Ako ZRUŠIŤ ÚČET NA NETFLIX

Ak aj vy patríte k užívateľom služby Netflix isto vás už napadla otázka ako zrušiť účet na Netflix. Či nad tým len rozmýšľate, alebo chcete s používaním tejto služby prestať a prejsť ku konkurencii (napr. Horizon GO) je len na vás, vždy ale príde vhod vedieť ako na to.

Či už sledujete Netflix filmy na TV, v mobile či na počítači máte isto založený účet. Práve cez tento účet môžete zastaviť predplatné služby a zrušiť svoj účet. Ak rozmýšľate ako sa odhlásiť z Netflixu na TV preto, že na TV sledujete filmy nejde to. Účet ale zrušiť môžete.

 

Netflix účet

Netflix je streamovacia služba, ktorá umožňuje svojim užívateľom sledovať filmy a seriály. Aj keď existuje už viac ako 20 rokov u nás zaznamenala veľký úspech v roku 2019 kedy umožnila sledovať filmy aj v českom jazyku či s českými titulkami.  Netflix SK (teda v slovenskom jazyku) stále nejde. Ak ste sa v Netflixe registrovali, vytvorili si účet a používate ju možno sa teraz chcete odhlásiť. Ako zrušiť účet Netflix?, ako  zrušiť Netflix na TV či ako odhlásiť Netflix? Na tieto a aj ďalšie otázky vám tu dáme odpoveď.

 

Ako zrušiť Netflix

Túto streamovaciu službu si musíte predplácať. Ak už nechcete prostredníctvom nej sledovať filmy a seriály môžete túto službu jednoducho zrušiť. Zrušením predplatného na Netflixu sa z tejto služby neodhlásite.

Stačí ak si na stránke nájdete svoj účet, prípadne vyhľadajte v prehliadači výraz Netflix.com your acount.  Prihláste sa do svojho účtu. Hneď prvá možnosť je „Cancel Membership“. Dostanete ponuku či chcete naozaj zrušiť účet Netflix alebo prejsť na iné Netflix balíčky.  Pre zrušenie len potvrďte svoje rozhodnutie a máte to.

Svoj účet ste takto v podstate nezrušili len pozastavili.  Keďže si službu predplácate budete ju môcť ešte používať do doby na akú ju máte zaplatenú. Netflix zrušenie zmluvy iným spôsobom nie je možné. Zrušenie predplatného Netflix môžete vykonať hneď ako zrušíte svoj účet. Nevadí ale ak to nespravíte. Hneď ako vám prestane byť služba dostupná malo by sa zrušiť aj jej platenie z vašej karty. Ak by nastali ale nejaké problémy je dobré hneď písať na Netflix kontakt, kde vám čo najskôr odpovedia.

 

Ako zrušiť Netflix zadarmo

Ako zrušiť Netflix predplatné už viete. Rovnako postupujte aj v prípade, že máte Netflix na 30 dní zadarmo. Pokojne sa môžete odhlásiť z používania tejto služby aj počas skúšobnej doby.

Je jedno či používate mobil alebo počítač, nezáleží ani na operačnom systéme. Nemusíte vyhľadávať výrazy ako „ako zrušiť netflix na iOS“ alebo „ako zrušiť účet na iPhone“ Aby ste sa odhlásili zo služby je potrebné prejsť na stránku Netflix, nájsť svoj účet a odhlásiť sa z neho.

Ak ste využili ponuku Netflix 30 dní free sledujete v službe filmy a seriály zdarma. Platiť budete až po uplynutí tejto doby. Počas tejto doby môžete ale svoj účet zrušiť. Ak ho zrušíte skôr budete môcť filmy a seriály sledovať do doby pokiaľ ponuka používať túto službu zdarma platí.

 

Zrušiť Netflix – zrušiť účet

Aj keď oficiálne svoj účet v Netflixe zrušíte nie je zrušený úplne. Je len pozastavený. 10 mesiacov po jeho zrušení bude spoločnosť uchovávať  vaše údaje pre prípad, že si to rozmyslíte. Počas tejto doby máte možnosť kedykoľvek sa vrátiť a využívať službu znova.

Ak má Netflix viac užívateľov vo vašej domácnosti a každý z nich má svoje predplatné je potrebné zrušiť každý účet zvlášť.  Zrušením (pozastavením) Netflix zruší platbu od dátumu, od ktorého by ste mali platiť ďalší mesiac.

 

Netflix vrátenie peňazí

Ak sa rozhodnete zrušiť účet hneď a očakávate, že vám vrátia peniaze mýlite sa. Vzhľadom na vaše predplatné môžete sledovať filmy ešte tak dlho ako máte zaplatené a až potom sa služba aj s predplatným zruší.

 

Ako zrušiť účet na Netflix v mobilnom telefóne

Mnoho užívateľov streamovacej služby ju má aj v mobilnom telefóne. Väčšina z vás si ju isto predplatila hlavne z dôvodu sledovať filmy a seriály kdekoľvek sa práve nachádzate. Nastáva tak otázka ako zrušiť Netflix na mobile. Cez aplikáciu to nepôjde. Netflix účet môžete zrušiť (pozastaviť) len na stránke spoločnosti vo svojom účte. Nijak inak to nejde.

Stále vám ale zostáva 10 mesiacov, počas ktorých si môžete svoj odchod rozmyslieť.

Summary
Ako zrušiť účet Netflix
Article Name
Ako zrušiť účet Netflix
Description
Viete ako zrušiť účet na Netflix? Ak ste sa rozhodli prejsť ku konkurencii je dobré vedieť ako zrušiť predplatné v Netflixe alebo ako zrušiť účet Netflix v mobile? Veľa otázok, na ktoré vám dáme odpovede.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako ZRUŠIŤ ÚČET NA WHATSAPP?
Ako ZRUŠIŤ PAYPAL

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *