Ako zapnúť Apple Watch? NÁVOD

Vedieť ako zapnúť Apple Watch pre mnohých majiteľov hodiniek nie je problém. Ak tieto inteligentné hodinky máte aj vy, ale neviete ako na ne dozviete sa to tu. Nemusíte vyhľadávať na internete „Apple Watch návod na zapnutie“. Stačí ak na ich po nasadení na ruku, podržíte bočné tlačidlo.

Či už chcete spustiť Apple Watch, alebo rozmýšľate ako aktivovať Apple Watch cez iPhone poradíme vám. Či už chcete s iPhone prepojiť nové hodinky, alebo chcete spárovať hodinky pre niekoho iného ide to. Stačí len vedieť ako na to. Tieto hodinky dokážu sledovať vašu aktivitu, srdcovú frekvenciu, menštruačný cyklus alebo môžete prostredníctvom Apple Watch byť v kontakte s priateľmi a rodinou.

 

Ako zapnúť Apple Watch?

Podržaním bočného tlačidla na hodinkách ich zapnete. Ak na Apple Watch sieti jablko (logo Apple) hodinky ste zapli. To ale nie je všetko. Ako spárovať Apple Watch? Celkom jednoducho. iPhone dajte blízko hodiniek. Behom chvíľky sa na telefóne objaví obrazovka spárovania hodiniek. Teraz klepnite na položku pokračovať a postupujte podľa pokynov na obrazovke telefónu.

Ak sa vám na obrazovke mobilu nič nezobrazuje môžete prepojiť hodinky s mobilom pomocou aplikácie Apple Watch na iPhone. Otvorte ju a kliknite na položku „Všetky hodinky“ a následne na „Spárovať nové hodinky“.

Ak chcete zapnúť nové Apple Watch nastavte ich ako nové. Ak nie klepnite na políčko „Obnoviť zo zálohy“. Takto zapnete Apple Watch zo zálohy.

Ak sa na telefóne zobrazí informácia o tom, že je k dispozícii aktualizácia softvéru klepnite na „Aktualizovať“.

 

Ako vypnúť Apple Watch

Hodinky by ste mali nechať stále zapnuté. Pokiaľ ich ale z akéhokoľvek dôvodu potrebujete vypnúť podržte bočné tlačidlo na hodinkách. Zobrazia sa vám ponuky, z ktorých položku „Vypnúť“ pretiahnite prstom doprava.

Vypnúť Apple Watch bez telefónu ako vidíte nie je vôbec ťažké. Nemôžete ich ale vypnúť počas nabíjania. Aby ste mohli vypnúť Watch musíte ich najskôr odpojiť z nabíjačky a až potom vypnúť.

Rovnaký postup platí aj keď chcete zapnúť Apple Watch 6 alebo rozmýšľate ako zapnúť Apple Watch 7.

 

Prečo nejdú zapnúť Appl Watch?

Vybité Apple Watch sú najčastejším dôvodom ak Apple Watch nejdú zapnúť. Postačí ak ich nabijete. Nabíjanie Apple Watch 7 a aj iných modelov je jednoduché. Pokiaľ ale nejdú nabiť  uistite sa

  • kábel Apple či USB-C kábel do portu zasunutý na doraz.
  • Zadná časť hodiniek a magnetická nabíjačka sú čisté
  • Odstráňte plastový obal z obidvoch strán adaptéra

Ak nič z toho nepomohlo reštartujte hodinky. Stlačte bočné tlačidlo aj s korunkou Digital Crown aspoň na 10 sekúnd až kým sa nezobrazí logo Apple.

Dobré je ak si poriadne prečítate dokumenty, ktoré ste k hodinkám dostali. Nájdete v nich potrebné informácie. Po radu sa ale môžete aj vždy obrátiť na internet.

Summary
Ako zapnúť Apple Watch? NÁVOD
Article Name
Ako zapnúť Apple Watch? NÁVOD
Description
Apple Watch sú inteligentné hodinky, ktoré môžete spárovať s iPhone a využívať ich na mnoho vecí. Od sledovania aktivít až po prijímanie hovorov a čítanie SMS. Viete ako zapnúť Apple Watch, ako ich vypnúť a čo robiť ak nejdú zapnúť?
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako zapnúť podsvietenie klávesnice na notebooku? NÁVOD
Ako obnoviť zmazané súbory? NÁVOD

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *