Najlepšia aplikácia na rozpoznávanie hudby zadarmo

Isto sa vám už stalo, že ste začuli niekde pieseň a rozmýšľali o akú skladbu ide. Aj keď ste dlho rozmýšľali názov skladby či meno interpreta vám na um nie a nie prísť. Na rozpoznávanie hudby ale nemusíte len namáhať svoje pamäťové bunky. Na rozpoznanie pesničky môžete využiť aj aplikácie.

 

Aplikácie na rozpoznanie hudby

Či už počujete známu melódiu z rádia alebo v nákupnom centre s pomocou aplikácií pre rozpoznanie hudby môžete rýchlo a jednoducho zistiť o akú skladbu ide.

 

Shazam

Shazam je jedna z najlepších a najpoužívanejších aplikácií na rozpoznávanie hudby na svete. Už po pár sekundách melódie aplikácia pieseň rozpozná a zobrazí vám nie len jej názov ale aj interpreta. Okrem rozpoznávania skladieb si môžete skladbu prehrať aj na YouTube či získať text piesne.

Ide o aplikáciu na rozpoznávanie hudby do iPhone ale nájdete ju aj vo verzii pre Android.

 

Vyhľadávač Google

Google rozpoznanie hudby? Áno, ak máte v mobilnom telefóne app Google máte zároveň aj aplikáciu na rozpoznanie pesničky. Stačí len otvoriť aplikáciu a kliknúť na ikonu mikrofónu. Práve táto ikona sa používa na vyhľadávanie pomocou hlasových príkazov a môže vám aj vyhľadať skladbu. Po kliknutí na ikonu mikrofónu aplikácia za pár sekúnd rozpozná skladbu a môže vám aj ponúknuť odkaz na jej verziu na YouTube. Rozpoznanie hudby Google je naozaj jednoduché a rýchle.

Google môžete použiť aj v prípade ak potrebujete rozpoznať hudbu PC (ak ho máte v počítači). Nemusíte si sťahovať žiadny ďalší program na rozpoznávanie skladieb. Len využite to, čo už v počítači máte.

 

Rozpoznávanie hudby

Rozpoznávanie hudby je názov aplikácie, ktorá do poslednej bodky splní čo má v názve. Táto aplikácia na rozpoznanie pesničky sa jednoducho používa. Okrem rozpoznania skladby vám prehrá jej časť alebo vám umožní vypočuť si ju celú. Túto aplikáciu na rozpoznanie hudby Android si môžete stiahnuť a aj používať zadarmo.

 

Snapchat

Aplikáciu rozpoznania hudby si nemusíte sťahovať ak máte v telefóne app Snapchat. Zistiť názov pesničky s touto aplikáciou je jednoduché. Otvorte aplikáciu Snapchat a kliknite na fotoaparát. Chvíľu podržte a o pár sekúnd vám aplikácia prezradí názov skladby.

Všetky skladby, ktoré prostredníctvom aplikácie identifikujete sa ukladajú v sekcii „Doplnkové služby“.

 

SoudHound

Nájsť pesničku podľa hmkania? Ak vám behá po rozume jedna melódia ale neviete z akej piesne je skúste na to použiť aplikáciu SoundHoud. Táto aplikácia na rozpoznávanie piesní dokáže rozpoznať aj pieseň, ktorú budete spievať alebo hmkať vy.

 

Rozpoznanie hudby online

Ak si nechcete sťahovať do mobilného telefónu žiadnu aplikáciu na rozpoznanie pesničky môžete využiť služby niektorých webových stránok. Budete tak môcť rozpoznať hudbu online bez toho aby ste si stiahli aplikáciu. Jednou z nich je napríklad stránka Midomi. Hneď ako začujete skladbu, ktorej názov chcete poznať kliknite na stránke na ikonu mikrofónu a o chvíľu budete vedieť o piesni všetko.

Rozpoznať pesničku online môžete aj pomocou stránky Lyrster. Na tejto stránke môžete rozpoznať hudbu podľa textu.

Či už sa rozhodnete vyhľadať a stiahnuť si app na rozpoznanie hudby alebo využijete služby stránok na rozpoznanie hudby online záleží od vás. Dôležité je, aby ste čo najrýchlejšie zistili čo to hrá za hudbu. Zistiť názov pesničky podľa melódie alebo textu je jednoduché ak viete akú aplikáciu alebo webovú stránku použiť.

Summary
Najlepšia aplikácia na rozpoznávanie hudby zadarmo
Article Name
Najlepšia aplikácia na rozpoznávanie hudby zadarmo
Description
Začuli ste známu melódiu ale neviete z akej piesne je? Aplikácia na rozpoznávanie hudby vám s týmto menším problémom môže pomôcť. Rozpoznávanie piesní podľa textu či krátkej melódie je pre tieto aplikácie hračkou
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Najlepšie aplikácie na behanie do mobilu zadarmo
Najlepšia aplikácia na cvičenie zdarma!