Najlepšia aplikácia na ROZPOZNANIE HÚB ZADARMO!

Radi chodíte na huby? Ak áno istotne tie jedlé poznáte. Ak s hubárčením len začínate a nie ste si istí či je huba, ktorú ste našli jedlá zíde sa vám aplikácia na rozpoznanie húb a najlepšie zadarmo. Tieto aplikácie vám pomôžu z rozpoznávaním húb a niektoré vám aj napovedia kde ich máte hľadať.

 

Aplikácia na rozpoznanie húb

V slovenských lesoch rastie množstvo húb. Ak neviete, či je huba, ktorú ste našli jedlá je lepšie nechať ju tak. Čo ale ak neskôr zistíte, že išlo o výbornú jedlú hubu? Rozpoznať akú hubu ste našli vám pomôžu rôzne aplikácie na huby zadarmo.

Ak ste v lese, kde nie je signál Atlas húb online veľmi nevyužijete, môžete si ale stiahnuť obrázkový atlas húb a porovnávať nájdenú hubu s obrázkami húb v mobilnej aplikácii.

 

Aplikácia na huby

Aplikácia na huby je názov mobilnej aplikácie, v ktorej nájdete viac ako 200 húb. Táto aplikácia vám umožní aj rozpoznávanie húb podľa fotky. Stačí len namieriť fotoaparát na nájdenú hubu, chvíľu počkať a následne sa vám zobrazí v aplikácii zhoda. Na koľko je zhodná huba s hubou na obrázku budete vidieť v percentách. Okrem toho sa aj dozviete či je huba jedlá alebo nie.

 

Atlas húb

Ďalšia aplikácia na huby s názvom Atlas húb obsahuje zoznam cca 140 druhov húb. Samotná aplikácia a aj popis húb sú v českom jazyku, takže sa nemusíte obávať jazykovej bariéry. Okrem toho tu nájdete aj informácie o poskytnutí prvej pomoci pri otrave hubami.

Táto aplikácia na rozpoznávanie húb vám umožní aj zaznamenať výskyt húb pomocou GPS do mapy. Huby sú v aplikácii rozdelené prehľadne do rôznych kategórií. Nájdete tu Atlas jedlých húb, jedovatých, liečivých alebo aj exotických.

 

Rozoznávanie húb

Ďalšia výborná aplikácia na huby Android sa volá Rozpoznávanie húb. Táto aplikácia pre rozpoznávanie húb rozpozná hubu podľa fotky. Aby ste mohli bezpečne rozpoznať hubu mali by ste urobiť z nej aspoň 3 fotky a byť pripojený na internet.

 

Mushroom Identification

Aplikácia rozpoznávanie húb Mushroom Identification je síce v angličtine, ale ak tento jazyk poznáte môžete si ju pokojne stiahnuť. V programe nájdete aj diár a atlas húb, v ktorom môžete zistiť akú hubu ste vlastne našli. Aplikácia na huby iPhone a aj Android vám prostredníctvom fotky huby pomôže s jej rozpoznaním. Odfoťte hubu. Počkajte pár minút a dozviete sa všetko o odfotenej hube.  

Aplikácia na rozpoznanie húb nie je zadarmo, je potrebné si ju zakúpiť. Rozhodne to ale za to stojí. Na vývoji tohto mobilného programu spolupracovali odborníci z celého sveta, takže môžete zbierať a spoznávať aj huby, ktoré u nás nerastú.

 

Výskyt húb

Chcete ísť na huby ale neviete kde rastú? V tom prípade sa vám zíde aplikácia Výskyt húb. Nejde síce o najlepšiu aplikáciu na huby ale zobrazí vám miesta, kde aktuálne huby rastú. Táto apka spolupracuje s webovou stránkou nahuby.sk kde miesta výskytu húb pridávajú samotní užívatelia. Na tejto stránke nájdete okrem miest aj atlas húb, ktorý vám z rozpoznávaním húb pomôže.

Summary
Najlepšia aplikácia na ROZPOZNANIE HÚB  ZADARMO!
Article Name
Najlepšia aplikácia na ROZPOZNANIE HÚB ZADARMO!
Description
Aplikácia na rozpoznanie húb sa zíde skúseným hubárom ale aj začiatočníkom. Rozpoznajte huby prostredníctvom fotky alebo si ju vyhľadajte v atlase húb priamo v mobilnom telefóne.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Najlepšia aplikácia na cvičenie zdarma!
Najlepšia APLIKÁCIA NA SLEDOVANIE TELEFÓNU ZADARMO!

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *