AUDACITY (hlasový záznamník)

Audacity je bezplatný audio editor a hlasový záznamník. Nahrávať zvuky (záznamník zvuku) pomocou mikrofónu, digitalizovať nahrávky, importovať a exportovať aj viacero súborov naraz, upravovať a kombinovať audio súbory môžete ak využijete našu ponuku – najnovšia verzia Audacity na stiahnutie zadarmo.

 

Chceli ste už niekedy pracovať na svojom počítači s audio súbormi? Ak práve na to máte chuť isto uvítate bezplatný program Audacity na stiahnutie zdarma.

Program Audacity sa jednoducho ovláda a zvládne ho aj úplný začiatočník. Ak sa radíte k pokročilým užívateľom môžete túto aplikáciu doplniť o viacero doplnkov – Mp3 audacity plugin a pod.

 

Audacity download

Vytvoriť nahrávku a upraviť ju podľa svojich predstáv je možné aj vo vašom počítači. Ak máte vhodný program nič nie je nemožné. Audacity na stiahnutie zdarma je ponuka, ktorú by ste mali určite využiť.

Úpravu audio súborov prostredníctvom jednoduchých krokov ako Cut, Paste, Delete a Copy zvládne naozaj každý. Následne môžete nahrávku doplniť o rôzne efekty a exportovať vzniknutý súbor do obľúbeného formátu. Hlasový záznamník online / diktatór online ke stiahnutie.

Baví ťa tvoriť vlastnú hudbu? Kombinácia rôznych audio súborov a ich export do rôznych audio formátov je vďaka programu Audacity zadarmo možná. A nie len to. Preto čo najskôr Audacity sťahuj a začni tvoriť a komponovať.

 

Audacity Window / Mac

Kliknúť na Audacity download môžete ak používate operačný systém Windows a aj Mac. Audacity download free Windows 7, 8, 10 a aj Windows Vista, Server a XP. Audacity download sk by ste hľadali zbytočne, ale môžete ho mať v českom jazyku.

Užívatelia operačného systému Mac môžu využívať pokojne všetky funkcie tejto aplikácie. Audacity download free Mac je kompatibilný aj s týmto operačným systémom. Miesto hrania hier sa môžete začať hrať so zvukovými súbormi a vytvoriť si „skladbu podľa svojej chuti“.

Audacity online môžete využiť na strihanie či kombinovanie súborov, vytváranie podcastov, audiokníh či vlastnej hudby.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4.5 based on 12 votes
Názov programu
Audacity
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Hudba & Zvuk
Cena
FREE
Stránka výrobcu