VIBER pre PC

Jedna z najlepších aplikácií v kategórii online komunikácií má názov Viber. Používa ju takmer miliarda spokojných užívateľov nie len v mobilných telefónoch, ale aj vo svojich počítačoch. Pridajte sa k nm a užívajte si bezplatnú komunikáciu.

 

Viber je aplikácia, s ktorou ste sa stretli určite pri mobilných telefónoch. Aj keď sa najčastejšie používa práve v mobiloch môžete ju mať teraz aj v počítačoch. Viber aplikácia zabezpečuje bezplatnú komunikáciu (chatovanie, alebo volanie) medzi osobami, ktoré majú tento program stiahnutý vo svojich zariadeniach.

 

Viber Messenger

Viber Messenger je komunikačná aplikácia, prostredníctvom ktorej môžete telefonovať, posielať si fotky, obrázky, videá alebo správy. Jednoduchá inštalácia, prehľadné rozhranie a ľahké používanie sú pre aplikáciu Viber samozrejmosťou.

Aj keď je tento program všeobecne známy ako aplikácia vhodná do mobilných telefónov môžete si teraz Viber do počítača stiahnuť a inštalovať úplne zadarmo a využívať všetky jej funkcie.

Jedinou podmienkou plnohodnotného užívania Viber na PC je mať ju inštalovanú vo svojom mobilnom telefóne. Je totižto viazaná na telefónne číslo.

 

Viber pre PC

Ak hľadáte vhodný program, ktorý by vám umožnil bezplatne a teda úplne zadarmo komunikovať s priateľmi čítajte ďalej. Komunikácia cez internet nie je ničím novým. Existuje množstvo aplikácií, ktoré vám to umožnia, napríklad messenger pre PC .Najznámejšou a najpoužívanejšou je ale Viber, čítaj Vajber aplikácia.

Najčastejšie ju majú ľudia inštalovanú v mobilných telefónoch a o možnosti stiahnuť si ju do počítača ani len netušia. Stačí len vedieť, čo hľadať a stiahnuť do počítača. Veľkou výhodou je, že si môžete Viber stiahnuť zadarmo a platí to aj pre počítačovú verziu. Viber na PC vám umožní online komunikáciu s kýmkoľvek kto ju má tiež.

Viber do počítača, jeho stiahnutie a inštalácia vám zaberú len chvíľku vášho času, ale ušetria vám ho veľa. Komunikácia online už nemusí prebiehať len cez messenger, ale aj cez aplikáciu Viber.

 

Viber PC download

Viber aplikácia sa viaže na telefónne číslo vášho mobilu. Musíte ju mať najskôr v mobile a až následne môžete pristúpiť k vyťukaniu do prehliadača Viber PC free download. Ak chcete mať tento program v slovenskom jazyku hľadajte Viber SK.

Stiahnutie tejto aplikácie je naozaj jednoduché. Stačí len kliknúť na Viber PC stiahnuť a pár sekúnd počkať kým sa stiahne. Je dôležité aby ste si stiahli počítačovú verziu tohto programu, inak vám aplikácia nepôjde.

Viber pre PC zadarmo si môžete stiahnuť kedykoľvek a prepojiť túto aplikáciu s rovnomenným programom vo svojom mobilnom telefóne. Ako na to vám povieme v ďalšom odstavci.

 

Viber PC inštalácia

Viber aplikácia sa viaže na telefónne číslo vášho mobilu. Musíte ju mať najskôr v mobile a až následne môžete pristúpiť k vyhľadávaniu Viber PC free download. Pri prihlasovaní sa do svojho účtu budete potrebovať aktivačný kód, ktorý vám príde na váš mobil.

Stiahnuť Viber pre PC môžete aj tu. Ak máte túto aplikáciu v mobilnom telefóne isto viete, že je potrebné po stiahnutí ju inštalovať. Nainštalovať Viber do PC je jednoduché a rýchle, zaberie vám to len pár minút (sekúnd).

Stačí len povoliť jej inštalovanie a následne pokračovať podľa toho čo od vás aplikácia bude chcieť. Nemusíte sa obávať jazykovej bariéry, stiahnutím Viber SK získate program v slovenskom jazyku.

 

Viber prihlásenie

Počas inštalácie dostanete otázku či už máte Viber vo svojom mobilnom telefóne. Odkliknite „Áno“ (alebo Yes – ak ste si stiahli anglickú verziu) a následne zadáte do políčka svoje telefónne číslo (aj s predvoľbou krajiny –ak ju aplikácia sama nenapísala).

Na mobilný telefón vám príde sms-ka s kódom, ktorý je potrebné prepísať do PC. Hneď ako ho aplikácia rozpozná máte aplikáciu nainštalovanú a spustenú a nič vám nebráni v používaní – Viber chat, posielanie správ, telefonovanie, videohovory atď. Komunikácia online medzi vami a vašimi priateľmi teraz nemusí prebiehať len cez mobilný telefón.

Ak rozmýšľate nad tým ako funguje Viber na počítači odpoveď je jednoduchá – jednoducho. Kontakty z aplikácie v mobilnom telefóne sa skopírujú do počítača. Rozhranie aplikácie Viber na PC sa podobá rozhraniu Skype. Komunikovať na ňom môžete tak isto ako na mobilnom telefóne.

 

Viber PC Windows

Viber messenger deskopt, alebo pracovné prostredie aplikácie vám umožní komunikovať s kýmkoľvek na svete úplne zadarmo. Posielanie správ, chatovanie, vytváranie chatovacích skupín, posielanie obrázkov či videí – najnovšia verzia Viber to všetko zvládne. Navyše, za malý , takmer symbolický poplatok môžete prostredníctvom nej vlať na existujúce telefónne čísla v desiatkach krajinách.

Túto aplikáciu môžete získať vo viacerých verziách. Ak navštívite Google Play môžete si stiahnuť Viber Chrome, ak zavítate do obchodu Microsoft môžete si stiahnuť

  • Viber PC Windows xp
  • Viber PC Windows 7
  • Viber PC Windows 10

Stiahnutie, inštalácia a aj používanie Viber aplikácie je pri každej verzii rovnaké. V každej z nich je rovnaké rozhranie a nemusíte sa obávať žiadnych prekvapení.

 

Viber PC online

Jedinou podmienkou na to, aby vám Viber aplikácia fungovala je pripojenie na internet. Či už to bude prostredníctvom domácej siete, verejne dostupnej Wi – Fi siete alebo cez mobilné dáta je len na vás. Viber PC online vám ušetrí množstvo minút a sms správ, ktoré by ste inak minuli keby ste s rodinou či priateľmi komunikovali cez mobil. Nemusíte byť prihlásený na Facebooku, alebo si do počítača sťahovať Messenger, či inú komunikačnú aplikáciu.

Ak už máš túto aplikáciu v mobilnom telefóne tak netreba nad možnosťou Viber pre PC zadarmo dlho rozmýšľať. Čím skôr Viber pre PC sťahuj! … a užívaj si nerušenú debatu s rodinou, priateľmi či kolegami z práce. Nemusíš odbiehať z počítača k mobilnému telefónu vždy keď pípne prijatá správa. Pokojne si ju môžeš prečítať, a aj na ňu odpovedať cez Viber na PC.

Je program Viber pre PC zadarmo? ✅

Áno, program Viber pre PC si môžete stiahnuť a používať zadarmo. Za nič neplatíte. Viber na PC môžete používať rovnako ako verziu, ktorú máte možno v mobile.

Čo je aplikácia Viber? 📱

Aplikácia Viber je verzia programu Viber pre PC, ktorú si môžete stiahnuť zdarma do mobilného telefónu. Oba programy môžete prepojiť a byť tak v kontakte s priateľmi stále.

Máte problém s Viber pripojením? 📡

Problém s pripojením môže nastať kedykoľvek. Najčastejšou príčinou je, že nie ste pripojení na internetovú sieť. Aby ste mohli chatovať so známymi je potrebné aby ste mali stále pripojenie na sieť.

Dostanem správy keď nie som online? 🌎

Áno, správy v programe Viber sa len tak nestratia. Hneď ako sa pripojíte na internet objavia sa v programe správy, ktoré vám posielali priatelia. Ak ste nejakú správu poslali priateľom vy a neboli ste online správa sa odošle hneď ako bude Viber online.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
2 based on 31 votes
Názov programu
Viber
Operačný systém
Windows
Software Category
Komunikácia
Cena
FREE