SKYPE (staršia verzia)

Skype je obľúbeným a populárnym komunikačným nástrojom, ktorý využívajú milióny užívateľov. Pokiaľ ste si ho obľúbili aj vy určite ho máte vo svojom počítači.

Najnovšia verzia Skype na stiahnutie zadarmo isto neunikla pozornosti mnohých nadšencov tohto komunikačného programu. Najnovšia verzia ale nemusí byť každému po vôli. Teraz si môžete stiahnuť staršiu verziu Skype.

 

   Skype download

Sťahuj Skype a zostaň v kontakte s blízkymi. Tento program vám umožní bezplatné volanie cez internet, posielanie textových správ, obrázkov a ďalších súborov. Prostredníctvom Skype na stiahnutie zadarmo  môžete volať aj na bežné tel. čísla ale aj prijímať z nich hovory. Táto funkcia je ale spoplatnená v závislosti od toho na aké tel. číslo voláte (mobil, pevná linka, zahraničie,…)

Dávate prednosť videohovorom? Aj túto funkciu tu nájdete. Zároveň môžete uskutočňovať aj skupinové videohovory, ktorých sa môže zúčastniť až 10 osôb naraz. Ak vám stačia bežné skupinové hovory môže sa do jednej skupiny pripojiť až 25 účastníkov. Skype zdarma vám ponúka toho naozaj veľa.

V posielaní súborov cez Skype zadarmo nie ste limitovaní veľkosťou súboru. Obrázky, fotografie či videá môžete vzájomne posielať každému s kým práve komunikujete. Môžete tiež zdieľať obrazovku, čo sa zíde ak potrebujete ostatným účastníkom rozhovoru ukázať čo práve na monitore počítača robíte.

 

 Skype Windows / Mac

Po kliknutí na Skype download, a inštalácii programu je potrebné sa zaregistrovať. Skype registrácia je jednoduchá a zaberie vám minimum času. Hneď potom môžete začať komunikovať s priateľmi, rodinou či kolegami v práci.

Tento komunikačný program si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – Skype download Windows. Na internete nájdete aj verziu kompatibilnú s operačným systémom Mac. Stačí len vyhľadať výraz Skype download Mac.

Stiahnutie a aj používanie programu je zadarmo, okrem volaní na klasické telefónne čísla. Aby ste mohli využívať aj túto funkciu je potrebné zakúpiť si kredit. Ak vám z akéhokoľvek dôvodu tento softvér nebude fungovať môžete použiť Messenger na PC, alebo WhatsApp. Možností je naozaj veľa.

 

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
1 based on 1 votes
Názov programu
Skype
Operačný systém
Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Komunikácia
Cena
Free
Stránka výrobcu