Ako ZRUŠIŤ ÚČET NA WHATSAPP?

WhatsApp je komunikačná aplikácia, ktorú využívajú milióny užívateľov z celého sveta. Jedna z najznámejších aplikácií na komunikáciu má vo svete veľký úspech. Stačí ak ju máte stiahnutú v počítači alebo mobilnom telefóne a vytvorili ste si v nej účet. Ak ste pripojení na internet môžete bezplatne komunikovať s rodinou, priateľmi či kolegami z práce, ktorí tento program majú tiež.

Ako stiahnuť, inštalovať a komunikovať cez túto komunikačnú aplikáciu vie asi každý. Viete ale aj ako na WhatsApp prihlásenie. Viete ako zmazať kontakt z WhatsAppu, prípadne ako zmazať správy z WhatsApp či zrušiť účet?

 

Ako zrušiť účet WhatsApp

Nech už máte dôvod na zrušenie WhatsApp účtu akýkoľvek ide o nezvratný proces, takže si to dobre rozmyslite. Zrušiť účet WhatsApp je celkom jednoduché. Otvorte WhatsApp a prejdite do „Nastavenia“. Tu kliknite na „Účet“ a okienko „Odstrániť môj účet“. Zadajte svoje telefónne číslo  (v medzinárodnom formáte, takže začína +421) , uveďte dôvod zrušenia a kliknite na „Odstrániť môj účet“.

Čo sa stane ak zmažem WhatsApp? – v tomto prípade nejde o odstránenie účtu ale len o odinštalovanie WhatsApp (program, či aplikácia). Vaše kontakty v skupinách vám správy budú posielať, ale vy si ich nebudete môcť prečítať.

 

WhatsApp  ako zmazať skupinu/odstrániť kontakt

Ak ste si v tejto komunikačnej aplikácii vytvorili skupinu a chcete ju zmazať dá sa to. Nemusíte preto rušiť účet, stačí zmazať skupinu. Keďže ste skupinu vytvorili ste jej správcom a rozhodujete čo s ňou bude. V prvom rade musíte zo skupiny vyradiť účastníkov. Otvorte skupinu, klepnite na „Téma skupiny“ a kliknite na „Odobrať kontakt“ a „OK“. Keď odoberiete všetkých zostanete v skupine len vy. V položke „Téma skupiny“ kliknite na „Opustiť skupinu“ a „Opustiť“.  Takto môžete odstrániť kontakty WhatsAppu v skupine, ktoré tam už nechcete mať.

Ak ste skupinu nevytvorili nemôžete ju zmazať. Môžete ju ale opustiť. V tomto prípade nebudete už dostávať správy, ktoré si budú v ostatní užívatelia v skupine posielať.

Ako odstrániť kontakt WhatsApp? Konkrétny kontakt odstránite v položke „Chaty“. Kliknite na „Nový chat“, kliknite na kontakt, ktorý chcete odstrániť, vyberte „Ďalšie možnosti – Zobraziť v adresári – Ďalšie možnosti“ a tu kliknite na položku „Odstrániť“.  Teraz stačí už len obnoviť kontakty a ten ktorý ste chceli odstrániť sa vám už v zozname nezobrazí. Kliknite na „Nový chat“, potom na „Ďalšie možnosti“ a „Obnoviť“.

 

Ako zmazať správy/konverzáciu vo WhatsAppe?

Ako zmazať správy na WhatsAppe? V programe WhatsApp môžete zmazať aj jednotlivé správy. Stačí podržať prst na konkrétnej správe a po zobrazení ikoniek v hornej časti kliknúť na kôš. Podobne môžete postupovať aj v prípade ak neviete ako zmazať konverzácie na WhatsAppe. Kliknite na meno kontaktu a potom na ikonku koša.

 

WhatsApp prihlásenie na počítači.

Väčšina ľudí používa komunikačné aplikácie v mobile. Popri Skype či Messengeri môžete mať v počítači aj túto aplikáciu. WhatsApp prihlásenie na PC je jednoduché, ak už máte apku v mobile. V mobile kliknite na „Ďalšie možnosti“  a potom na „WhatsApp Web“. Následne stačí už len postupovať podľa pokynov v mobile.  Nezabudnite, že pri tom musíte mať zapnutý aj počítač, len tak bude možné WhatsApp online dostať aj na PC.

 

Ako sa odhlásiť z WhatsApp?

S tejto komunikačnej aplikácie sa môžete odhlásiť ale len v prípade ak ju používate v počítači. Odhlásenie z WhatsAppu na mobile nie je možné, ale môžete sa odhlásiť cez mobil z programu v počítači. Kliknite na „Ďalšie možnosti“ následne na WhatsApp Web a kliknite na zariadenie, z ktorého sa chcete odhlásiť.

Odhlásiť sa z účtu (pozor, ide o odhlásenie, nie o zrušenie účtu) môžete aj v počítači v položke „Ďalšie možnosti“ (tri bodky).

Pokiaľ máte inteligentné hodinky, ktoré počítajú vaše kroky, spálené kalória, srdcový tep a podobne môžete ich prepojiť so svojim mobilom.  Ak máte v mobile túto komunikačnú aplikáciu budete dostávať upozornenia na prijaté správy tak ako z iných aplikácií či SMS – iek. Neexistuje žiadna verzia WhatsApp do hodiniek. Túto apku dostanete do inteligentných hodín len tak, že ju budete mať v telefóne, ktorý je spárovaný s hodinkami.

 

Ukladanie fotiek                           

Určite ste si všimli, že všetky fotky, videá alebo dokumenty, ktoré vám cez aplikáciu WhatsApp prídu sa automaticky stiahnu a uložia vo vašom telefóne. Isto vás neraz zaujímalo ako zrušiť ukladanie fotiek na WhatsAppe. Stačí prejsť do „Nastavenia“ v „Ďalšie možnosti“ a kliknúť na „Úložisko a dáta“. V tejto sekcii si môžete sťahovanie súborov zmeniť tak ako to chcete.

Summary
Ako zmazať účet na WhatsAppe
Article Name
Ako zmazať účet na WhatsAppe
Description
WhatsApp je celosvetovo známa komunikačná aplikácia. Nie každý ale s touto apkou je spokojný. Ak chcete zrušiť účet na WhtsApp, zmazať správu či odstrániť kontakt z aplikácie ale neviete ako na to poradíme vám.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako a kde ZÍSKAŤ COVID PAS.
Ako ZRUŠIŤ ÚČET NA NETFLIX

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *