FARMING SIMULATOR 15 (pc hra)

Farming Simulator 15 je hra do počítačov, ktorá vás zavedie do sveta farmy, hospodárenia a aj ťažby dreva. Staňte sa hospodárom so všetkým čo k tomu patrí. Starajte sa o polia, zvieratá a aby toho nebolo málo dostanete na starosť aj ťažbu dreva.

Najnovšia verzia Farminf Simulator 15 na stiahnutie nadväzuje na predchádzajúcu verziu. Nájdete tu ale viacero vylepšení, ktoré herný zážitok výrazne obohatia. Plusom je ťažba dreva a starostlivosť nad lesným hospodárstvom. Sťahuj Farming Simulator 15 a začni farmárčiť.

 

Farming Simulator 15 download

Najnovšia verzia Farming Simulator 15 na stiahnutie je milá a zábavná hra nie len pre deti. Na svoje si v nej prídu aj dospelí. Oproti predchádzajúcemu dielu vás v tejto verzii čaká viac povinností. Získate nové pôsobisko, ktorým je lesné hospodárstvo.

Popri starostlivosti o polia a zvieratá dostanete za úlohu postarať sa aj o ťažbu dreva. Nemusíte sa ničoho obávať. V pc hre Farming Simulator 15 nájdete aj techniku, ktorá vám s ťažbou a spracovaním dreva pomôže. V ponuke nájdete viac ako sto strojov, ktoré vám v tom pomôžu. Stačí si len vybrať ten správny.

Simulačné hry sú čoraz viac populárnejšie a obľúbenejšie. Ak vás nezaujala hra Euro Truck Simulator, či iná pc hra v tomto žánre skúste Farming Simulator 15. Pestujte plodiny, kŕmte zvieratá a dohliadnite na správny chod celej farmy.

 

Farming Simulator 15 Windows / Mac

Počítačová hra Farming Simulátor je plne licencovaná, znamená to, že si ju musíte zakúpiť. K tejto verzii nie je v ponuke ani demoverzia, ktorá by vám umožnila vyskúšať si ju zadarmo. Pokiaľ ste ale hrali predchádzajúce verzie a hra vás chytila určite si nenecháte ujsť ani tento diel.

Ak hľadáte do svojho počítača výbornú hru bez strieľania či pretekania určite by ste si mali stiahnuť Farming Simulator. Hra je kompatibilná s počítačmi s operačným systémom Windows. Stačí len navštíviť domovskú stránku hry a stiahnuť si ju. Cena Farming Simulator 15 sa pohybuje okolo 20 euro.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4 based on 4 votes
Názov programu
Farming Simulator 15
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Simulátory
Stránka výrobcu