Najlepšie VIANOČNÉ a NOVOROČNÉ priania 2022 – vtipné sms, zamilované Messenger priania

Čo nevidieť sú tu najväčšie sviatky roka Vianoce a Nový rok. Vianočné priania, novoročné priania,… ak aj vám v tomto období v jednom kuse zvoní mobil nie ste jediní. Posielanie vtipných, milých ale aj zamilovaných správ hlási v tomto období pravidelne rekordy. Niet divu, že telekomunikácie sú neraz preťažené. Posielanie novoročných sms alebo vianočných blahoprianí sa v posledných rokoch obmedzilo hlavne na sms správy.

 

Vianočné prianie sms

Posielanie pohľadníc s vianočným prianím je už dávno minulosťou, aj keď stále sú ľudia, ktorí na pohľadnice nedajú dopustiť. Ale vráťme sa k sms-kám. Vianočné sms prianie môže mať rôzny charakter. Určite ste už aj vy dostali nejedno srandovné vianočné prianie. Podobné môžete poslať aj vy.

Ak vás ale nič vtipné nenapadá a nechcete posielať správy, ktoré ste dostali môžete si na Google vianočné prianie nájsť. Na internete nájdete  veselé vianočné priania aj v cudzích jazykoch. Stačí sa len poobzerať na internete. Vyhľadajte v Google výraz „vianočné prianie text“ a jeden si vyberte.

 

Novoročné prianie sms

Aj novoročné priania sms môžu byť vtipné. Platí to isté ako pri Vianociach. Množstvo vtipných textov pre túto príležitosť nájdete na internete. Vianočné a aj novoročné blahoprianie ale nemusí byť len vtipné. Existujú aj erotické vianočné (novoročné) priania a aj formálne.

Ak ste už niekedy dostali firemné vianočné prianie isto viete, že má úplne iný charakter ako tie, ktoré posielate priateľom či rodine. Novoročné prianie formálne by malo mať istú dávku serióznosti. Vtipné silvestrovské priania nie sú práv tu vhodné. Ak posielate prianie obchodným partnerom do zahraničia je dobré poslať im ho v jazyku akým hovoria. Novoročné prianie v angličtine, alebo novoročné prianie v nemčine nie je ťažké napísať.

Vzory novoročných prianí formálnych, pracovných, ale aj tých vtipných nájdete na internete.

 

Vianočné prianie

Posielanie sms priania k Vianociam nie je jediný spôsob ako niekomu popriať pekné sviatky. Existuje niekoľko programov a aplikácií, s ktorými si môžete vytvoriť vlastné prianie a rozposlať ho známym a priateľom cez email, komunikačné aplikácie alebo aj poštou.

V mobilnej aplikácii Canva môžete rýchlo a jednoducho vytvoriť prianie, pridáte vlastný text a vytvoríte si tak originálne a krásne vianočné prianie.

Ak chcete byť naozaj originálni skúste si vytvoriť vianočné foto prianie. Najlepšie je ak na to použijete vlastnú fotku so zimnou atmosférou do ktorej doplníte text a odošlete ju. Na úpravu fotografie a doplnenie textu môžete použiť viacero editorov fotiek. Zdarma si môžete stiahnuť program GIMP alebo Picasa.

Ak ste si vytvorili originálne novoročné prianie môžete ho vytlačiť a poslať podobne ako pohľadnicu.  

 

Vianočné prianie zadarmo

Miesto písanie textu do sms môžete posielať aj vianočné priania obrázky. Poslať ich môžete cez komunikačné aplikácie v mobilnom telefóne alebo v počítači. Ak nemáte vhodný obrázok môžete si vianočné prianie online aj vytvoriť.

 Na internete sú stránky, ktoré vám umožnia vytvoriť vianočné a aj novoročné prianie online. Vyberiete si pohľadnicu (obrázok), ktorý chcete poslať, vyplníte potrebné údaje (mailovú adresu, meno, adresáta, text,…) a jednoducho ju pošlete. Takáto výroba vianočného priania online je zväčša zadarmo. Dajte si ale pozor, zdarma môžete použiť len zopár pohľadníc.

Neviete ako oživiť vianočné prianie na messengeri? Vianočná básnička sa vám zdá nudná? Skúste poslať vianočné prianie gif. Súbory s koncovkou gif sú krátke animácie, ktoré môžu oživiť každé jedno prianie. Krátke animácie s vianočnou alebo novoročnou tematikou nájdete na internete.

Ak ste už vytvorili vtipné novoročné priania a chcete zorganizovať aj silvestrovskú oslavu mali by ste k prianiu pripojiť aj pozvánku, ktorú si môžete vytvoriť v mobilnom telefóne. Stačí ak máte stiahnutú aplikáciu Pozvánka – vytvoriť pozvánku.

Či už chcete poslať krátke novoročné prianie alebo vtipné vianočné prianie cez sms určite môže byť jedinečné a originálne. Ak máte v mobile uložené vianočné sms priania 2022 nie je dobré ich posielať aj tento rok. Buďte tento rok popredu  pripravte si silvestrovské priania či humorné vianočné priania už v predstihu.

Summary
Najlepšie vianočné a novoročné priania 2022
Article Name
Najlepšie vianočné a novoročné priania 2022
Description
Chcete poslať originálne vianočné prianie? Neviete ako poslať novoročné prianie zadarmo? Ak aj vás každý rok zaplaví množstvo prianí a želaní pripravte sa na to v predstihu. Pripravte si vlastné priania už teraz.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako zmazať fotky z Google Fotky
Najlepšie logické hry na mobil zadarmo!