FARMING SIMULATOR 16 (mobilná hra)

Farming Simulator 16 je mobilná hra, ktorá vás dostane do sveta hospodárenia, chovania zvierat a aj lesného hospodárstva. Táto farmárska hra je veľmi obľúbená preto je každá párna séria hry vytvorená pre mobilné telefóny.

Najnovšia verzia Farming Simulator na stiahnutie je populárna hra ako v počítačoch tak aj v mobilných telefónoch. Verzia Farming Simulator 16 je určená pre mobilné telefóny. Obľúbeného farmárčenia sa tak nemusíte vzdávať. Stačí len mať mobil pri sebe – sťahuj Farming Simulator 16.

 

Farming Simulator 16 download

Farming Simulator 16 vás oproti predchádzajúcim verziám zaujme a milo prekvapí perfektnou grafikou. Mobilná hra tak nezaostáva sa počítačovou verziou predchádzajúcej série Farming Simulator 15.  Farma má tak reálnejší charakter.

Farmárska hra do mobilu Farming Simulator 16 sa žánrovo radí medzi simulátory. Verne vás dostane do sveta hospodárenia. Budete sa musieť postarať o svoje polia, nakŕmiť zvieratá, pozberať úrodu a nájdete tu aj lesné hospodárstvo a trh kde môžete predávať dopestovanú úrodu. Ak budete mať šťastie môžete obilniny či iné plodiny na trhu predať za celkom vysoké sumy.

Na ťažbu dreva v app Farming Simulator 16 budete môcť použiť ťažkú techniku ako traktory či technika na spracovanie dreva. Ak sa rozhodnete Farming Simulator 16 stiahnuť určite sa nudiť nebudete. Na farme je predsa vždy roboty dosť.

 

Farming Simulator 16 Android / iPhone

Simulátory sú obľúbené o tom niet najmenších pochybností. Či už dávate prednosť hrám kde sa zmeníte na vodiča kamiónu (Euro Truck Simulator), alebo sa rozhodnete pre farmárčenie.  Výhodou app Farming Simulator 16 je jej možnosť stiahnuť si ju do mobilov s androidom ale aj iPhone či iPad-u.

  • Farming Simulator 16 download Android – na stránke
  • Farming Simulator 16 download iPhone (tu)

Táto mobilná hra ale nie je zadarmo. Ak si ju chcete stiahnuť a zahrať je potrebné si ju zakúpiť. Cena Farming Simulator 16 vás ale nezruinuje, pohybuje sa okolo 5 euro.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Farming Simulator 16
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Stránka výrobcu