Najlepšia APLIKÁCIA NA BICYKEL zadarmo

Jazdíte často na bicykli alebo ste sa len rozhodli zapojiť do kampane „Do práce na bicykli“ istotne sa vám zíde nejaká aplikácia na bicykel. Minimálne cyklistická navigácia alebo aplikácia na meranie km na bicykli by mal mať v mobilnom telefóne každý, kto aspoň čas od času sadne na bicykel. Ktorá aplikácia pre cyklistov je najlepšia?

 

Aplikácia na bicykel

Existuje množstvo aplikácií, ktoré sledujú váš tep, monitorujú spánok alebo  počítajú kroky. Sú aj rôzne aplikácie na cvičenie s tréningami ale aj navigácie do auta či na turistiku. Čo poviete ale napríklad na aplikáciu s cyklotrasami, alebo apku, ktorá bude zaznamenávať koľko km ste na bicykli prešli.

Ak rozmýšľate ako zaznamenať trasu, ktorú chcete prejsť, ak neviete aké mapy na bicykel sú najlepšie či ktorá aplikácia na bicykel meranie kilometrov je najlepšia nechajte si poradiť.

 

Strava

Aplikácia Strava je univerzálnou aplikáciou na cvičenie, beh, turistiku a aj na bicyklovanie. Aplikácia zaznamenáva váš výkon, trasu a dĺžku ktorú ste prešli. S touto apkou môžete svoje výkony porovnávať s ďalšími užívateľmi. Zároveň sa môžete počas svojich výletov podeliť o fotky alebo komentovať fotografie ďalších ľudí.

Strava je aplikácia na bicykel zadarmo, ktorú si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom aj do iPhone.

 

DPNB – Do práce na bicykli

Do práce na bicykli aplikácia je určená pre všetkých, ktorí sa zapojili do rovnomennej kampane. Táto aplikácia na jazdu na bicykli zaznamenáva len počet jázd, množstvo prejdených kilometrov a množstvo ušetreného CO2 keby ste rovnakú trasu prešli autom.

Záznam trasy na bicykli alebo cyklotrasy aplikácia neobsahuje. Je naozaj vhodná len pre ľudí, ktorí sa rozhodli vymeniť cestu autom do a z práce za bicykel. Ak chcete získať dopracenabicykli aplikáciu je lepšie ak budete vyhľadávať výraz aplikácia DPNB.

 

Cyclemeter

Aplikácia Cyclemeter je najlepšia aplikácia na bicykel. Či už jazdíte po meste, trénujete v prírode alebo hľadáte aplikáciu na bicykel na horskú cyklistiku táto aplikácia je to čo hľadáte. Táto aplikácia pre jazdu na bicykli zaznamená úplne všetko. Ak hľadáte aplikáciu tachometer na bicykel našli ste ju. Je dokonca presnejšia ako tachometer, zaznamená prejdenú trasu, výkon premietne do grafov, môžete v nej sledovať medzičas, počet okruhov. Ak trénujete táto aplikácia vám pomôže. Aplikácia meria aj čas kola takže ľahko zistíte, kedy ste najrýchlejší a kedy už nevládzate.

Aplikácia zaznamená aj tep srdca, rýchlosť jazdy alebo vám zobrazí, kde sa práve nachádza váš člen rodiny či známy.  Najlepšia aplikácia na bicykel Android či iPhone vám poskytne množstvo údajov z každej jednej trasy. S touto aplikáciou získate cyklocomputer do mobilu.

 

Navigácia na bicykel

Hľadáte cyklo mapy do mobilu? Aplikácií s navigáciami na bicykel je niekoľko. Nemusí ísť vždy len o samotné navigácie ale môžete s nimi merať aj vzdialenosť, rýchlosť, tep srdca a veľa ďalších parametrov. Ak ale aplikáciu na bicykel, ktorá zaznamenáva všetky možné údaje nepotrebujete, ale hľadáte skôr navigáciu pre bicykel s cyklotrasami môžete si ich stiahnuť.

 

Google Mapy

Možno si to ani neuvedomujete ale navigácia na bicykel sa už možno vo vašom mobilnom telefóne nachádza. Aj keď app Google Mapy je určená hlavne pre automobily využiť ju môžete aj ako navigáciu na bicykel do mobilu. Je to najznámejšia aplikácia pre cyklistov Android ale môžete si ju pokojne stiahnuť aj ak hľadáte aplikáciu na bicykel iPhone.

 

Bikemap

Aplikácia na cyklotrasy Bikemap vám umožní plánovať si nie len výlety na bicykli ale aj zaznamenávanie trás, rýchlosti, vzdialenosti, stúpania či ďalších údajov. Najlepšia aplikácia na cyklotrasy je tá, ktorá obsahuje takmer všetky cyklotrasy. A presné v app Bikemap ich nájdete. V aplikácii nájdete cyklotrasy nie len zo Slovenska ale z celého sveta.

Táto cyklistická aplikácia vám umožní plánovať trasy podľa dĺžky, stúpania, povrchu, typu bicykla,… Túto aplikáciu pre cyklistov oceníte aj keď sa pohybujete v miestach, kde nie je signál. Aplikácia trás na bicykel funguje aj offine. Offine mapy a trasy v aplikácii si vystačia aj s GPS.

 

Mapy CZ

Aplikácia Mapy CZ je výborná aplikácia na cyklistiku. Aj keď ju využívate prevažne ako navigáciu do auta môžete ju použiť aj ako cyklonavigáciu. Aplikácia na bicykel v slovenčine, češtine a ďalších jazykoch sa ľahko používa a môžete ju používať aj keď nemáte práve pripojenie na internet. Stačí len povoliť GPS a môžete prezerať cyklistické trasy v aplikácii.

Či už hľadáte cyklistické aplikácie Android, aplikácie pre cyklistov iPhone alebo Apple Watch navigáciu bicykel môžete si ich stiahnuť aj zadarmo. Cyklistické aplikácie nemusia byť určené len pre cyklistov, môžu pokojne merať aj počet krokov a vzdialenosť pri túre, merať váš tep pri cvičení alebo rýchlosť behu.

Summary
Najlepšia aplikácia na bicykel zadarmo
Article Name
Najlepšia aplikácia na bicykel zadarmo
Description
Rozmýšľate aká aplikácia na bicykel zadarmo je najlepšia? Môžete si stiahnuť apku na bicykel, ktorá vám poskytne množstvo údajov z každej trasy, ktorú prejdete. Tiež môžete mať v mobile cyklonavigáciu s cyklo trasami zadarmo.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Najlepšia aplikácia na ROZPOZNÁVANIE RASTLÍN ZADARMO
Najlepšie APLIKÁCIE DO AUTA ZADARMO

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *