Ako zmazať skupinu na Facebooku?

Založili ste si na Facebooku skupinu a teraz rozmýšľate ako ju zmazať? Nech máte na zmazanie skupiny na FB akýkoľvek dôvod môžete to vykonať celkom rýchlo. Ako zrušiť stránku na FB?

 

Ako zmazať skupinu na Facebooku?

Ak ste si založili na FB svoju skupinu môžete ju kedykoľvek zmazať. Ako správca skupiny Facebook môžete so stránkou nakladať ako chcete. Ako zmazať skupinu na Facebooku? Skupinu môžete zmazať len v prípade ak v nej nie sú žiadny členovia. Odstráňte všetkých členov, ktorých v skupine máte. Prejdite do svojej skupiny a prejdite do časti „Členovia“. Tu kliknite na tri bodky a pri každom členovi vyberte možnosť „Odstrániť člena“ a „Potvrdiť“. Ako posledný opustite skupinu vy. Vedľa svojho mena kliknite na „Opustiť skupinu“, potvrďte svoju voľbu a máte to.  

Zrušiť skupinu na Facebooku ide naozaj jednoducho. Tento krok si ale dobre rozmyslite, tento krok je totižto nezvratný a v budúcnosti nemôžete skupinu obnoviť. Ak ale miesto zrušenie pozastavíte skupinu na FB môžete ju znova obnoviť.

 

Ako archivovať skupinu?

Prejdite do skupiny na sociálnej sieti a pod titulnou fotkou kliknite na tri bodky. Z ponuky vyberte možnosť „Pozastaviť skupinu“ a vyberte dôvod, prečo ju chcete pozastaviť. Kliknite na „Pokračovať“, potvrďte svoj výber a znova kliknite na „Pokračovať“. Hneď ako budete chcieť skupinu obnoviť kliknite na tri bodky pod titulnou fotkou a vyberte možnosť „Obnoviť“.

Aj keď je skupina na FB pozastavená môžu jej členovia mazať svoje príspevky, komentáre, dostať sa do skupiny alebo ju opustiť.

Na Facebooku máte možnosť automatickej obnovy skupiny. Nastavíte si dátum a čas a potvrďte ho.

 

Ako sa odobrať zo skupiny na Facebooku?

Ak ste členom skupiny na Facebooku môžete z nej kedykoľvek odísť. Prejdite do svojho profilu na FB a prejdite do časti „Skupiny“. Vyberte skupinu, z ktorej chcete odísť a kliknite na tri bodky. Z výberu zvoľte možnosť „Opustiť skupinu“. Svoj výber ešte raz potvrďte a máte to.

Ak chcete zmazať fotku zo skupiny na Facebooku, urobte tak skôr než z nej odídete.

 

Ako vymazať archív na Facebooku?

Z Facebooku môžete zmazať správy, ktoré ste si písali s ďalšími osobami. Pozor, zmažete ich len zo svojho profilu. U osoby, s ktorou ste si písali tieto správy zostávajú.

Otvorte správy, kde ste si písali s užívateľom, ktorého správy chcete zmazať. Kliknite na „Akcie“ a ponúknu sa vám dve možnosti

  • Odstrániť konverzáciu – vymažú sa všetky správy
  • Odstrániť správy – vyberiete, ktoré správy sa majú vymazať.
  •  

Ako odstrániť skupinu z Messengeru

Založili ste skupinu na Messengeri a chcete ju zrušiť? Platí to isté ako v prípade zrušenie skupiny na FB. Zrušiť ju môžete len v prípade ak v nej nie sú žiadni členovia. Členov môžete požiadať aby zo skupiny odišli dobrovoľne, alebo ich môžete postupne vylúčiť.

Neviete ako odstrániť členov zo skupiny na Messengeri? Kliknite na názov skupiny v hornej časti. Otvorí sa vám zoznam jej členov. Jedného po druhom odstráňte zo skupiny. Vy opustite skupinu ako posledný.

Ak rušíte skupinu na Messengeri na PC otvorte si informácie o skupine (vpravo hore) a v položke „Ľudia“ postupne vylúčte všetkých členov.

Summary
Ako zmazať skupinu na Facebooku?
Article Name
Ako zmazať skupinu na Facebooku?
Description
Založili ste si skupinu na sociálnej sieti a teraz neviete ako ju zrušiť? Poradíme vám ako zrušiť skupinu na Facebooku a aj ako zrušiť skupinu na Messengeri. Dozviete sa aj ako zo skupiny na Facebooku odísť.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Spoľahlivá aplikácia na predpoveď POČASIA do mobilu ZADARMO!
TOP 5 Najlepších antivírusov zadarmo 2022