Ako obnoviť Viber účet aj Viber správy? NÁVOD

Komunikačné aplikácie sa radia medzi tie najsťahovanejšie apky na svete. Umožnia zadarmo komunikovať s kýmkoľvek kto má rovnakú aplikáciu ako vy. Jednou z nich je aj Viber. Ak už túto aplikáciu používate isto vás zaujíma ako obnoviť Viber ak ste vymenili mobilný telefón alebo ste ho pre nejaký dôvod museli obnoviť do továrenských nastavení.

 

Obnova Viber

Ak ste si správy zálohovali nemusíte sa o ne obávať. Stiahnite si aplikáciu Viber, otvorte ju a kliknite na „Viac“. Vyberte možnosť „Nastavenia“ a prejdite do „Účet“. V tejto časti kliknite na „Viber Backup“, zvoľte možnosť „Obnoviť“ a „Obnoviť teraz“. Obnova zmazaných správ Viber nie je ťažká. Všetko vykonáte priamo v aplikácii.

Ak ste zálohovanie nemali nastavené otázkou „ako obnoviť zmazané správy Viber“ sa budete zaoberať zbytočne. Zálohovanie si nastavíte v aplikácii. Kliknite na „Viac – Nastavenie – Účet – Zálohovať“. Komunikácia sa bude zálohovať na Google Disk, odkiaľ si ju môžete v prípade potreby obnoviť.

 

Ako obnoviť účet Viber

Svoj účet v tejto aplikácii obnovíte rovnako ľahko ako keď ste si ho zakladali. Dokonca ešte ľahšie. Stiahnite si aplikáciu, otvorte ju a postupujte podľa pokynov. Stačí tam len zadať svoje telefónne číslo a server si vaše zvyšné údaje už priradí. Takto si môžete aktivovať Viber v novom telefóne kedykoľvek. Potrebujete len rovnaké tel. číslo.

Prenos dát z Viberu do nového telefónu záleží od toho či ste si vytvárali zálohy správ. Kým máte starý telefón je dobré vytvoriť si Viber zálohu konverzácie. Následne môžete vybrať SIM kartu zo starého mobilu a vložiť ju do nového telefónu. Následne už stačí len obnoviť históriu na Viber a môžete pokračovať v komunikácii s priateľmi.

Ako na Viber obnoviť zmazanú konverzáciu? Pokiaľ ste si konverzáciu nezálohovali neobnovíte ju.

Viber vám umožňuje aj zmeniť telefónne číslo. Skôr ako sa budete snažiť dostať ku svojmu kontu Viber na novom telefónnom účte upravte si telefónne číslo na starom mobile. Zmenu telefónneho čísla nájdete v časti „Viac – Nastavenia – Účet“.  Všetko, komunikácia, kontakty a aj fotky, ktoré ste posielali alebo prijali cez aplikáciu zostávajú zachované.

Obnoviť účet na Viber a aj komunikáciu môžete kedykoľvek ak ste si v aplikácii nastavili zálohovanie. V opačnom prípade sa k histórii správ nedostanete.

Summary
Ako obnoviť Viber účet a Viber účty? NÁVOD
Article Name
Ako obnoviť Viber účet a Viber účty? NÁVOD
Description
Vymenili ste starý mobilný telefón za nový a nechcete prísť o správy vo Viber? O komunikáciu v app Viber prísť nemusíte. Poradíme vám čo robiť aby ste o správy v aplikácii neprišli. Vieme ako obnoviť Viber.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako založiť nový e-mail zadarmo? NÁVOD
Ako obnoviť WhatsApp? NÁVOD