MESSENGER bez FACEBOOKU na PC

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

 

Najpoužívanejšou časťou Facebooku je Messenger aplikácia. Táto aplikácia vám umožní komunikovať s priateľmi a rodinou kdekoľvek na svete. Ak rozmýšľate nad tým ako si nainštalovať Facebook Messenger do svojho počítača čítajte ďalej. Dá sa to aj bez nutnosti byť prihlásení, či registrovaní na Facebooku.

 

Messenger for Desktop

Kto nie je na Facebooku ako keby ani neexistoval – koľko krát ste už túto frázu (prípadne mierne pozmenenú) počuli? Ak ste aj vy jedným z používateľov tejto stránky isto poznáte Facebook chat. Umožňuje vám prostredníctvom správ komunikovať s priateľmi či známymi po celom svete. Chatovanie, komunikovanie, posielanie a aj prijímanie správ sa vo Facebooku uskutočňuje vďaka jednej aplikácii – Facebook Messenger Desktop.

Messenger a Facebook boli dlho neoddeliteľnou súčasťou. Teraz si ale môžete nainštalovať Messenger bez nutnosti mať účet na Facebooku. Nemusíte si sťahovať Facebook a ani vytvárať konto. Aplikácia Messenger do PC môže byť aj vaša so všetkými funkciami, ktoré ponúka užívateľom Facebooku.

Je jedno, či na Facebooku účet máte, alebo nie, aplikácia Messenger bez Facebooku vám umožní komunikovať s priateľmi aj bez nutnosti byť prihlásený na tejto sociálnej sieti.

 

Messenger bez Facebooku stiahnuť

Messenger aplikácia môže byť teraz aj vo vašom počítači. Stačí len vyhľadať Facebook Messenger download a stiahnuť Messenger do počítača.

Nemusíte sa zbytočne zapodievať hľadaním výrazu Messenger Windows. Ide o samostatný počítačový program, ktorý je kompatibilný s viacerými operačnými systémami, vrátane operačného systému Windows.

Po stiahnutí, inštalácii a prihlásení môžete využívať všetky jej funkcie. Messenger bez Facebooku zdarma vám ponúka bezplatné chatovanie či posielanie správ. Ak chcete byť v kontakte s rodinou či vzdialenými priateľmi stačí si len stiahnuť Messenger.

 

Messenger bez Facebooku inštalácia

Facebook Messenger desktop je aplikácia, prostredníctvom ktorej môžete posielať a prijímať správy od priateľov. Stačí si len Messenger stiahnuť, inštalovať a začať používať.

Rozhranie a vzhľad tejto aplikácie je takmer identické s messengrom na Facebooku, takže sa žiadnych noviniek obávať nemusíte. Výhodou je, že s priateľmi môžete komunikovať bez toho, aby ste museli byť prihlásení (či registrovaní) na Facebooku. Messenger bez Facebooku na PC ponúka svojim užívateľom rovnaké funkcie ako Messenger na Facebooku, o tom ale v ďalšom odseku.

Messenger do pc si môžete inštalovať kedykoľvek. Čím skôr tak urobíte, tým skôr môžete bezplatne chatovať s priateľmi.

Odporúčame vyskúšať i SKYPE – online komunikačný nástroj od Microsoftu.

 

Messenger bez Facebooku prihlásenie, Messenger bez Facebooku registracia

Skôr ako začnete Messenger používať musíte sa do neho prihlásiť. Nemusíte byť registrovaný na Facebooku, to už v súčasnosti nie je podmienkou na používanie tejto aplikácie.

Jediné, čo po spustení tejto aplikácie bude potrebné urobiť je prihlásiť sa. Samotná aplikácia vás na to po spustení vyzve – Messenger prihlásiť sa/ Messenger prihlásenie je naozaj jednoduché, stačí len zadať svoje meno a telefónne číslo a začať komunikovať s každým, kto má túto aplikáciu tiež. Messenger do pc obsahuje rovnaké funkcie ako

  • Vidíte kedy si vami kontaktované osoby prečítali správu
  • Môžete posielať fotky či videá
  • K dispozícii máte množstvo populárnych nálepiek

Ak chcete niekomu napísať správu stačí len zistiť kto je aktívny – Messenger online, a môžete začať komunikovať. Messenger aplikácia sa môže spúšťať hneď po štarte počítača. Okamžite tak dostanete upozornenia na nové prijaté správy.

Ak nechcete byť rušení pri práci na počítači môžete svoj status Messenger facebook online kedykoľvek zmeniť, alebo vypnúť upozornenie na prichádzajúce správy.

Tak čo? Zaujala ťa možnosť mať Messenger bez Facebooku zdarma vo svojom počítači? Tak neváhaj a sťahuj Messenger ešte dnes.

Je program Messenger na P zadarmo? 👦

Áno, program Messenger na PC si môžete stiahnuť zadarmo. Nič zaň neplatíte a máte k dispozícii všetky funkcie programu.

Musím mať FB účet ak si chcem stiahnuť Messenger na PC?💻

Messenger na PC je program, ktorý vám zabezpečí komunikáciu s priateľmi a známymi aj bez toho aby ste mali založený účet na FB. Ak aj účet na FB máte nie je potrebné sa do neho prihlasovať aby ste si mohli správy, ktoré vám prišli prečítať.

Je rozdiel medzi Messenger na FB a programom Messenger na PC? 👍

Nie, rozdiel medzi komunikačnými programami nie je. Majú rovnaké rozhranie takže sa žiadnych noviniek nemusíte obávať. Ak ste zvyknutý používať Messenger na FB, rovnako môžete používať aj program Messenger bez FB na PC.

Aké funkcie nájdem v Messenger na PC? ✅

Pri komunikácii prostredníctvom Messenger na PC môžete používať nálepky, posielať obrázky a aj videá a tiež vidíte, kedy si adresát vašu správu prečítal. Ak na počítači pracujete a nechcete byť rušený prichádzajúcimi správami môžete si oznámenie o správach vypnúť.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3 based on 44 votes
Názov programu
Facebook Messenger na PC
Operačný systém
Windows
Software Category
Komunikácia
Cena
FREE