SUPER MARIO (PC hra)

Mario je jedna z najznámejších najstarších postavičiek z hry Super Mario, ktorá sa stále drží ma vrchných priečkach obľúbenosti. Arkádová hra od japonskej spoločnosti Nintendo je tu od roku 1985 a doteraz po nej siahajú veľký aj malý.

Aj keď má táto hra nálepku hry pre deti neraz si ju zahrajú aj tí dospelý. Každá verzia má svoje čaro a ponúka hráčom príjemné spestrenie voľných chvíľ. Najnovšia verzia Super Mario vás prekvapí prepracovanou grafikou a  plynulými pohybmi postavičky.

V tejto hre nájdete klasické skákačky a aj staré dobré strieľačky. Celá séria hry spadá pod žáner arkády, ale v podstate sa dá rozdeliť na dve časti. V jednej časti je vašou úlohou zabiť draka a oslobodiť princeznú. Druhá časť série sa zameriava na skúmanie svetov a plnenie rôznych úloh. Veľa častí nájdete na serveroch, ktoré ponúkajú online hry.

 

Super Mario download

Aby ste mohli Super Mario hrať online potrebujete prístup k internetu. Získate tak prístup k Super Mario original online, ale aj k iným verziám tejto hry. Pokiaľ ale hľadáte hru pre deti aj bez toho aby ste museli byť pripojení na Wi-Fi je dobre mať hru v počítači. Teraz si môžete hru Super Mario stiahnuť zdarma do svojho PC a hrať vždy budete chcieť.

Milá, nenáročná hra poskytne dostatok zábavy deťom kedykoľvek ich budete chvieť zabaviť – či už doma, alebo na ceste na dovolenku. Stačí len vyhľadať, kliknúť na Mario hry na stiahnutie zadarmo a začať sťahovať.

 

Mario PC

Získať hru Mario nie je vôbec ťažké. Aj keď hra vyšla na viacerých herných konzolách, môžete ju mať aj v počítači – Mario download free PC. Stiahnite si verziu, ktorá vás najviac zaujíma a pomôžte deťom zachrániť princeznú.

Mario singleplayer je hra pre jedného hráča, ktorej každú časť môžete získať v plnej verzii. Mario hry na stiahnutie zadarmo budú bežať v operačnom systéme Windows a aj Mac. Stačí si len stiahnuť príslušnú verziu.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
2.5 based on 7 votes
Názov programu
Super Mario
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Software Category
Hry
Cena
Free Trial (Demo)
Stránka výrobcu