APLIKÁCIA na HUBY

Aplikácia na huby je program pre mobilné telefóny, pomocou ktorej  rozoznáte huby . Nemusíte zo sebou počas hubárčenia nosiť hrubý a ťažký atlas húb, stačí ak máte pri sebe mobil s touto aplikáciou.

Najnovšia verzia Aplikácie na huby obsahuje popis viac ako 200 druhov bežných húb, ktoré môžete nájsť v našich končinách.  Ak si sa rozhodol tento rok stráviť aj zberom húb sťahuj Aplikáciu na huby

 

Aplikácia na huby download

Aplikácia na huby na stiahnutie zadarmo je program do mobilných telefónov. Pokiaľ máte mobil pri sebe môžete si každú nájdenú hubu porovnať a zistiť či patrí medzi jedlé. Tento mobilný atlas húb okrem fotografií húb obsahuje aj ich podrobný popis – forma plodnice huby, výskyt, trieda veľkosti a typ hymenoforu.

Zoznam húb, ktorý obsahuje Aplikácia na huby zdarma okrem podrobného popisu obsahuje aj funkciu optického rozpoznávania huby pomocou neurónovej siete. Táto funkcia je ešte vo vývoji, preto nie je dobré sa na ňu úplne spoliehať. Popis a fotka huby vám ale dobre poradia.

Kliknutím a stihnutím programu Aplikácia na huby download získate atlas na huby, ktorý máte vždy po ruke. Stačí ak teraz nezaváhate a aplikáciu s názvom Aplikácia na huby stiahnuť zadarmo využijete. Rozpoznávanie húb už bude pre vás hračkou.

 

Aplikácia na huby Android / iPhone

Najrozšírenejším operačným systémom vzhľadom k mobilným telefónom je Android. Z toho dôvodu je Aplikácia na huby zadarmo kompatibilná s týmto operačným systémom – Aplikácia na huby Android download free.  Program nájdete aj v Google Play.

Či už kliknete na odkaz Aplikácia na huby download, alebo Aplikácia na huby na stiahnutie zadarmo nemusíte sa obávať jazykovej bariéry. Program je v českom jazyku.

Pokiaľ má váš mobilný telefón operačný systém iPhone môžete si mobilný atlas húb nájsť aj v App Store. Stačí len vyhľadať Aplikácia na huby App Store a zobrazí sa vám niekoľko vhodných aplikácií.

Pri zbere húb buďte ale stále opatrní a zbierajte len huby, ktorých identifikáciou ste si istí.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
2.5 based on 11 votes
Názov programu
Aplikácia na huby
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
FREE
Stránka výrobcu