STRONG (aplikácia na cvičenie doma)

Strong je aplikácia pre všetkých, ktorí nemajú čas chodiť cvičiť do posilňovne ale chcú cvičiť doma. Jednoduchá aplikácia na cvičenie, sledovanie cvičenia a zaznamenávanie úspechov.

Najnovšia verzia Strong na stiahnutie zadarmo je ideálna pre začiatočníkov ale aj skúsených a pokročilých ľudí. Nájdete v nej všetko čo potrebujete aby ste každý jeden tréning rýchlo a ľahko zaznamenali. Sťahuj Strong a začni cvičiť v pohodlí domova.

 

Strong download

App Strong na stiahnutie zadarmo je optimalizovaná na rôzne typy cvičenia. Môžete cvičiť s činkami alebo si dať kardio tréning. Ak v aplikácii nenájdete cvičenie, ktoré vám vyhovuje jednoducho ho do aplikácie Strong zadarmo pridajte. Vytvorte si vlastné cvičenia a pridajte ich do svojich tréningov.

S touto aplikáciou získate komplexný prehľad o svojom cvičení. Celú históriu cvičení si môžete uložiť v cloude. V aplikácii nájdete aj podrobné pokyny na cvičenie a knižnicu s animovanými videami. Všetky vaše cvičenia sa ukladajú vďaka čomu môžete sledovať ako pokračujete a napredujete.

Odpočítavač, ktorý si môžete v app Stronge zdarma nastaviť bude odpočítavať čas do prestávky v cvičení. Nemusíte sa tak zdržiavať sledovaním času. Podpora Google Fit zaznamenáva aj vašu hmotnosť a ďalšie telesné merania.

 

Strong Android / iPhone

Aplikácia na domáce cvičenie zadarmo Strong má jednoduché rozhranie a dokáže toho naozaj veľa. Všetky údaje, ktoré zaznamená môžete exportovať do e-mailu vo formáte CSV.

Túto aplikáciu si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom – Strong download Android.

Ak používate iPhone v App Store nájdete aj verziu kompatibilnú s vašim zariadením – Strong download iPhone ( tu ). Používate Apple Watch? Po stiahnutí do iPhone sa app Strong automaticky nainštaluje aj do hodiniek.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Strong
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free