Najlepšie aplikácie kompatibilné s Android Auto

Používanie mobilného telefónu počas vedenia automobilu je nebezpečné. Aby ste mohli používať mobilný telefón počas šoférovania, prijímať hovory, čítať správy alebo počúvať hudbu postačia vám v mobile aplikácie Android Auto. Pokiaľ ju ešte nemáte mali by ste si ju čo najskôr stiahnuť. Ak máte mobilný telefón s novou verziou Android potom ju už možno máte v telefóne.

Kde nájdem aplikáciu Android Auto? Aplikáciu Android Auto na stiahnutie nájdete aj na našej stránke. Pre majiteľov Android 10 a vyššie máme dobrú správu. Túto aplikáciu by ste už mali mať v telefóne. Ak ju neviete nájsť prezrite si zoznam všetkých aplikácií.

Ako stiahnuť Android Auto na Slovensku? Aplikáciu si už môžete normálne stiahnuť z Google Play.

Ako prepojiť Android Auto so systémom auta? Keď už máte aplikáciu v mobile prepojte pomocou USB kábla mobil so systémom auta. Na obrazovke sa vám následne zobrazí aplikácia. Mobilný telefón s touto aplikáciou môžete prepojiť s autom aj bezdrôtovo.

 

Android Auto aplikácie

Kde stiahnuť Android Autoako stiahnuť Android Auto už viete. Teraz potrebujete aplikácie, ktoré sú s aplikáciou kompatibilné. Nie všetky mobilné programy podporuje. Takže aké sú pre Android Auto podporované aplikácie?

 

Navigácie

Navigácie sú veľmi užitočné. Ak ju máte v mobile stiahnutú nemusíte rozmýšľať ako prepojiť navigáciu s autom, stačí ak je apka kompatibilná s Android Auto. Ktoré to sú? Android Auto Google MapsAndroid Auto Waze. Obe aplikácie, Google Mapy a aj Waze patria medzi najpoužívanejšie navigácie v mobile, teraz ich môžete prepojiť so systémom auto prostredníctvom aplikácie.

Vašou obľúbenou navigáciou je Sygic? Sygic prepojiť s auto cez aplikáciu Android Auto je jednoduché.

 

Hudba

Rozmýšľate akú aplikáciu na Android Auto stiahnuť aby ste mohli pri šoférovaní počúvať hudbu? Do Android Auto apps si môžete stiahnuť aplikácie ako Spotify alebo Hudba Google Play.

Ak chcete vedieť aj o tom, čo sa deje vo svete môžete si stiahnuť do Android Auto rádio. Kompatibilnou aplikáciou je napr. app TuneIN.

 

Video

Android Auto – YouTube? Sledovanie videí pri šoférovaní nie je práve bezpečné ale nájdete ich zopár. Samotné YouTube nie je kompatibilné s Android Auto, ale ak máte aplikáciu CarStream máte vyhraté. Cez túto aplikáciu môžete sledovať videá z YouTube ale aj z Google. Môžete tak sledovať filmy a seriály online.

 

Správy

Medzi aplikácie pre Android Auto patria aj niektoré komunikačné aplikácie. Budete si tak môcť prečítať správy, ktoré vám prišli. Kompatibilné aplikácie sú WhatsApp, Telegram alebo aj Facebook Messenger.

 

Nastavenie Android Auto po prepojení so systémom auta sa vykoná automaticky. Nemusíte ani rozmýšľať ako otvoriť aplikáciu Android Auto. Hneď po prepojení sa na obrazovke v aute zobrazí nápis Android Auto. Aplikácie, ktoré môžete cez program používať sa vám zobrazia na obrazovke.

Summary
Najlepšie aplikácie kompatibilné s Android Auto
Article Name
Najlepšie aplikácie kompatibilné s Android Auto
Description
Rozmýšľate ktoré aplikácie sú kompatibilné a Android Auto? Poradíme vám, ktoré aplikácie si stiahnuť na hudbu, rádio alebo na správy. Hľadáte kompatibilnú navigáciu? Vieme, ktorá v aplikácii Android Auto funguje.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako nainštalovať Android Auto? NÁVOD
Ako nainštalovať Apple CarPlay? NÁVOD