FACEBOOK MESSENGER (Android app)

Facebook Messenger je komunikačná aplikácia, ktorá vám umožní byť stále v kontakte s priateľmi alebo rodinou. Môžete komunikovať nie len s priateľmi z Facebooku, ale aj z iných sociálnych sietí.

Najnovšia verzia Facebook Messenger na stiahnutie zadarmo je aplikácia pre všetkých, ktorí chcú byť stále v spojení s priateľmi zo sociálnych sietí. Chatujte, sms-kujte alebo volajte zadarmo. Sťahuj Facebook Messenger.

 

Facebook Messenger download

Ak si Messenger spájate len s Facebookom aplikácia Facebook Messenger do mobilného telefónu vás milo prekvapí. Od teraz môžete s app Facebook Messenger komunikovať aj s priateľmi z Instagramu. Okrem posielania správ môžete v aplikácii Facebook Messenger zadarmo aj telefonovať. To ale nie je všetko.

V app Facebook Messenger zdarma nájdete aj množstvo rôznych emodži, ktorými môžete vyjadriť svoje pocity keď vám dôjdu slová. Prostredníctvom aplikácie môžete sledovať videá, televíziu či filmy spolu s priateľmi alebo organizovať skupinové videochaty.

Súčasťou aplikácie Facebook Messenger zdarma sú aj bezplatné vidoehovory ale aj možnosť nastaviť si doručovanie správ či vybrať, kto vás môže cez túto aplikáciu kontaktovať. Radi komunikujete cez Facebook večer? Nemusíte sa obávať, že potom nebudete môcť zaspať. Aplikácia obsahuje aj funkciu tmavého režimu čím budete šetriť svoje oči a zníži sa aj množstvo modrého svetla, ktoré spôsobuje nespavosť.

 

Facebook Messenger Android / iPhone

Aplikácia Facebook Messenger zadarmo je výborným mobilným programom, ktorý vás okamžite po stiahnutí a inštalácii spojí s priateľmi. Aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť z Google Play, alebo na to môžete využiť našu stránku – Facebook Messenger download Android.

Ďalšou výbornou komunikačnou aplikáciou je WhatsApp Messenger, ktorý si môžete stiahnuť do mobilných telefónov zadarmo.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
2.5 based on 6 votes
Názov programu
Facebook Messenger
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free