FREERAPID DOWNLOADER (download manager)

FreeRapid Downloader vám zaistí sťahovanie viacerých súborov z rôznych serverov naraz bez zbytočného čakania či zadávania kódov. Tento download manager by nemal chýbať v žiadnom počítači, hlavne ak sa sťahovaniu súborov venujete takmer denne.

Každý má v počítači množstvo programov, ktoré mu prácu s počítačom a internetom podstatne zjednodušia.  Medzi tieto programy sa radí aj program na sťahovanie súborov z kategórie Download manažér. Neviete o čo ide?

 

Čo je download manager?

Možno si myslíte, že programy na sťahovanie súborov ani nepotrebujete. Možno nie, ale môžu vám výrazne zjednodušiť prácu na počítači a ušetria vám tak dostatok času, ktorého nikdy nemáme nazvyš.

Download manažéri sú softvéry (programy, aplikácie), ktoré riadia sťahovanie súborov z internetu. V závislosti od konkrétneho programu vám umožnia upraviť využitie prenosu, zorganizovať sťahovanie súborov, tiež môžu obnoviť prerušené sťahovanie a zefektívniť sťahovanie veľkých súborov.

Ak ste niekedy hľadali napríklad program na sťahovanie z webových stránok a chceli mať prehľad v tom čo sťahujete mohli ste pokojne použiť niektorý program na sťahovanie súborov.

 

Free download manager na stiahnutie – FreeRapid Downloader

Programy z kategórie download manažer si môžete stiahnuť zadarmo. Oplatí sa vám to. Ak vás často trápi otázka „Ako sťahovať viac súborov z Ulož to?“ máme pre vás odpoveď. Najlepší Download manager zadarmo má názov FreeRapid Downloader

FreeRapid Downloader download sk je program, ktorý vám umožní sťahovať viac súborov. Pokiaľ poznáte stránku Ulož to určite viete, že bez kreditu môžete stiahnuť len jeden film, po stiahnutí môžete prejsť k sťahovaniu ďalšieho atď. Tento program vám umožní naplánovať sťahovanie viacerých súborov nie len zo stránky Ulož to, ale aj ďalších. FreeRapid Downloader zadarmo môžete mať vo svojom počítači stiahnutý a inštalovaný za chvíľu a viac sa nemusíte pri sťahovaní súborov o nič starať.

Ak hľadáš program na sťahovanie hier zadarmo FreeRapid Downloader ti vyhovie aj v tomto. Nemusíš mať množstvo programov, ktoré ti stiahnu len konkrétne súbory. Takže sťahuj FreeRapid Downloader zadarmo a nemárni čas čakaním, klikaním, alebo prepisovaním kódov aby si si vybratý súbor stiahol čo najskôr.

 

Program na sťahovanie z Ulož to

Stránku Ulož to sme už spomínali. Pokiaľ si nechcete zakúpiť kredit môžete filmy, či hudbu sťahovať len po jednom súbore. Sťahovanie filmov zadarmo z Ulož to v tom prípade už nie je pravda a vy za stiahnutie zaplatíte. S programom FreeRapid Downloader zdarma si môžete stiahnuť viac filmov zadarmo a nemusíte pritom čakať kým sa stiahne jeden súbor, aby ste mohli stiahnuť ďalší.

To isté platí aj pre sťahovanie hudby zadarmo z Ulož to. Jednoducho si len vyberiete čo chcete stiahnuť, odkazy skopírujete do programu FreeRapid Downloader a o nič sa viac nestaráte.

Oznam Sťahuj downloader určite nepodceňujte. Vyberte si ten najlepší Download manager a sťahovanie akýchkoľvek súborov vám zaberie minimum vášho času.

 

FreeRapid Downloader stiahnuť (sk)

FreeRapid Downloader zdarma e jednoduchý Java download manažér, ktorý podporuje viacnásobné sťahovanie z rôznych stránok.

Použitie tohto programu je naozaj jednoduché. Stačí len vyhľadať a kliknúť na odkaz FreeRapid Downloader FREE download a po stiahnutí aplikácie môžete začať sťahovať. Vyberiete si súbor o ktorý máte záujem, skopírujete jeho URL adresu do tejto aplikácie, stlačíte tlačidlo Štart a máte to. Ak chcete stiahnuť viac súborov pridáte do aplikácie URL adries viac.

Táto aplikácia toho ale dokáže oveľa viac, ako len sťahovať viac súborov z viacerých stránok

  • inteligentné sledovanie schránky – túto funkciu si určite v aplikácii zapnite môžete si zvoliť kam súbor uložiť.
  • nemusíte sa na žiadne stránky prihlasovať, aby ste sa dostali k súborom
  • odpadajú starosti so zadávaním kódov (CAPTCHA). Niekedy ale aplikácia môže mať problém s týmto kódom, ale nestáva sa to často. Kód vtedy jednoducho zadáte ručne.
  • kontrola súborov v schránke – ak už sťahovaný súbor máte stiahnutý a chcete ho sťahovať znova aplikácia vás na to upozorní.
  • automatická aktualizácia – nakoľko stránky, odkiaľ sa často sťahujú súbory sa menia, môže sa meniť aj spôsob sťahovania. Aktualizácia FreeRapid Downloader sa týmto zmenám prispôsobuje.

 

Freerapid Downloader 0.9u4

Najnovšou verziou spomínanej aplikácie je FreeRapid Downloader 0.9 konkrétne Freerapid Downloader 0.9u4. Pokiaľ ste si FreeRapid sťahovali v minulosti prekontrolujte si, či sa vám automaticky aktualizuje a či používate najnovšiu verziu.

Táto verzia podporuje viac než 200 serverov takže môžete sťahovať nie len z celosvetovo známych a populárnych stránok, ale aj z tých menej známych.

S FreeRapid Downloader zadarmo už výzvy ako „Sťahuj mp3 zadarmo“, alebo „Sťahuj mp4 zadarmo“ nemusíte obchádzať. Stiahne súbory v rôznych formátoch – zip, rar, exe, gif, avi, mp3, mp4, mkv,… S touto verziou si môžete pokojne stiahnuť hry, filmy, hudbu, alebo obrázky.

 

FreeRapid Downloader Windows

Ak používate operačný systém Windows aplikáciu FreeRapid Downloader si môžete pokojne stiahnuť. Neprekvapia vás žiadne obmedzenia a ani problémy pri sťahovaní hudby či filmov.

Nemusíte ani špeciálne vyhľadávať

  • FreeRapid Downloader windows xp
  • FreeRapid Downloader Windows Vista
  • FreeRapid Downloader Windows 7
  • FreeRapid Downloader Windows 8
  • FreeRapid Downloader Windows 10

V každej verzii Windows-u budete môcť používať všetky funkcie tohto download manažéra. Dobre vám isto poslúži aj v mobilnom telefóne, hlavne ak si chcete stiahnuť hudbou či hry. Nezabudnite si ale stiahnuť FreeRapid Downloader Android.

 

FreeRapid Downloader Mac

Ak dávate prednosť operačnému systému Mac nemusíte hľadať iné aplikácie na sťahovanie súborov. FreeRapid Downloader je kompatibilný aj s týmto operačným systémom.

Rovnako to platí aj pre ďalšie operačné systémy. FreeRapid Downloader Linux, alebo FreeRapid Downloader Ubuntu – program FreeRapid Downloader zdarma vám bude bežať aj na týchto platformách.

 

Ďalšie programy na hromadné sťahovanie zadarmo

FreeRapid Downloader je najlepší download manager zadarmo, no nemusí každému vyhovovať.  Ak je to aj váš prípad môžete sa obzrieť po FreeRapid Downloader alternative, čiže po podobných programoch na sťahovanie súborov.

 

uTorrent

Ideálna náhrada za FreeRapid Downloader zdarma môže byť program uTorrent, ktorý si môžete stiahnuť tiež zadarmo. Je to torrent program, ktorý stiahne aj veľké súbory.

Pokiaľ sa rozhodnete pre uTorrent môžete s jeho pomocou sťahovať len súbory, ktoré sú na torrentových stránkach. Zaručené máte rýchle sťahovanie. Tento program bude perfektne fungovať v operačných systémoch Windows, Mac a aj Linux.

 

JDownloader

Výhodou tejto aplikácie je množstvo funkcií, ktoré pri viacnásobnom sťahovaní súborov využijete – nastavenie sťahovania do konkrétnej zložky či automatické rozbaľovanie stiahnutých súborov.

Funguje vo všetkých systémoch podporujúcich Java programy (Windows, Mac OS, alebo Linux)

 

Internet Download Manager

Jednoduchú manipuláciu s Internet Download Manager si rýchlo obľúbite. Sťahovanie viacerých súborov naraz, obnovenie prerušeného sťahovania či automatické sťahovanie (stačí zadať len URL adresu súboru) sú funkciami, ktoré vám uľahčia každé sťahovanie. Zároveň máte prehľad o tom čo sa stiahlo, čo sa práve sťahuje a ako dlho bude sťahovanie súboru ešte prebiehať.

Vybrať si najlepší download manager môže byť niekedy náročné. Pokiaľ ale často sťahujete súbory z rôznych serverov rozhodne by ste to mali skúsiť prostredníctvom niektorej z týchto aplikácií.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4.5 based on 15 votes
Názov programu
Freerapid Downloader
Operačný systém
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Software Category
Internet & Siete, Download manažérov
Cena
FREE