STRONGHOLD CRUSADER (pc hra)

Stronghold Crusader je výborná strategická počítačová hra. Aj keď ide o klasiku stále patrí k najsťahovanejším a najhranejším hrám. Perfektná grafika a prepracovaný herný systém sú klady, pre ktoré si túto hru rýchlo obľúbite.

Najnovšia verzia Stronghold Crusader na stiahnutie je podobná iným hrám, kde je základom osídľovanie, získavanie surovín a osídľovanie. Ak vám napadla hra Prehistorik alebo Divoké kmene nie ste ďaleko. Sťahuj Stronghold Crusader a začni hrať.

 

Stronghold Crusader download

Počítačová hra Stronghold Crusader na stiahnutie zadarmo vás zavedie do sveta križiackych výprav do Stredného východu. Neúrodná pôda vás prinúti bojovať o každý kúsok zeme, kde môžete niečo vypestovať.  A keďže v hre Stronghold Crusader zdarma ide aj o rozvoj ekonomiky a blahobytu obyvateľstva je potrebné toho urobiť veľa.

Jedlo musíte ukladať do skladov, ktoré musíte postaviť zo získaných surovín. Vojakov musíte vyzbrojiť a aj im poriadne platiť. PC hra Stronghold Crusader na stiahnutie je oveľa realistickejšia než je to pri iných hrách. Nejde v nej len o boj ale aj o spokojnosť obyvateľov.

Spokojnosť obyvateľov nezáleží len od jedla a piva ale aj od vybavenosti vášho sídla – požiarne stanice, ihriská alebo fontány udržia spokojnosť obyvateľov vysoko. Na obranu použite lukostrelcov či rôzne pasce a priekopy a na dobíjanie iného územia zas špeciálne jednotky vojakov s lanami a hákmi. Kliknutím na Stronghold Crusader download získate tú najreálnejšiu hru.

 

Stronghold Crusader Windows / Mac

Ak sa rozhodnete stiahnuť hru Stronghold Crusader zdarma získate len demo verziu. Krátka ukážka postačí na to aby ste zistili či je táto hra pre vás alebo nie. Následne sa môžete rozhodnúť či si zakúpite Stronghold Crusader v plnej verzii.

Plná verzia a aj demo verzia Stronghold Crusader je možné hrať len v počítačoch s operačným systémom Windows – Stronghold Crusader download Windows. Hra perfektne funguje v starších verziách systému.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Stronghold Crusader
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP
Software Category
Hry
Cena
Trial Free
Stránka výrobcu