý deň, že máte cvičiť, nájdete tu niekoľko výziev, niekoľko úrovní náročnosti cvičenia, takže je vhodná ako pre začiatočníkov tak aj pokročilých, a veľa ďalšieho.

App Tréning formou 30 – dňovej výzvy na stiahnutie zadarmo je zameraná na všetky časti tela – ruky, nohy, zadok, stehná či brucho. Vyberte si na čo sa chcete zamerať a začnite cvičiť. Inštruktážne video vám pomôže správne previesť každý cvik.

 

Tréning formou 30 – dňovej výzvy Android / iPhone

Väčšina novoročných predsavzatí sa týka aj lepšieho a zdravšieho životného štýlu. Tréning formou 30 – dňová výzva zdarma vám pomôže toto predsavzatie dodržať. Nedovolí vám zabudnúť na cvičenie, postupne zvyšuje intenzitu náročnosti cvikov a umožní vám zdieľať výsledky s priateľmi na sociálnych sieťach.

Kliknúť na Tréning formou 30 – dňovej výzvy download môžete ak používate mobilný telefón s Androidom – Tréning formou 30 – dňovej výzvy download Android. Ak chcete cvičenie posunúť na vyššiu úroveň je aj verzia app Tréning formou 30 – dňovej výzvy Pro. Cena tejto verzie je cca 3,30 eura.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Tréning formou 30 - dňovej výzvy
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu