Najlepšie programy na strih hudby

Programy na strih hudobných súborov sú čoraz obľúbenejšie. Umožnia vám upraviť skladby presne podľa vašich predstáv. Samozrejme, že v nich nájdete viac funkcií a nástrojov, ale najväčšie využitie majú práve na strih hudby. Úprava hudby je s jednoduchým vhodným programom na strihanie hudby zadarmo jednoduchá a rýchla. Viete ktorý program na strih hudby je najlepší a aj zadarmo?

Na úpravu pesničiek môžete využiť programy, ktoré si stiahnete do počítača alebo využiť služby webových stránok a vykonať strih hudby online. Je len na vás čo využijete. Ak potrebujete upraviť audio súbor len občas online strih hudby vám postačí. Pokiaľ ale editáciu hudby robíte častejšie je dobré stiahnuť si program na úpravu hudby zadarmo.

 

Program na strihanie hudby

Program na úpravu hudby by sa mal vyznačovať jednoduchosťou a mal by mať aspoň základné funkcie, ktoré vám umožnia pracovať s audio súborom. Najlepší program na strihanie hudby je jednoduchý s prehľadným rozhraním a najlepšie ak je zadarmo. Ako editovať zvuk? Ako zostrihať zvukový záznam? Väčšina programov a aplikácii na strihanie audio súboru sa používa naozaj jednoducho. Stačí len označiť časti skladby, ktoré chcete odstrihnúť a  máte to.

 

Free MP3

Rozmýšľate v čom strihať mp3? Program na úpravu hudby pre začiatočníkov Free MP3 Cutter vám umožní upravovať audio súbory vo formáte MP3. S týmto softvérom môžete rýchlo a jednoducho odstrániť časti skladby, ktoré nechcete.

Začiatok a koniec časti ktorú chcete vystrihnúť môžete nastaviť v tomto programe na úpravu hudby pomocou posuvníka. Využiť ho môžete aj na rozdelenie audiokníh či iných väčších súborov. Pokiaľ by ste chceli využiť viac funkcií pri úprave hudby môžete si vyššiu verziu programu zakúpiť.

 

Audacity

Ďalší dobrý program na strih hudby má názov Audacity. Tento program na úpravu hudby zadarmo obsahuje aj ďalšie funkcie. Obsahuje rekordér, ktorý vám umožní nahrávať zvuk a nájdete tu aj nástroj na prevod formátov audio súborov. Dokonca vám umožní previesť aj analógové nahrávky do digitálnej formy.

Aj keď ide o starší program na strih hudby zadarmo stále sa radí medzi obľúbené a často používané softvéry na editáciu hudby. Ak hľadáte program na strihanie hudby v češtine zadarmo určite si ho stiahnite. Nájdete ho vo verziách pre počítače s operačným systémom Windows a aj Mac OS.

Ako sa strihá v Audacity? Na domovskej stránke programu nájdete návod ako program používať.

 

Adobe Audition

Tento editor hudby si môžete zadarmo vyskúšať. Následne si ho môžete zakúpiť. Program na strihanie pesničiek Adobe Audition obsahuje viac ako 50 nástrojov a funkcií na úpravu hudby. Podporuje množstvo najpoužívanejších audio formátov. Tento program na úpravu zvuku toho dokáže naozaj veľa. Môžete s ním upravovať, mixovať, nahrávať, obnovovať zvukový obsah,…

 

FL Studio Mobile

Aplikácia na strih hudby FL Studio Mobile vám umožní hudbu nie len strihať ale aj upravovať a nahrávať priamo v mobilnom telefóne. Nepotrebujete tak programy na úpravu mp3 v počítači ale môžete si hudbu upraviť priamo v mobilnom telefóne.

 

Music Editor

Aplikácia na úpravu hudby Music Editor je výborným nástrojom nie len na strihanie hudby v mobilnom telefóne. Táto aplikácia na strihanie hudby zdarma dokáže aj zmeniť formáty audio súborov, strihať a aj zlučovať skladby a nájdete v nej aj rekordér na nahrávanie hudby.

 

Úprava hudby online

Ak si nechcete do počítača alebo mobilného telefónu sťahovať program na úpravu hudby môžete využiť strih hudby online zadarmo. Na internete nájdete množstvo webových stránok, ktoré vám umožnia strih pesničiek online a nie len to.

Jednou z nich je aj stránka bearaudiotool.com kde môžete audio súbory upravovať. Úprava hudby online je jednoduchá. Stačí len nahrať alebo pretiahnuť súbor, ktorý chcete upraviť na stránku a môžete sa pustiť do úprav. Na tejto stránke môžete upravovať MP3 online ale aj súbory vo formáte WAV a OGG.

Či sa už rozhodnete pre program na strih hudby zdarma, stiahnete si aplikáciu na strihanie hudby do mobilného telefónu alebo si zvolíte úpravu hudby mp3 online záleží len od vás. Ak chcete upravovať hudbu často a potrebujete viac nástrojov program na strihanie hudby zadarmo vám asi stačiť nebude. Softvéry, ktoré majú viac funkcií si ale môžete vyskúšať zadarmo.

Strih hudby v aplikácii využijete ak si chcete vytvoriť vlastné zvonenie a potrebujete len jednoduchý program na orezanie hudby. Pokiaľ sa lepšie poobzeráte nájdete aj editory, ktoré sa zameriavajú na úpravu zvuku MP3 a aj iných formátov a obsahujú viac nástrojov.

Summary
Najlepšie programy na strih hudby
Article Name
Najlepšie programy na strih hudby
Description
Potrebujete skrátiť skladbu alebo pieseň, ktorú máte v mobilnom telefóne alebo počítači? Programy na strih hudby vám s týmto problémom pomôžu. Ktoré sú najlepšie programy alebo aplikácie na strih hudby?
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako napísať paragraf na klávesnici? NÁVOD
Ako napísať prehlasované o na klávesnici? NÁVOD