MAPY.CZ NAVIGÁCIA & OFFINE MAPY (mobilná app)

Mapy.cz je mobilná aplikácia, s ktorou sa tak ľahko nestratíte. V aplikácii nájdete mapy Českej republiky, ktoré môžete používať aj bez pripojenia na internet.

Najnovšia verzia Mapy.cz na stiahnutie zadarmo obsahuje nie len mapy, ale nahradí vám aj navigáciu, nájdete v nej aj turistické mapy a veľa ďalšieho. Ak chceš spoznať susednú krajinu a nestratiť sa tak sťahuj Mapy.cz.

 

Mapy.cz download

App Mapy.cz na stiahnutie zadarmo obsahuje podrobné mapy, ktoré vás dovedú spoľahlivo z bodu A do bodu B. Navigáciu v aplikácii môžete používať s pripojením na internet ale aj offline, teda bez internetu. Aj napriek tomu vás app Mapy.cz zdarma dovedie do cieľa, zobrazí kde sa nachádzate, kade máte ísť a kde zabočiť. Ak budete pripojení na internet získate aj kompletný dopravný servis. Zistíte kde sú uzávery, kde sú zápchy, aká je na konkrétnej ceste povolená rýchlosť a pod.

Aj keď názov aplikácie Mapy.cz na stiahnutie zadarmo môže navodiť dojem, že tu nájdete len mapy Českej republiky nie je tomu tak. Nájdete tu mapy celého sveta. Aplikácia nie je určené len pre motorové vozidlá. Nechýbajú v nej ani turistické mapy, označené cyklotrasy, bežkárske trate, lyžiarske strediská a ďalšie zároveň s navigáciou. Takže či idete na túru alebo na bicykli vždy budete vedieť kde ste a kade ísť ďalej.

 

Mapy.cz Android / iPhone

Aplikácia Mapy.cz zadarmo je výborná aplikácia, ktorú môžete prepojiť s navigáciou v aute a sledovať tak trasu na väčšej obrazovke.  Zobrazia sa vám okrem trasy aj čerpacie stanice, zastávky MHD, parkovacie zóny atď.

Ak vám nevyhovujú Mapy Google a hľadáte niečo iné skúste kliknúť na Mapy.cz download. Je dobré ak používate mobilný telefón s operačným systémom Android. Nemusíte v prehliadači vyhľadávať výraz Mapy.cz download Android ale môžete si ju stiahnuť aj na tejto stránke alebo Google Play.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Mapy.cz Navigácia & Offine Mapy
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free