WINDY MAPS (mobilná app)

Windy Maps je mobilná aplikácia, v ktorej nájdete mapy z celého sveta. Môžete si ich stiahnuť bezplatne a používať aj bez potreby pripojenia na internet. Apka je vhodná nie len na zobrazenie cesty z bodu A do bodu B ale zobrazí aj cyklotrasy či zjazdovky.

Najnovšia verzia Windy Maps na stiahnutie zadarmo obsahuje detailné mapy ktoréhokoľvek miesta na svete. S mapami v tejto aplikácii nikdy nezablúdiš. Sťahuj Windy Maps a vyber sa kamkoľvek chceš.

 

Windy Maps download

Možno ste už vo svojom mobile mali množstvo rôznych aplikácií s mapami (napr Google Mapy). Nie všetky ale vyhovujú každému. Ak ste doteraz nenašli aplikáciu, ktorá by vám vyhovovala skúste Windy Maps zadarmo. Zdarma si stiahnete nie len aplikáciu ale aj mapy.

Cestujete do zahraničia, či už pracovne alebo na dovolenku je dobré mať so sebou mapu. Windy Maps na stiahnutie zadarmo obsahuje podrobné mapy z celého sveta. Nájdete tu aj turistické chodníky, cesty pre cyklistov ale aj bežnú dopravnú komunikáciu.  Okrem toho tu nechýba hlasová navigácia na hory.

App Windy Maps má viacero funkcií, ktoré môžete využívať bez obmedzenia. GPS navigácia vám nedovolí zablúdiť, mapy sťahujete rovno do mobilu, takže ich môžete používať aj bez pripojenia na internet, k jednotlivým miestam na mape môžete pridávať vlastné fotografie. Výhodou je aj meranie vzdialenosti dvoma prstami. Pokiaľ neviete kam cez víkend na výlet app Windy Maps zadarmo vám ponúkne pár turistických zaujímavostí vo vašom okolí.

 

Windy Maps Android / Mac

Aplikácia s mapami Windy Maps pochádza od českej spoločnosti Seznam. Nakoľko sa počíta s jej celosvetovou obľúbenosťou je v angličtine aby bola zrozumiteľná čo najväčšiemu počtu užívateľov. Nebojte sa, na jej používanie slovník potrebovať nebudete. Aplikácia s intuitívnym rozhraním sa jednoducho používa.

Kliknúť na Windy Maps download môžete ak používate Android a aj iPhone. Táto aplikácia je v dvoch verziách, ktoré si môžete stiahnuť zadarmo.

  • Windy Maps download Android
  • Windy Maps download iPhone ( tu )
ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Windy Maps
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu