ROZPRÁVKY PRE DETI (mobilná app)

Rozprávky pre deti je mobilná aplikácia, v ktorej nájdete množstvo rozprávok pre deti. Ak nemáte čas večer čítať deťom rozprávku pustite im jednu na dobrú noc z tejto aplikácie.

Najnovšia verzia Rozprávky pre deti na stiahnutie zadarmo je výborným pomocníkom pre zaneprázdnených rodičov. V aplikácii nájdete večerníčkové rozprávky, ktoré môžete púšťať tým najmenším pred spaním. Sťahuj Rozprávky pre deti a môžeš si ich pred spaním vypočuť aj ty.

 

Rozprávky pre deti download

Ak nemáte radi, keď sa vaše malé deti hrajú na mobile alebo počítači hry pre deti, stále sťahujú nové a nové aplikácie a programy máme pre vás niečo, čo určite oceníte. App Rozprávky pre deti je aplikácia, pri ktorej budú vaše deti zaspávať. S touto apkou v mobile zmeníte na aplikácie pre deti názor.

Ak vaše deti bez rozprávky na dobrú noc nedokážu zaspať pustite im jednu z rozprávok z mobilu. V aplikácii Rozprávky pre deti na stiahnutie zadarmo nájdete 8 sérií rozprávok na dobrú noc. Séria rozprávok sa každých 14 dní mení, takže nebudete deťom púšťať dokola to isté.

Rozprávky pre deti do mobilu zadarmo využijete nie len keď nejde TV, ale aj keď cestujete a potrebujete aby deti pokojne sedeli a nenudili sa. Pustite im rozprávky vždy keď to bude potrebné. Preto by ste si program Rozprávky pre deti zadarmo mali stiahnuť čo najskôr.

 

Rozprávky pre deti Android / iPhone

Spoločnosť Seznam.cz vydala množstvo výborných a hlavne užitočných aplikácií, ako napríklad Windy Maps, ktorá vám uľahčí cestovanie. Kým spomínaná apka je určená pre dospelých táto apka je určená pre tých najmenších.

Kliknúť na odkaz Rozprávky pre deti download  môžete kedykoľvek zadarmo. Program je v dvoch verziách pre Android a aj pre iPhone

  • Rozprávky pre deti download Android (na tejto stránke)
  • Rozprávky pre deti download iPhone ( tu )

Za aplikáciu a ani za nové a nové rozprávky nič neplatíte. S touto aplikáciou máte neustále po ruke rozprávky v mobile zdarma

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
1 based on 1 votes
Názov programu
Rozprávky pre deti
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu