INTERNET DOWNLOAD MANAGER

Internet Download Manager je výborným programom, ktorého prítomnosť vo svojom počítači oceníte hlavne ak radi sťahujete. Mať stiahnutý a inštalovaný program na sťahovanie súborov je ďalšou možnosťou ako ušetriť čas a v neposlednom rade aj nervy.

 

Čo je download manager

Radi si pozriete filmové novinky? Sťahujete si hudbu, hry či iné súbory? Potom isto viete koľko času vám zaberie sledovanie procesu sťahovania, aby ste hneď po skončení mohli stiahnuť ďalší súbor. A v prípade, že sa sťahovanie preruší treba všetko stiahnuť odznova.

Download manažér je program, alebo aplikácia, ktorá dohľad nad sťahovaním súborov prevezme za vás. Stiahnutím aplikácie download manažér zadarmo ušetríte množstvo času, ktorý by ste sťahovaním minuli.

Internet Download Manager stiahnuť

Ak neviete ako sťahovať viac súborov z Ulož to máme pre vás riešenie. Môžete si zaplatiť kredit, alebo stiahnuť viac súborov naraz prostredníctvom aplikácie Internet Download Manager zdarma.  O tom, že kliknúť na Internet Download Manager download free sa rozhodne oplatí sa môžete presvedčiť aj osobne. Je zadarmo, takže si prácu s ním môžeš pokojne vyskúšať aj ty, len netreba ignorovať ponuku Internet Download Manager sťahuj.

Prehľadné rozhranie tohto programu umožňuje jeho jednoduché používanie. Najnovšia verzia Internet Download Manager 2019 má niekoľko funkcií, ktoré vám sťahovanie značne uľahčia.

 • paralelné sťahovanie súborov (súbory sa sťahujú naraz, nie postupne)
 • v prípade výpadku spojenia sa sťahovanie obnoví a pokračuje v sťahovaní
 • umožní naplánovať sťahovanie
 • zrýchľuje sťahovanie a skráti tak čas potrebný na stiahnutie súborov (sťahovanie je až 5x rýchlejšie)
 • reštartuje sa a bude pokračovať v sťahovaní ak dôjde náhodou k vypnutiu PC, problémom s internetom či WiFi sieťou, alebo výpadkom elektr. energie.
 • a množstvo ďalšieho

Okrem výhod, ktoré ohľadom spravovania sťahovania súborov ponúka vám bez najmenších problémov stiahne súbory v rôznych formátoch. Hneď ako si Internet Download Manager zdarma stiahnete a inštalujete môžete začať so sťahovaním

 • sťahovanie hier
 • sťahovanie filmov
 • sťahovanie hudby
 • sťahovanie mp3 zadarmo
 • sťahovanie mp4 zadarmo

Internet Download Manager pre internetový prehliadač

Sťahuj downloader – to je síce dobrý nápad, ale nie je dobré siahnuť hneď po prvom, na ktorý natrafíte. Internet Download Manager môžete mať aj v slovenčine, alebo češtine. Táto aplikácia je vhodná pre viacero internetových prehliadačov

 • Internet Download Manager Google Chrome
 • Internet Download Manager Mozilla Firefox
 • Internet Download Manager Opera
 • Internet Download Manager Internet Explorer

 

Internet Download Manager Windows

Je plne kompatibilný s Windowsom. Ak hľadáte Internet Download Manager Windows 10 pokojne si ho inštalujte. Bude fungovať aj vo Windows 8, Windows 8.1, Windows 7 a aj Windows Vista.

Niekedy môže pri používaní tohto programu nastať problém. Google Chrome má vlastného správcu sťahovania. Je dobré integrovať Internet Downloader Manager do rozšírení Googlu – Internet Download Manager Chrome Extension. S najnovšou verziou Internet Download Manager cracked získate až 5 krát rýchlejšie sťahovanie súborov. Po zadaní licenčného kľúča (Internet Download Manager key) vám program sprístupní všetky funkcie.

Tohto správcu sťahovania si môžete stiahnuť aj do mobilných telefónov s operačným systémom Android. Nič vám už nebude brániť v sťahovaní hudby. Sťahovanie mp3 zadarmo alebo sťahovanie mp4 zadarmo, sťahovanie videí a filmov vám umožní Internet Download Manager android.

 

Internet Download Manager Mac

Bohužiaľ majitelia operačných systémov Mac sa musia obhliadnuť po inom správcovi sťahovania. Alternatív je mnoho. Nájsť vhodný Free download manager cz, Free download manager sk môže byť niekedy trochu náročnejšie, Vybrať si najlepší download manager, ktorý by bol kompatibilný s operačným systémom Mac nemusí byť jednoduché.

Stačí ale ak si pozriete na internete rôzne rebríčky a hodnotenia zákazníkov. Stačí zadať do internetového prehliadača výraz Best download manager, prečítať si recenzie a stiahnuť si program na sťahovanie súborov. Alebo nás čítajte ďalej, v ďalšom odseku vám pár výborných programov so sekcie download manažér predstavíme.

 

Ďalšie programy na hromadné sťahovanie zadarmo

Aj keď sa Internet Downloaf Manager zadarmo teší veľkej obľube a množstvo jeho užívateľov sa neustále rozrastá nemusí vyhovovať práve vám. Našťastie existuje množstvo správcov sťahovania, ktoré si môžete stiahnuť zadarmo.

Nezabudnite len na jedno. Skôr ako konkrétny program stiahnete všimnite si či je kompatibilný aj s vašim operačným systémom.

 

FreeRapid Downloader

Výbornou alternatívou k aplikácii Internet Download Manager je program na sťahovanie súborov FreeRapid Downloader. Je kompatibilný s operačným systémom Windows aj Mac.

Vďaka nemu môžete sťahovať súbory z viac než 200 stránok, nemusíte sa nikde registrovať ani prihlasovať a sťahovať môžete naraz niekoľko súborov. FreeRapid Downloader zároveň kontroluje vašu schránku, takže ak budete chcieť stiahnuť súbor, ktorý už máte upozorní vás.

 

JDownloader

So správcom sťahovanie JDownloader bude sťahovanie a ukladanie súborov hračka. Hneď ako nastavíte sťahovanie môžete ak nastaviť kde sa má súbor uložiť. S týmto programom budete mať vo všetkých súboroch poriadok a nebudete ich musieť hľadať.

Je kompatibilný s každým operačným systémom, ktorý podporuje Java aplikácie (Windows, Mac, Linux). Tento program sa spúšťa bez inštalácie. Stiahnuté súbory automaticky rozbaľuje (nepotrebujete program na rozbalenie súborov) a jednotlivé stiahnuté časti spája.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 19 votes
Názov programu
Internet Download Manager
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Internet & Siete, Download manažérov
Cena
FREE
Stránka výrobcu