155.sk (mobil app)

155.sk je aplikácia do mobilného telefónu, ktorá vám môže zachrániť život. V prípade potreby si s pomocou apky môžete zavolať pomoc nech ste kdekoľvek.

Aplikácia 155.sk na stiahnutie zadarmo dokáže lokalizovať miesto kde sa nachádzate a dať tak vedieť záchranárom že potrebujete pomoc. 155.sk sťahuj ak chceš byť v bezpečí. Nemusíš vytáčať telefónne číslo, stačí mať v mobile túto aplikáciu a vedieť ako ju v prípade potreby použiť.

 

155.sk download

Apk 155.sk pochádza priamo od záchrannej zdravotnej služby. Za jej vývojom stojí Operačné stredisko zdravotnej záchrannej služby SR. Aj keď je jej hlavnou úlohou spojiť vás okamžite so zdravotnou pomocou nájdete tu toho viac. Ale od začiatku.

Ponuku  155.sk na stiahnutie zadarmo môžu využiť všetci majitelia mobilných telefónov. Po stiahnutí a otvorení je potrebné vyplniť pár údajov. V prvom rade číslo mobilu, na ktoré vám príde aktivačný kód, ktorý treba potvrdiť. App 155.sk zdarma potrebuje aj prístup k polohe GPS, SMS a internetu. Následne vyplňte zvyšné údaje (profil užívateľa). Uveďte aj informácie o svojom zdravý, pri záchrane života sú potrebné všetky tieto informácie. V programe 155.sk zadarmo nájdete aj formulár pre kontaktnú osobu.

Používanie aplikácie je jednoduché. Stačí ikonu slúchadla stlačiť na 4 sekundy. Aplikácia vás okamžite spojí s operátorom tiesňovej linky. Zároveň dostáva operátor všetky informácie, ktoré ste do aplikácie zadali spolu s miestom odkiaľ voláte. Kliknúť na 155.sk download sa oplatí aj hendikepovaným osobám, napr. nepočujúcim. Apka vyšle operátorom sms správu. Ak chodievate do hôr a na túry môžete prostredníctvom programu priamo kontaktovať horskú službu.

155.sk Android / iPhone

155.sk zadarmo si môžete stiahnuť do mobilov s Androidom aj iPhonom.  Vyberte si ale správnu verziu programu. Program si môžete stiahnuť aj na Google Play či App store.

– 155.sk download Android

 – 155.sk download iPhone.

V tejto aplikácii nájdete aj zoznam nemocníc, návod ako poskytnúť prvú pomoc, a čísla na ďalšie tiesňové linky, s ktorými sa môžete okamžite spojiť.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 3 votes
Názov programu
155.sk
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu