WINRAR

WinRAR je aplikácia na otvorenie súborov s príponou RAR. Možno sa takéto súbory nachádzajú aj vo vašom počítači a neviete čo s nimi. Skôr ako vám povieme ako rozbaliť RAR povieme vám čo to vlastne je.

 

Súbory s koncovkou RAR obsahujú viacero súborov. Ak chcete napríklad poslať desiatky až stovky fotiek z dovolenky priateľom je dobré ich všetky zabaliť do jedného súboru a odoslať ten. V RAR sú súbory menšie (zmenší sa ich veľkosť) takže celý súbor má podstatne menšiu veľkosť než všetky fotky dokopy. Nemusíte sa ničoho obávať, po rozbalený súboru RAR sa kvalita fotiek a aj ich počet zachová. Aby ste si mohli tento súbor otvoriť potrebujete na to príslušnú aplikáciu. WinRAR sk je jednou z nich.

 

WinRAR download free

WinRAR zdarma by nemal chýbať vo vašom počítači. Dokáže toho naozaj veľa. Umožní vám archivovať súbory vytvorením RAR a ZIP súborov, rýchlo komprimuje dáta na menšiu veľkosť a s jeho pomocou môžete rozbaliť množstvo formátov súborov. Vďaka nemu môžete svoje súbory šifrovať, skenuje vírusy a tiež obnovuje poškodené súbory. WinRAR download free windows 10 je ponuka, ktorá sa len tak neodmieta.

S týmto programom môžete tiež získať miesto v disku počítača. Stačí len zbaliť jednotlivé súbory do jedného. Kliknúť na WinRAR download free sa určite oplatí. Rýchlo a jednoducho pošlete mailom viac súborov a ak vám príde mail s týmto súborom rýchlo ho rozbalíte. Samorozbaľovanie súborov si môžete nastaviť v programe. Adresát, ktorému posielate súbor s príponou RAR nemusí mať inštalovaní tento program. Ak pri vytváraní súboru nastavíte samorozbaľovanie, adresátovi sa súbor automatický rozbalí.

 

Ako rozbaliť RAR?

Prišiel vám mailom RAR súbor? Rozbaliť ho nie je ťažké. Najskôr potrebujete mať v počítači program na jeho otvorenie. Najvhodnejšie je ak je RAR free, aspoň na pár dní, aby ste zistili ako sa vám s ním pracuje.

Rozbaliť RAR súbor nie je ťažké ak máte vo svojom počítači príslušný program (bez neho to nejde). Stačí na súbor kliknúť pravým tlačidlom myši a kliknúť na ikonu zbalených kníh (ikonka WinRAR) „Extrahovať tu“.

RAR a ZIP sú najpoužívanejšie formáty komprimovaných súborov. Výhodnejší je súbor RAR, ktorý dokáže vytvoriť o 8 až 30% menší archív než ZIP či iné formáty súborov. Do RAR môžete vložiť viac súborov.

 

WinRAR 64 bit

V závislosti od operačného systému si môžete stiahnuť aj WinRAR 64 bit. Ochráni archív pred poškodením, môžete v ňom nastaviť samorozbaľovanie archívov (SFX) či si zašifrovať súbor.

Poskytuje úplnú podporu súborom RAR a ZIP – otvorí ich aj vytvorí. Rozbalí aj súbory CAB, ARJ, LZH,TAG, GZ, ACE, UUE, JAR, ISO, XZ… U nás si môžete stiahnuť WinRAR online – jednoducho a rýchlo. Už za pár sekúnd môžete zipovať súbory, alebo rozbaľovať RAR.  S pomocou jedného programu otvoríte množstvo rôznych formátov súborov a aj tie najpoužívanejšie ako RAR a ZIP. Nemusíte hľadať žiadne ponuky ako ZIP download zdarma a pod. aby ste si rozbalili tento súbor.

Stačí si len stiahnuť WinRAR a kliknúť na WinRAR 64 bit download. Dostanete sa k rôznym typom súborov, uvoľníte miesto na disku a zároveň budete mať prehľad vo svojich súboroch.

 

WinRAR 32 bit

WinRAR free máme aj v 32 bitovej verzii. Ak neviete aký veľký máte operačný systém odporúčame vám WinRAR 32 bit download. Maximálna veľkosť archívu, ktorý môžete s WinRAR vytvoriť je 8 589 934 591 GB. Staršie verzie WinRAR takéto veľké súbory nepodporujú. Už len preto je lepšie WinRAR stiahnuť zadarmo a využiť všetky jeho najnovšie funkcie a schopnosti.

Získať tento program môžete úplne zadarmo, s WinRAR freeware môžete urobiť vo svojom počítači poriadok bez toho aby ste zaplatili čo i len cent. Aj keď je na internete k dispozícii na skúšobnú dobu, môžete ju používať aj po jej uplynutí. Stačí len vedieť čo stiahnuť – medzi WinRAR download a WinRAR freeware je predsa len rozdiel.

 

WinRAR portable

Potrebujete pracovať na počítači doma aj v práci? Máte doma viac počítačov? Pre tento prípad si môžete stiahnuť WinRAR portable. Výhodou je, že nie je potrebné ho sťahovať do počítača. Stiahnite a uložte si program na USB a máte ho vždy po ruke.

Programy a aplikácie portable sa dajú stiahnuť na prenosné zariadenia a použiť ich môžete všade, kde budete mať k dispozícii počítač. Najlepší a najobľúbenejší archivačný nástroj budete mať stále pri sebe pripravení použiť ho vždy keď bude treba. Možno sa vám zdá, že rozbaliť RAR online by bolo jednoduchšie, opak je ale pravdou. Nie vždy sa dostanete k celému obsahu súboru.

WinRAR download full free a najlepší program na archiváciu a kompresiu súborov môže byť váš. Využijete ho nie len v práci, ale aj doma, či pri štúdiu. Aj pri tejto prenosnej verzii si zachováva všetky funkcie, žiadneho obmedzenia sa obávať nemusíte.

 

WinRAR windows

WinRAR – skratka, ktorú by ste si mali zapamätať: Win – Windows a RAR ako Roshal (autor programu) Archive.  Je tým najlepším archivačným programom pre Microsoft Windows. Vďaka nemu môžete vytvoriť a aj otvoriť najviac používané formáty súborov RAR a ZIP.

U nás si môžete stiahnuť WinRAR online. Vyberte si ten správny, WinRAR Windows. Ak máte vo svojom počítači najnovší operačný systém od Microsoftu nainštalujte si kompatibilný program WinRAR free download win 10.

 

 Winrar mac

Tento archivačný program je vytvorený hlavne pre operačná systémy Windows, ale sú aj verzie, ktoré môžete používať v Mac. WinRAR Mac je aplikácia pre príkazový riadok. Aj v tomto operačnom systéme môžete využívať všetky funkcie WinRAR – šifrovanie, vytvárať samorozbaľovacie archívy, obnova poškodených súborov, rozdelenie archívu do jednotlivých zväzkov,…

WinRAR free si teraz môžete nainštalovať aj do zariadení s androidom. WinRAR download android je program určený práve pre andorid a teraz ho môžete mať zadarmo. Všetky jeho funkcie zostanú aj v tomto prípade zachované a vy môžete komprimovať súbory aj tu.

 

WinRAR sk

Program WinRAR si môžete stiahnuť v anglickom, českom a aj slovenskom jazyku. Je len na vás čomu dávate prednosť. WinRAR  cz, alebo WinRAR sk . Zmeniť jazyk sa už v stiahnutom programe nedá.

Pokiaľ chcete program využívať naplno a nie ste jazykovo zdatní uistite sa, že kliknutím na WinRAR download free si sťahujete slovenskú verziu. V opačnom prípade sa radšej spoľahnite na overené slovenské stránky a na zrozumiteľný odkaz WinRAR download sk.

 

WinRAR sťahuj

WinRAR je najlepší komprimačný a archivačný program. Vytvoríte s ním súbory RAR a ZIP a rozbalíte množstvo rôznych súborov a archívov. Pokiaľ ešte nie je vo vašom počítači využite možnosť získať ho zadarmo. S WinRAR download full free získate plnú verziu tohto programu.

Vytvoríte s ním viac než 8,5 miliónov TB archívy, môžete svoje súbory šifrovať, archív rozdeliť do menších zväzkov, vytvoriť samorozbaľovacie archívy a zároveň ich chrániť pred poškodením a mnoho ďalšieho. Nemusíte dokupovať žiadne ďalšie aplikácie.

Ak máš vo svojom maily prílohu, ktorá má neznámu príponu, pokiaľ nevieš ako rozbaliť RAR, či iný súbor môžeš si WinRAR stiahnuť zadarmo.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4 based on 8 votes
Názov programu
WinRAR
Operačný systém
Windows
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
FREE