GOOGLE DRIVE (zálohovanie dát)

Google Drive je jednou z najznámejších služieb na svete na zálohovanie dát. Ak sa radíte k užívateľom Google tento program istotne poznáte. Ak ale v Google účet nemáte mali by ste to urobiť. Získate tak vynikajúci program na synchronizáciu a zálohovanie dát.

Najnovšia verzia Google Drive na stiahnutie zadarmo je známa pre všetkých, ktorý už v Google majú účet založený. Ak túto službu nepoužívate, ale rozmýšľate nad ňou nemáte nad čím váhať. Sťahuj Google Drive.

 

Google Drive download

Google Drive na stiahnutie zadarmo je medzi užívateľmi Google najpoužívanejším úložiskom. Oproti iným podobným službám má hneď niekoľko výhod. Je priamo prepojené s vašim účtom Google. Dáta, ktoré označíte sa automaticky zálohujú. Vďaka tomu máte k nim prístup odkiaľkoľvek a z ktoréhokoľvek zariadenia, s ktorým sa prihlásite do svojho účtu.

Služba Google Drive je prepojená s ďalšou službou Google Docs, kde môžete mať uložené množstvo dokumentov. Vždy keď budete online môžete na nich pracovať. Zároveň môžete dokumenty zdieľať s kolegami z práce či priateľmi.  V programe nájdete aj zabudovaný OCR nástroj. Pomôže vám nájsť v textoch obrázkov konkrétne slovo.

Ak v Google Drive zdarma niekto zdieľa s vami dokument nemusíte sa obávať spamu, phisingu, malweru alebo iného vírusu. Zdieľané súbory služba skenuje a v prípade nebezpečenstva ho odstráni.

 

Google Drive Windows / Mac

Tabuľky, prezentácie, dokumenty,…. v Google Drive zdarma môžete otvárať desiatky formátov súborov, vrátane psd. (súbory vytvorené v PhotoShope). Kapacita tohto úložiska je 5 GB. Ak by sa vám to zdalo málo, alebo ste jeho kapacitu rýchlo zaplnili môžete si tento priestor zväčšiť na 100 GB. Za toto zväčšenie ale zaplatíte 60 dolárov ročne.

Verzia, ktorú si môžete stiahnuť z našej stránky je kompatibilná s počítačmi s operačným systémom Windows – Google Drive download Windows. Na internete ale nájdete aj verzie pre ďalšie platformy ako je OS MAC (Google Drive download Mac), iPhone alebo Android.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
Google Drive
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP
Software Category
Systémové nástroje
Cena
Free