DIVOKÉ KMENY (pc hra)

Divoké kmeny je online hra, ktorú si môžete zahrať z počítača, tabletu alebo mobilného telefónu. Aby ste ju mohli hrať potrebujete pripojenie na internet. Následne sa môžete pustiť do osídľovania a súbojov s inými kmeňmi.

Najnovšia verzia Divoké kmeny na stiahnutie zadarmo je hra, kde môžete uplatniť svoje vodcovské schopnosti.  Staň sa vodcom sveta a znič ďalšie kmene. Sťahuj Divoké kmeny a staň sa neohrozeným vodcom.

 

Divoké kmeny download

Ak chcete zistiť ako ste na tom s vodcovskými schopnosťami zahrajte si hru Divoké kmeny zadarmo. Po vytvorení účtu a prihlásení sa do hry získate malú dedinku s malým počtom ľudí. Vy ako vodca sa teraz musíte postarať o blahobyt a rast ekonomiky svojho kmeňa. Online hra vám to umožní viacerými spôsobmi.

Postavte nové budovy v hre, zlepšite tie existujúce a postarajte sa o dostatok jedla a surovín pre obyvateľov vášho mesta. Čím lepšie sa budú mať tým lepšie sa vám bude dariť. Okrem toho môžete vycvičiť armádu, vylepšiť vojakov a útočiť na iné kmene. Zároveň vám armáda poskytne ochranu pred nepriateľom, ktorý útočí na vás. Divoké kmeny zadarmo je hra plná adrenalínu ale aj dobrodružstva a napätia.

Divoké  kmeny na stiahnutie zadarmo je online hra, ktorú môžu hrať hráči kdekoľvek na svete – Divoké kmeny multiplayer. Stačí mať len prístup na internet a mať tak možnosť prihlásiť sa do svojho účtu a postarať sa o svoje územie. Čím viac územia získate, čím váženejšia bude vaša pozícia tým bližšie budete k víťazstvu.

 

Divoké kmeny Windows / Mac

Hra Divoké kmeny zdarma nie je nič pre jednotlivých hráčov. Bez pomoci priateľov vás môžu rýchlo zničiť susedné kmene. Môžete vstúpiť do aliancie s priateľmi, či inými hráčmi a spolu ničiť protivníkov a upevňovať svoj vplyv.

Hru si môžete zahrať v počítačoch s operačným systémom Windows aj Mac.

  • Divoké kmeny download Windows
  • Divoké kmeny download Mac

Ak máte radi online hry plné dobrodružstva môžete tiež skúsiť hru Fortnite, alebo Counter Strike – napätie v nich rozhodne nechýba.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Divoké kmeny
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Hry
Cena
Free
Stránka výrobcu