Ako spárovať chytré hodinky Huawei s mobilom? NÁVOD

Chytré či inteligentné hodinky sa tešia čoraz väčšej obľube. Stačí ich len spárovať s mobilom a môžete využívať všetky ich výhody. Ako prepojiť hodinky s mobilom? Ak aj vás trápi táto otázka máme pre vás riešenie. Poradíme vám ako sa zapínajú chytré hodinky ale aj ako spárovať hodinky Huawei s mobilom.

 

Návod na spárovanie chytrých hodiniek s telefónom.

Prepojiť hodinky s telefónom nie je ťažké, hlavne ak máte nové hodinky. Stačí ak zapnete hodinky a tie vás už samé povedú. Návod na prepojenie chytrých hodiniek s telefónom na internete hľadať nemusíte. Spárovanie je jednoduché a využíva sa na to Bluetooth. Neviete ako zapnúť Bluetooth na chytrých hodinky? Len ho zapnite v telefóne.

Rovnakým spôsobom môžete spárovať chytrý náramok s mobilom ale takto môžete aj spárovať fitness náramok s mobilom. V týchto prípadoch sa vám zíde aplikácia konkrétnych zariadení, ktoré chcete spárovať s mobilom. Aplikácií nájdete množstvo. Zamerajte sa na aplikácie na cvičenie alebo šport a zistite si, či je váš náramok aplikáciou podporovaný.

 

Ako spárovať hodinky Huawei s mobilom Xiaomi

Prepojiť chytré hodinky s mobilom môže byť problém ak hodinky niekto pred vami používal. V tom prípade by ste mali systém hodiniek obnoviť do pôvodného nastavenia. V hodinkách prejdite do „Nastavenia“ a kliknite na „Systém“. Vyberte možnosť „Odpojiť“ a potom „Práve tu“. Na koniec všetko potvrďte a máte to.

Pokiaľ chcete údaje, ktoré hodinky zaznamenali vynulovať vyberte možnosť „Resetovať“.

Kliknutím na „Odpojiť“ prerušíte spárovanie hodiniek s konkrétnym telefónom. Skúste to v prípade ak vám Huawei Watch GT2 nejde spárovať s vašim telefónom. Odpojte spárovanie s predchádzajúcim telefónom a spárujte hodinky huawei s mobilom xiaomi alebo iným.

 

Aplikácie na spárovanie hodiniek

Ak stále nemôžete prepojiť hodinky s mobilom a márne rozmýšľate „Prečo mi nejdú spárovať hodinky s telefónom?“ Skúste na spárovanie cez aplikáciu. Huawei Health alebo Huawei Zdravie aplikáciu si stiahnite do telefónu (najlepšie z webu Huawei).

Zapnite Bluetooth na hodinkách a na telefóne si otvorte aplikáciu a zapnite Bluetooth aj tu. V aplikácii kliknite na štyri bodky (horný roh) a zvoľte možnosť „Pridať“. Behom pár sekúnd aplikácia nájde vaše hodinky, kliknite na ne. Ak je to potrebné vytvorte si konto Huawei ID, prihláste sa a máte to. Niekedy je potrebné ešte overiť prihlásenie cez SMS kód, ale urobíte to len raz, keď budete spárovať hodinky s mobilom.

 

Ako spárovať Huawei hodinky s iPhone

Spárovať hodinky Huawei s iPhone môžete rovnakým spôsobom. Používanie týchto hodiniek môže mať v iPhone mierne obmedzenie (dostať hudbu z iPhone do hodiniek nie je momentálne možné). Aj v tomto prípade môžete využiť na prepojenie Huawei hodiniek aplikáciu Huawei Health.

Summary
Ako spárovať chytré hodinky Huawei s mobilom? NÁVOD
Article Name
Ako spárovať chytré hodinky Huawei s mobilom? NÁVOD
Description
Chcete vedieť ako spárovať hodinky s mobilom? Poradíme vám ako spárovať inteligentné náramky, fitnes náramky či chytré hodinky Huawei s telefónom. Zistíte aj prečo vám nejdú spárovať hodinky s telefónom.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako zistiť vlastníka pozemku online a zadarmo?
Najlepšie aplikácie pre nepočujúcich a nedoslýchavých