Najlepšie FARMÁRSKE HRY, ktoré rozhodne DOPORUČUJEME?!

Farmárske hry, alebo farmárske simulátory sú jedným z najpopulárnejších žánrov počítačových hier na svete. V ich prospech hovorí aj fakt, že v nich nenájdete násilie, zbrane a nemusíte ani pretekať aby ste všetkých porazili. Farmárske hry sú aj ideálnymi hrami pre deti, ktoré si môžu pokojne pestovať zeleninu a ovocie a chovať zvieratká.

Farmárske hry

Existuje niekoľko typov farmárskych hier. Môžete si ich stiahnuť do počítača, do mobilného telefónu. Nájdete aj farmárske hry online zdarma ale aj hry, ktoré si musíte zakúpiť. Vybrať si spomedzi nich nie je vôbec jednoduché, ale základom všetkých hier je pestovanie a chovanie. Veľký rozdiel je často v grafike a funkciách hry. Niektoré farmárske hry  zadarmo majú aj poľnohospodárske stroje na jednoduchšie obrábanie pôdy. Farmárske hry online vám zas umožnia hrať hru spolu s priateľmi. Takže, ktoré sú najlepšie farmárske hry na mobil a ktoré farmárske hry online sa naozaj oplatí hrať?

Najlepšie farmárske hry

Farming Simulator

Jednu z najpopulárnejších farmárskych hier na svete Farming Simulátor si rozhodne užijete. Okrem pestovanie plodín a starania sa o hospodárske zvieratá tu nájdete  aj lesníctvo a trh (kde predávate všetko čo na farme dopestujete). V hre nechýbajú ani stroje, ktoré vám pri ťažbe dreva či pri zbere úrody pomôžu.

Vývojári si na tejto hre dali záležať. Realistický dej, premenlivé počasie, zmena ročných období,… Aj vďaka tomu je Farming Simulator najlepšia farmárska hra na PC. Pokiaľ hľadáte farmárske hry na mobil obzrite sa po tejto hre. Párne časti tohto farmárskeho simulátora sú vytvorené práve pre mobilné telefóny.

Farm Frenzy

Ďalšia z farmárskych hier Farm Frenzy získala aj ocenenia. Bola najlepšou neformálnou hrou v roku 2008 a hra Farm Frenzi 2 získala v roku 2009 uznanie ako najvhodnejšia hra pre rodiny s deťmi. Ak hľadáte dobrú farma hru na stiahnutie zadarmo siahnite práve po nej. Novšie časti hry si už musíte zakúpiť.

V tejto hre sa okrem pestovania a chovu zvierat stretnete aj s trhom, na ktorom môžete to čo na farme dopestujete predávať. Získané financie môžete použiť pri rozvoji svojej farmy.h

Goodgame Big Farm

Farmárskych hier na stiahnutie do PC alebo mobilu je dosť veľa. Sú ale aj farmárske hry online zadarmo. Jednou z nich je aj hra Goodgame Big Farm. Skôr ako sa pustíte do hrania musíte si vytvoriť svoj účet, prostredníctvom ktorého sa budete ku svojej hre dostávať. Vašou úlohou bude pestovať plodiny a chovať zvieratá. Všetko čo na svojej farme dopestujete následne predáte na trhu. Za financie môžete svoju farmu ďalej zveľaďovať, pestovať viac plodín, chovať ďalšie zvieratá a budovať ďalšie stavby.

Farmers Life

 Ďalšou farma hrou na PC je hra Farmers Life. Dej hry sa začína po druhej svetovej vojne a vy začínate ako farmár Kazimír od nuly. Okrem pestovania a chovu vás čakajú aj bežné starosti ako je sekanie dreva či oprava poľnohospodárskych strojov. Zároveň sa musíte starať aj o svoje potreby ako je hlad alebo smäd. V hre sa striedajú ročné obdobia preto sa budete musieť postarať aj o to aby ste v zime nezamrzli. Pri skúmaní okolia si dávajte pozor na nie práve príjemných susedov a aj na míny, ktoré vás môžu pripraviť o život. Túto farmársku hru na PC si môžete zakúpiť len ak používate operačný systém Windows.

Farmers Dynasty

Poslednou farmárskou hrou, ktorú vám predstavíme je Farmers Dynasty. Táto hra v sebe spája prvky simulátora a RPG. V tejto hre nezačínate od nuly ale získate už zabehnutú farmu. Vašou úlohou je starať sa o ňu a zveľaďovať ju. Pestovanie, chovanie a predávanie na trhu nie je všetko čo tu nájdete. V hre sa stretnete aj s ďalšími postavami, ktoré potrebujú vašu pomoc. Neodmietajte ich. Odmenia sa vám. Takto môžete získať napríklad starší traktor alebo iný hospodársky stroj, ktorý vám vo farmárčení pomôže.

Ak hľadáte farmárske hry zadarmo bez registrácie stačí ak navštívite webstránky s hrami. Na internete ich nájdete množstvo. Stačí si len vybrať a pustiť sa hneď do hrania.

Summary
Najlepšie FARMÁRSKE HRY, ktoré rozhodne DOPORUČUJEME?!
Article Name
Najlepšie FARMÁRSKE HRY, ktoré rozhodne DOPORUČUJEME?!
Description
Máte radi farmárčenie a farmárske hry? Pripravili sme pre vás výber najlepších farmárskych hier do počítača a mobilného telefónu. Ak neviete ktorú farmársku hru si stiahnuť alebo začať hrať online poradíme vám.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako nastaviť vlastné vyzváňanie na telefóne? Návod
Najlepší program na rysovanie technických výkresov v roku 2022!