WHATSAPP na PC (WhatsApp desktop)

WhatsApp je komunikačná aplikácia, ktorú mnohí z vás majú v mobilnom telefóne. Najnovšia verzia WhatsApp PC na stiahnutie môže byť aj vo vašom počítači. Nemusíte vstávať od svojho PC ak vám príde správa na WhatsApp vo vašom mobile.

 

Aby ste mohli využívať WhatsApp na PC je potrebné aby ste mali túto aplikáciu inštalovanú v mobilnom telefóne. Ďalšou dôležitou podmienkou je, aby mobilný telefón a aj počítač mali prístup k rovnakej Wi-Fi sieti.

Všetky správy, ktoré dostaneš na mobilný telefón sa ti zobrazia aj v počítači – v aplikácii WhatsApp PC. Odtiaľ môžeš odpovedať na správy, posielať fotky, alebo obrázky, ktoré máš v počítači. WhatsApp PC sťahuj do počítača a nemusíš mať stále po ruke mobilný telefón aby si mohol byť v kontakte s priateľmi alebo rodinou.

 

WhatsApp download

Aj keď je WhatsApp predovšetkým komunikačná aplikácia do mobilného telefónu môžete ju mať aj v počítači. WhatsApp PC na stiahnutie zdarma vám umožní posielať fotky, či iné súbory, ktoré máte uložené v počítači.

Ak neviete ako stiahnuť fotky z WhatsApp do PC kliknite na odkaz WhatsApp PC stiahnuť zdarma. Dostanete sa tak k fotkám a aj správam, ktoré vám prišli na mobilný telefón.

Pokiaľ aplikácia WhatsApp vo vašom mobile nie je program WhatsApp PC  zadarmo vo vašom počítači nebude fungovať. Mobilná aplikácia je pre zaistenie bezplatnej komunikácie v tomto programe jednoducho nutnosť. WhatsApp prihlásenie do počítačovej verzie je jednoduché. Naskenujte QR kód, ktorý sa zobrazí v počítači.

 

WhatsApp Windows / Mac

WhatsApp PC umožňuje používať rovnaké funkcie ako v mobilnom telefóne. Ak túto aplikáciu poznáte určite vám príde vhod mať ju stiahnutú aj v počítači. WhatsApp PC Windows download free vám vo Windowse pôjde bezchybne.

Ak ale používate operačný systém Mac obzrite sa po inom programe na komunikáciu.  WhatsApp PC vám fungovať nebude. Vhodnou alternatívou pre vás môže byť aj program Messenger PC, alebo Skype.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
WHATSAPP na PC (WhatsApp desktop)
Operačný systém
Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Komunikácia
Cena
FREE
Stránka výrobcu