Najlepšie APLIKÁCIE DO AUTA ZADARMO

Aplikácie do auta môžu každému vodičovi uľahčiť jazdu. Nehovoríme len o navigácii do auta prípadne o mapách ale aj o množstve ďalších aplikácií, ktoré vám pri cestovaní pomôžu. Ako prepojiť telefón s autom, ktorá je najlepšia aplikácia navigácie do auta,  alebo ktorú aplikáciu kamery do auta vybrať? Poradíme vám, ktoré aplikácie do auta by ste vo svojom mobilnom telefóne mali mať.

 

Aplikácie do auta

Android Auto aplikácia

Auto Android je aplikácia, ktorá rozhranie vášho telefónu zobrazí  v obrazovke vášho auta. Môžete tak pohodlne využívať mobilné funkcia popri vedení auta.  Aby ste dostali Android do auta stačí len prepojiť aplikáciu s vašim autom. Následne môžete ovládať aplikácie v mobile prostredníctvom obrazovky v aute. Nainštalovať aplikáciu Android Auto do auta je naozaj jednoduché.

Chcete vedieť ktoré aplikácie sú kompatibilné s Android Auto? Je ich dosť veľa, ale určite to nie sú všetky, ktoré nájdete. Pridať aplikáciu do Android Auto je jednoduché. Stačí si len stiahnu aplikáciu a ak podporuje aj Android Auto zobrazí sa v rozhraní.

Ak vlastníte zariadenie Apple aplikáciu Android Auto nevyužijete. Vhodnou alternatívou pre majiteľov iPhone je aplikácia AppleCarPlay.

Či už hľadáte aplikáciu do auta Android alebo iPhone určite nájdete množstvo programov, ktoré môžete používať zadarmo. Prvou a asi aj tou najdôležitejšou je navigácia.

 

Google Mapy

Možno už vo svojom mobilnom telefóne máte app Google Mapy. Ide o mapy s navigáciou, ktoré vám zároveň môžu zobraziť reštaurácie, hotely atď. Do aplikácie stačí zadať adresu cieľového miesta a zobrazí sa vám najbližšia trasa.

Táto aplikácia navigácie do auta vám zobrazí aj aktuálne obmedzenia na ceste. V tomto prípade je ale nutné aby ste boli online. Google Mapy je dobrá aplikácia do Android Auto.

 

Waze

Aplikácia Waze do auta je ďalšou výbornou navigáciou, ktorá vás bude aj informovať o obmedzeniach, zápchach a ďalších problémoch na ceste. Do tejto aplikácie totižto prispievajú jej ďalší užívatelia, takže všetky informácie sú zaručené a overené. Aj v tomto prípade môžete nainštalovať aplikáciu do Android Auto.

 

Zelená vlna

Aj keď nejde o najlepšiu navigáciu do mobilu je app Zelená vlna veľmi užitočná. Je to najlepšia aplikácia na dopravu. Získate s ňou kompletné dopravné spravodajstvo zo Slovenska. Dopravné nehody, prejazdnosť, meranie rýchlosti, uzávierky, zápchy, obmedzenia, …. o tom všetkom sa prostredníctvom tejto aplikácie dozviete.

Dopravnú nehodu môžete cez aplikáciu aj nahlásiť alebo si pozrieť dopravné kamery na našich cestách.

 

155.sk

Zavolať rýchlo záchranku môžete s aplikáciou 155.sk. Nemusíte vytáčať žiadne číslo stačí len podržať ikonu slúchadla na 4 sekundy. Hneď vás apka spojí so záchrannou službou a zároveň aj vašu lokalizáciu. Záchranári tak budú vedieť hneď kam majú vyraziť.

 

Eznamka

Ak jazdíte po spoplatnených cestách a diaľniciach potrebujete eZnámku. Stiahnutím aplikácie eznamka si môžete známku kúpiť priamo z mobilného telefónu. Aplikácia zároveň sleduje platnosť známky.

 

Moje Auto

Moje auto aplikácia, ktorá vám zodpovie množstvo otázok ohľadom vášho auta. Ideálna aplikácia pre správu auta, alebo áut (ak ich máte viac). Zistite koľko vás stojí vaše auto – pohonné hmoty, olej, kontroly, údržba,…

Kamera do auta

TrueCam je značka známych kamier do auta. Ak používate tento typ mali by ste si pre jej ovládanie stiahnuť do telefónu TrueCam aplikáciu. Aplikáciu do auta na kameru by ste mali určite mať ak sa kameru rozhodnete v aute používať. Pomocou kamery môžete nahrávať cestu alebo si uložiť záznam z nej v prípade havárie.

 

Extra aplikácia do Android Auta

Drive ZSE

Drive ZSE je aplikácia pre všetkých majiteľov elektromobilov. Cez túto aplikáciu môžete vyhľadať a rezervovať si nabíjacie stanice. Zároveň vás bude informovať o stave nabíjania a aj dostupnosti staníc. Zaujímavou funkciou je nabíjanie pomocou QR kódu.

Android aplikácie do auta vám môžu uľahčiť a aj spríjemniť akúkoľvek dlhú cestu. Navigácie do auta, aplikácie vám ukážu cestu, dopravný servis vám povie o aktuálnom dianí na ceste a napríklad aplikácia Spotify vám umožní  prístup k miliónom piesní, ktoré môžete počúvať zadarmo. Nemusíte rozmýšľať ako nainštalovať aplikáciu do auta. Aplikáciu môžete používať prostredníctvom apky Android Auto.

Summary
Najlepšie aplikácie do auta zadarmo
Article Name
Najlepšie aplikácie do auta zadarmo
Description
Ak často trávite čas za volantom automobilu zídu sa vám aplikácie do auta. Nejde len o navigácie. Tieto aplikácie vás môžu informovať o aktuálnej dopravnej situácii, zavolať záchranku alebo spríjemniť dlhú cestu dobrou hudbou.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Najlepšia APLIKÁCIA NA BICYKEL zadarmo
Ako zobraziť skryté súbory vo Windows či na Androide? Návod