TRAKTOR ZETOR SIMULATOR  (pc hra)

Traktor Zetor Simulátor je simulátor z oblasti poľnohospodárstva. Ide o prvý simulátor, ktorý sa s touto tematikou v počítačovom svete objavil. Hra tak dala základ ďalším podobným pc hrám s hospodárskou témou. V súčasnosti si už môžete vybrať z množstva farmárskych simulátorov.

Najnovšia verzia Traktor Zetor Simulátor na stiahnutie zadarmo je hra z farmárskeho prostredia. Aj keď nepatrí medzi novinky ide o nadčasovú hru, ktorá v dobe kedy bola vydaná spôsobila menšiu revolúciu. Sťahuj Traktor Zetor Simulator a začni hospodáriť na svojej farme.

 

Traktor Zetor Simulator download

Traktor Zetor Simulator na stiahnutie zadarmo je farmárska hra. Hneď v úvode dostanete malý pozemok a aj menšie množstvo financií. Vašou úlohou je hospodáriť na pozemku tak aby ho rozšírili, zveľadili a vybudovali si tak veľkú farmu.

Nedajte sa zmiasť názvom hry. Okrem traktora budete mať k dispozícii viac farmárskych strojov a nájdete tu aj pár druhov traktorov.  Hneď ako začnete hru hrať chytí vás a bude čoraz ťažšie sa od nej odtrhnúť.

Zámer hry sa vám môže zdať podobný s hrou Farming Simulator. Obľúbená farmárska hra si získala mnoho fanúšikov a v súčasnosti si ju môžete stiahnuť do počítačov alebo mobilných telefónov. Traktor Zetor Simulator zdarma sa považuje za jej predchodcu ale môžete si ho stiahnuť len do počítačov.

 

Traktor Zetor Simulator Windows / Mac

Obľúbené hry s farmárskou tematikou nie sú zadarmo a inak tomu nie je ani v prípade tejto hry. Kliknutím na Traktor Zetor Simulator download získate demo verziu hry. Ukážka ale bude stačiť na to aby ste sa rozhodli či si ju zakúpite. Plná verzia Traktor Zetor Simulator stojí do 5 euro.

Demo verzia Traktor Zetor Simulator perfektne funguje v počítačoch s operačným systémom Windows – Traktor Zetor Simulator download Windows.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
Traktor Zetor Simulator
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Simulátory
Cena
Trial Free