MAFIA 1 (PC hra)

Mafia je hra plná akčných scénok, množstva zbraní a rýchlych aj luxusných automobilov. Hra pre jedného hráča vás prevedie svetom podsvetia kde nebude núdza o strieľačky.

 

V roku 2002 české štúdio Illusion Softworks vyvinulo svojho času jednu z najpopulárnejších a graficky najlepších hier na svete Mafia. Strhujúci príbeh, dobrodružstvo a napätie strhli množstvo hráčov a inak tomu nebude ani vo vašom prípade.

Najnovšia verzia hry Mafia na stiahnutie má už ďalšie časti, ale o nich si povieme v inom článku. Tu si predstavíme prvú časť, ktorú nájdete pod názvom Mafia 1 misie (alebo misia).

 

Mafia 1 download

Príbeh hry začneš ako malý a bezvýznamný mafián. Tvojou úlohou je dopracovať sa na najvyššiu pozíciu. Zbrane a rýchle autá ti pomôžu zbaviť sa prenasledovateľov, konkurencie a aj policajtov. Je len na tebe ako ponúknuté prostriedky využiješ. Mafia 1 sťahuj a získaj čo najskôr tú najvyššiu možnú pozíciu. Mafia PC download je tá najrýchlejšia možnosť ako ju získaš a začneš hrať.

Demo Mafia 1 stiahnuť zadarmo je výborná ponuka ak chcete zistiť či sa vám bude hra páčiť. Vyskúšate si hru na jednej misii a na základe toho sa rozhodnete či si zakúpite plnú verziu. Bohužiaľ Mafia 1 plná verzia zadarmo nie je k dispozícii aj napriek jej staršiemu vydaniu.

Do deja hry vás vtiahne nie len perfektná grafika ale aj hudba, ktorá výborne dotvára správny dojem a umocňuje pôžitok z hry. Hra sa skladá z niekoľkých misií, ktoré musíte splniť. Dostanete sa do fiktívneho mesta Lost Heaven , z ktorého môžete prejsť na vidiek. Ak vám nebude v hre niečo jasné, nebudete vedieť ako ďalej stačí len nájsť v internetovom prehliadači výraz Mafia 1 návod, ktorý vám pomôže s každým problémom.

 

Mafia 1 PC

Začali ste rozmýšľať nad tým ako si túto hru zahrať? Mafia PC download free je odkaz, na ktorý by ste mali kliknúť. Získate tak časť hry. Ak chcete v hre pokračovať potrebujete si stiahnuť Mafia 1 plná verzia.

Hru Mafia 1 singleplayer môžete hrať na PC, ale aj na PS2 alebo Xbox-e. Pokiaľ ste sa rozhodli pre PC verziu isto vás bude zaujímať cena – Mafia 1 cena je cca 10 EUR.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
2.5 based on 28 votes
Názov programu
Mafia 1
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Software Category
Hry
Cena
FREE TRIAL (Demo)
Stránka výrobcu