PREHISTORIK 2 (pc hra)

Prehistorik 2 je počítačová hra, ktorá vás zoberie k počiatkom ľudstva. Dostanete sa s ňou do dávnych čias, keď ešte ľudia chodili oblečený v kožušinách a snažili sa prežiť rôznymi spôsobmi.

Najnovšia verzia hra Prehistorik 2 na stiahnutie zadarmo  – túto frázu asi budete hľadať zbytočne. Táto hra je staršia a jej posldná aktuálizácia bola v roku 2007. Aj napriek tomu ide o obľúbenú svižnú arkádovú hru, s ktorou sa nudiť nebudete – sťahuj Prehistorik 2.

 

Prehistorik 2 download

PC hra Prehistorik 2 vás osloví dejom. Zabudnite na moderné zbrane, rýchle autá či logické hádanky. V tejto hre ide o prežitie. Tak ako v dávnych časoch aj vy sa stanete divochom, ktorý putuje svetom. Zažite nové dobrodružstvá, získajte potravu a ubráňte sa nepriateľom. Prehistorik 2 zadarmo vám to všetko dopraje.

Ako divoch v hre sa budete musieť pri svojich potulkách svetom brániť rôznym nepriateľom. Na to vám poslúži palica, alebo budzogáň, ktorý budete mať od začiatku hry. To ale v hre Prehistorik 2 na stiahnutie zadarmo nie je všetko.

Po ceste môžete zbierať mince alebo ďalšie cennosti, sú to bonusy, ktoré môžete v priebehu hry využiť. Tak ako dnes tak aj v minulosti museli ľudia jesť. Jedlo, okrem toho, že vás posilní a zaručí vám prežitie v hre Prehistorik 2 zdarma zároveň slúži aj ako lekárnička. Vylieči vás z chorôb či zranení, ktoré utŕžite od nepriateľov.

 

Prehistorik 2 Windows / Mac

Využiť možnosť získať zábavnú hru do počítača a kliknúť na Prehistorik 2 download môžete ak používate počítač s operačným systémom Windows. Stačí vyhľadať v prehliadači výraz Prehistorik 2 download Windows, alebo si program stiahnuť z tejto stránky.

Program funguje v starších verziách operačných systémom Windows.

Pokiaľ používate počítače s OS Mac táto hra vám fungovať nebude.  Na internete ale určite nájdete množstvo iných hier, ktoré vo vašom pc fungovať budú.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
Prehistorik 2
Operačný systém
Win 2000, Win 98
Software Category
Hry
Cena
Free
Stránka výrobcu