Najlepšie aplikácie na behanie do mobilu zadarmo

Aplikácie na behanie pozná asi každý. V mobilnom telefóne minimálne krokomer majú všetci. Aj keď táto aplikácia počíta len kroky, ktoré za deň urobíte na internete nájdete množstvo ďalších aplikácií na behanie zdarma. Pri výbere aplikácií na behanie sa stačí len zamerať na telefón, ktorý máte. Vybrať si môžete aplikácie na behanie Apple alebo aplikácie na behanie Android.

 

Najlepšia aplikácia na behanie

Chcete si stiahnuť najlepšiu apku na behanie ale neviete si z ponuky vybrať? Pre každého je tá naj iná. Zamerajte sa na to, čo od aplikácie očakávate, či chcete sledovať svoje pokroky, chcete zaznamenávať aj kvalitu spánku, jedla, alebo okrem behu robiť aj iný šport? To všetko a oveľa viac funkcií môžete nájsť v najlepších aplikáciách na behanie zdarma. Takže akú aplikáciu na behanie si stiahnuť?

 

Runtastic

Runtastic je najlepšia aplikácia na behanie, ktorá presne zaznamená každý beh. Aplikácia presne zaznamená pomocou GPS trasu, ktorú ste prebehli, zobrazí vám kedy ste bežali najrýchlejšie, zistíte náročnosť trasy a veľa ďalšieho.

Ak hľadáte výbornú aplikáciu na behanie iPhone či do Androidu určite si stiahnite Runtastic zadarmo. Každý beh aplikácia zaznamená a môže vám dokonca aj naplánovať trasu ďalšieho behu. Ak chcete vedieť ako začať s behaním, či sa zlepšujete a či v tréningu nepoľavujete táto aplikácia vám to povie.

 

Nike Run Club

Výborná aplikácia na behanie pre začiatočníkov ale aj pokročilých Nike Run Club obsahuje všetko čo na beh potrebujete. Nájdete v nej aj komplexného sprievodcu behaním, typy od trénerov, tréningové plány a množstvo rád, ktoré sa začiatočníkom zídu. Táto mobilná aplikácia na behanie monitoruje beh a vy získate všetky informácie, ktoré potrebujete ako rýchlosť, čas, vzdialenosť,… Takže, ak neviete ako začať behaním aplikácia Nike Run Club  vám poradí.

 

Strava

Aplikácia na beh zadarmo Strava ani nie je tak aplikácia na meranie behu ale skôr sociálna sieť pre športovcov. Aj napriek tomu je Strava na behanie výbornou aplikáciou. Nájdete v nej funkciu Segmentov, kde sú trasy v rozličných dĺžkach od používateľov apky. Vašou úlohou je prebehnúť trasu rýchlejšie než ostatný. Samozrejme, že aplikácia zaznamenáva aj športové aktivity a porovnáva ich. Vďaka tomu môžete vedieť či ste sa zlepšili. Túto aplikáciu na behanie zdarma si môžete stiahnuť do iPhone aj Androidu.

 

Runkeeper

Pokiaľ hľadáte dobrú aplikáciu na behanie Android môže to byť aj apka Runkeeper. Táto presná aplikácia na behanie je vytvorená pre fanúšikov fitnessu. Vďaka nej získate podrobné štatistiky behu alebo joggingu. Každý beh aplikácia zaznamená a vy sa môžete svojimi úspechmi pochváliť na Facebooku či Twitteri.

 

Aplikácie s náramkom (hodinkami)

Ďalším typom aplikácií na behanie sú apky, ktoré fungujú spolu s ďalším zariadením. Najčastejšie ide o inteligentné hodinky alebo náramky, ktoré zaznamenávajú vašu aktivitu a následne ju prenesú do mobilného telefónu.

 

Zepp Life

Zepp Life je aplikácia na behanie zadarmo v slovenčine. Keďže túto aplikáciu prepájate s hodinkami nemusíte mať pri behaní mobil pri sebe. Vašu aktivitu zaznamenajú hodinky a keď skončíte prenesú sa údaje z hodiniek (náramku) do aplikácie. Ide o aplikáciu na beh offine, údaje sa prenesú prostredníctvom bluetooth.

Aplikácia okrem behu zaznamenáva aj ďalšie fyzické aktivity, počet krokov, iné cvičenie. Zároveň monitoruje tep vášho srdca, kvalitu spánku a môže vás upozorniť ak príliš dlho sedíte. Ako vidíte nejde čisto o aplikáciu do mobilu na behanie, ale môžete sa s ňou venovať viacerým aktivitám a získať o nich podrobný prehľad.

Podľa toho aké zariadenie ste si zaobstarali stiahnite si konkrétnu aplikáciu. Takmer každé zariadenie (inteligentný náramok, chytré hodinky) majú svoje vlastné aplikácie. Faktom je, že tento typ apiek zaznamená každý váš krok, keďže náramok máte na ruke celý deň, čo v prípade mobilného telefónu nemusí byť.

Či už hľadáte aplikáciu na behanie iPhone zadarmo alebo do Androidu, či chcete najlepšiu aplikáciu na behanie alebo aplikáciu na chôdzu vyskúšajte ich viacero. Vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje a ktorá prehľadne zobrazuje vaše aktivity. Vďaka tomu budete vedieť či a ako rýchlo sa v behu zlepšujete.

Summary
Najlepšie aplikácie na behanie do mobilu zadarmo
Article Name
Najlepšie aplikácie na behanie do mobilu zadarmo
Description
Aplikácie na behanie dnes nájdete v každom telefóne. Vybrať si tú najlepšiu zadarmo je ľahké, ak viete čo by mala obsahovať. Ak s behaním len začínate môžete si stiahnuť apku na behanie pre začiatočníkov, v ktorej nájdete rady a typy od trénerov.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
NAJLEPŠIE APLIKÁCIE NA ÚPRAVU FOTIEK V MOBILE – úplne zadarmo!
Najlepšia aplikácia na rozpoznávanie hudby zadarmo